Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Transport zorganizowany

Komunikaty transportowe dostępne będą na końcu tej zakładki na 3-5 dni przed dniem wyjazdu. Znajdą tam Państwo miejsce zbiórki, godzinę, nr telefonu opiekuna transportu, adres ośrodka, numer telefonu kierownika obozu.

PRZEJDŹ DO KOMUNIKATÓW

Transport własny

W każdym ośrodku (Giewartów, Mrówki, Nowy Dworek) dzień pierwszy zawsze rozpoczyna się obiadokolacją i czekamy na Państwa od godziny 16.00. Wcześniejszy przyjazd jest niemożliwy ze względu na trwające przygotowania ośrodka do przyjęcia dzieci. Ostatni dzień kończy się śniadaniem i należy odebrać dzieci do godziny 11.00. Prosimy o punktualny odbiór dzieci. Po godzinie 11.00 kadra oraz personel ośrodka będą zajęci przygotowaniami do przyjazdu dzieci na kolejny turnus.

W Giewartowie prosimy o wjazd do ośrodka bramą nr 1 – jest to pierwsza brama, około 60 m za tablicą „Giewartów” jadąc od strony Słupcy. Jeśli brama będzie zamknięta oznacza to, że skończyły się miejsca parkingowe i zapraszamy do wjazdu bramą nr 2 za około 80m, vis-a-vis dwóch dużych luster drogowych usytuowanych po prawej stronie. Pod lustrem oznaczenie strzałką „WJAZD”.

W Mrówkach prosimy kierować się do bramy głównej (druga brama wjeżdżając do Mrówek od strony Wilczyna). Na bramie tej znajduje się duże logo SUN SPORT.

Ważne! Bardzo prosimy, aby nie przywozić ze sobą zwierząt. Rozumiemy miłość Państwa pociech do piesków i kotków, ale w dniu wymiany turnusów na terenie ośrodka znajduje się kilkaset osób. Ponadto w odczuciu części rodziców zwierzęta mogą stanowić zagrożenie dla dzieci.

Wskazówki dojazdu znajdą Państwo w zakładce “OŚRODEK” na stronie każdego pojedynczego obozu.

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

GIEWARTÓW, TURNUS 7

KIEROWNIK: Anna Wądołowska, tel. 510-979-858

PIELĘGNIARKA: Paulina Mazurek, tel. 881-094-664

WYCHOWAWCY: wychowawcy poszczególnych grup prześlą do Państwa swoje nazwiska i imiona  sms-em dnia pierwszego wieczorem.

GIEWARTÓW, TURNUS 8

KIEROWNIK: Olicja Jasieniecka, tel. 530-154-877

PIELĘGNIARKA: Zofia Paradowska, tel. 881-094-664

WYCHOWAWCY: wychowawcy poszczególnych grup prześlą do Państwa swoje nazwiska i imiona  sms-em dnia pierwszego wieczorem.

MRÓWKI, TURNUS 7,8

KIEROWNIK: Aldona Trzaska, tel. 514-678-455

PIELĘGNIARKA:  Dominika Chęcińska, tel. 784-691-499

WYCHOWAWCY: wychowawcy poszczególnych grup prześlą do Państwa swoje nazwiska i imiona sms-em dnia pierwszego wieczorem.

