MALI WIELCY ODKRYWCY 

półkolonie przygodowe dla chłopców i dziewczynek

wiek uczestników 5-6 lat

 

półkolonie w Kaliszu, półkolonie letnie, półkolonie dla dziewczynek, półkolonie dla chłopców

 

Podstawowe informacje:

WIEK

Od 5-6 lat

OŚRODEK

Kalisz, Szlak Bursztynowy 11

MAPA

Zobacz na mapie

BRAK DOPŁAT

cały program w cenie półkolonii
diety specjalne w cenie półkolonii

WAŻNA INFORMACJA!

o dostępności miejsc informujemy telefonicznie

Świat jest miejscem nieskończonych możliwości odkrywania, a dzieci uwielbiają badać, poznawać, uczyć się przez zabawę i próbować wciąż nowych rzeczy.  Z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania i dlatego specjalnie dla małych-wielkich odkrywców przygotowaliśmy kolorowy świat pełen niespodzianek, niezwykłych krain, eksperymentów, a przede wszystkim dobrej zabawy! Wakacje to przecież czas słońca, aktywności sportowej, rozrywki, harców i radości! A wszystko to w towarzystwie wesołych wychowawców oraz gromady roześmianych koleżanek i kolegów. Dołączcie do naszej sunsportowej ekipy wakacyjnych odkrywców. Wakacje, słońce i MY czekamy!

Zajęcia: dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę dostosowaną do wieku, a przede wszystkim spełniającą najważniejsze kryteria udanej i bezpiecznej zabawy. Nasi wychowawcy zadbają o rozwój kreatywności maluchów, nauczą współpracy, samodzielności, zaszczepią ciekawość świata oraz zadbają o ich bezpieczeństwo i świetne samopoczucie.

 

WYSPA ODKRYWCY - Wyspa odkrywcy to miejsce, w którym nie ma nudy! To szczególna, magiczna kraina! Sprawia, że dzieci czują się szczęśliwe, kreatywne, radosne, a przede wszystkim gotowe do działania i odkrywania nowych zabaw! W naszej krainie odkrywców znajdziecie wiele ciekawych zakątków i krain!

KRAINA ZABAW I PSOT

WODNA STREFA ZABAW – zapraszamy do naszej wodnej strefy! Nie ma nic lepszego niż wakacyjne popołudnie spędzone w basenie razem z przyjaciółmi! Dorzucamy dmuchańce, kolorowe piłki, a w tle muzyczne hity? Po szalonych kąpielach zapraszamy do strefy relaksu lub strefy animacji tanecznych. No i oczywiście nie zapominamy o wakacyjnych konkursach i sportowych rozgrywkach ?

WODNE PSIKUSY – wodne zabawy to coś, czego nie może