Zasady korzystania z telefonów przez dzieci
  1. Zależy nam, aby uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem. Mamy nadzieję, że podzielają  Państwo nasze zdanie. Prosimy więc o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych:  
  2. KONTAKT 1: dzieci, które będą korzystały z transportu organizowanego przez nasze biuro wykonają do Państwa telefon zaraz po przyjeździe do ośrodka. W tym dniu wychowawca zbierze telefony po obiadokolacji. 
  3. KONTAKT 2: dzień 2 obozu w godzinach 14.15-15.00.
  4. KONTAKT 3: dzień 3 obozu w godzinach 14.15-15.00.
  5. KONTAKT 4: dzień przed zakończeniem turnusu w godzinach 14.15-15.00.  
  6. WAŻNE: Jeżeli z jakiegoś powodu uznają Państwo, że konieczny jest częstszy kontakt, możliwe jest ustalenie indywidualnych zasad kontaktu z dzieckiem. Wówczas prosimy o ustalenie dni i godzin w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem obozu (nr publikujemy przed rozpoczęciem turnusu w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW). Taki indywidualnie ustalony kontakt odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu wychowawcy. Dziecko będzie mogło rozmawiać tak długo, jak będzie tego potrzebowało i w sytuacji, w której nikt (także wychowawca) nie będzie mu przeszkadzał.  
  7. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM, WYCHOWAWCAMI, PIELĘGNIARKĄ każdego dnia między 14.15-15.00. Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba. Numery telefonów zostaną opublikowane na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW przed rozpoczęciem turnusu. 
  8. Całą dobę czynny będzie telefon alarmowy w ośrodku Prosimy jednak, aby po godzinie 21.00 i przed 8.00 rano dzwonić wyłącznie w sprawach najwyższej wagi. Numer zostanie opublikowany w zakładce Komunikaty dla rodziców, na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu. 
  9. Zdanie oraz odbiór telefonu, tabletu (oraz innych gadżetów elektronicznych: GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i inne) dzieci/młodzież potwierdzać będą podpisem, przy czym gadżety elektroniczne (GoPro, aparaty fotograficzne, PSP i inne) wydane zostaną w ostatnim dniu obozu. Telefony wraz z ładowarkami oraz inne gadżety elektroniczne przechowywane będą w zamkniętej szafie. Ewentualne użytkowanie wymienionych gadżetów (GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i innych) prosimy ustalać w indywidualnej rozmowie z kierownikiem obozu. 
  10. MP3 oraz MP4 mogą być używane przez dzieci, ale przy Państwa aprobacie. Sprzęt do odtwarzania muzyki nie może być jednak używany i zabierany na zajęcia programowe.
Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres agata@sun-sport.pl (obozy w Giewartowie) lub paulina@sun-sport.pl (obozy w Mrówkach lub Nowym Dworku).

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony mailowo przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie (przy transporcie własnym prosimy opisane leki przekazać pielęgniarce, w przypadku transportu zorganizowanego opiekunowi transportu) UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.).

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza! PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O KREMACH Z WYSOKIMI FILTRAMI, ORAZ SILNYCH ŚRODKACH PRZECIW KLESZCZOM I KOMAROM. ABC

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie
ZE WZGLĘDU NA PRZYJĘTĄ ZASADĘ RACJONALNEGO ŻYWIENIA ORAZ CZĘSTE KONTROLE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZIENIA Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. Na terenie ośrodków znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie ośrodka nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.
Facebook

https://www.facebook.com/kalisz.sun.sport/?fref=ts.

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów. Prosimy pamiętać, że publikowane na Fb zdjęcia są wyłącznie zapowiedzią relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana w Fotobanku po sezonie. W Fotobanku należy dokonać rejestracji i na tej podstawie otrzymają Państwo hasło dostępu. Tych z Państwa, którzy z Fotobanku w ubiegłym sezonie informujemy, że z uwagi na to, że mamy nową stronę www konieczne jest założenie nowego konta.

Strefa rodzica

NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. ODWIEDZIN DZIECI PODCZAS OBOZU (prosimy się z nimi zapoznać, ponieważ w tej kwestii obowiązują ścisłe reguły), KIESZONKOWEGO, KADRY itd.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT POWROTNY TURNUS 8 GIEWARTÓW

KOMUNIKAT POWROTNY Z GIEWARTOWA

Z TURNUSU 8 (24.08.2018 – 31.08.2018)

DZIEŃ POWROTU: 31.08.2018

Kierownik obozów: Jasieniecka Olicja tel. 530-154-877

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka,

Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Godz.: 12:00

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Stryków-Warszawa

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw, ul. Sosnowiec 7, 95-010 Stryków

Godz.: około 10:30

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Stryków

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16 (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Godz.: 13:30

Opiekun transportu: Irla Hanna, tel: 692-437-136

Opiekun transportu: Kaczmarzyk Szymon, tel: 603-474-578

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz-Wrocław

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KATOWICE

Zbiórka: Stacja Shell, ul. Mikołowska (naprzeciwko Placu Młodzieży)

Godz.: 14:30

Opiekun transportu: Kowalczyk Rafał, tel: 790-768-755

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Giewartów-Katowice

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Godz.: 10.30

Opiekun transportu: Jasińska Emilia, tel: 601-816-208

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa bus: Giewartów-Poznań

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Godz.: 10:30

Opiekun transportu: Irla Hanna, tel: 692-437-136

Opiekun transportu: Kaczmarzyk Szymon, tel: 603-474-578

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz

 

TRANSPORT WŁASNY

Osoby odbierające dzieci transportem własnym prosimy o przybycie do ośrodka w godzinach 10.00-11.00.

 

 

KOMUNIKAT POWROTNY TURNUS 8 MRÓWKI

KOMUNIKAT POWROTNY Z MRÓWEK

Z TURNUSU 8 (24.08.2018 – 31.08.2018)

 

DZIEŃ POWROTU: 31.08.2018

Kierownik obozów: Aldona Trzaska tel: 514-678-455

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Sun Sport,

Mrówki – Kownaty 62-500 Wilczyn

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Godz.: 12:00

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Stryków-Warszawa

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw, ul. Sosnowiec 7, 95-010 Stryków

Godz.: około 10:30

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Stryków

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Godz.: 13:30

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

W Giewartowie dzieci przesiadają się do drugiego autokaru i dalej jadą do Wrocławia.

Opiekun transportu: Irla Hanna, tel: 692-437-136

Opiekun transportu: Kaczmarzyk Szymon, tel: 603-474-578

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa 2 autokaru: Giewartów-Kalisz-Wrocław

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

KATOWICE

Zbiórka: Stacja Shell, ul. Mikołowska (naprzeciwko Placu Młodzieży)

Godz.: 14:30

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Katowic.

Opiekun transportu: Kowalczyk Rafał, tel: 790-768-755

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów-Katowice

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: : McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Godz.: 10.30

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania.

Opiekun transportu: Jasińska Emilia, tel: 601-816-208

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów-Poznań

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Godz.: 10:30

Opiekun transportu: Domański Kamil, tel: 739-082-355

Opiekun transportu: Zdanowski Mirek, tel: 795-822-560

W Giewartowie dzieci przesiadają się do drugiego autokaru i dalej jadą do Kalisza.

Opiekun transportu: Irla Hanna, tel: 692-437-136

Opiekun transportu: Kaczmarzyk Szymon, tel: 603-474-578

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa 2 autokaru: Giewartów-Kalisz

 

TRANSPORT WŁASNY

Osoby odbierające dzieci transportem własnym prosimy o przybycie do ośrodka w godzinach 10.00-11.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25,
62-800 Kalisz
tel. 62 502-45-40
tel. 62 760-39-39
tel. kom. 664-932-172 oraz 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

NEWSLETTER

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI4OTkuNDI0MDcyNTQwNTMxNiEyZDE1LjQ5MjE2NDUzMDM0MzczITNkNTIuMzMyMDU0MjA3MDcwMDY1ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA2Njc3NDE5NDMwNjcxJTNBMHgxZTZiZjVkZDg1ZmI4MDFiITJzTyVDNSU5QnJvZGVrK1d5cG9jenlua293eSslMjJOb3d5K0R3b3JlayUyMiE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MTExNzc1NzAzNDIiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+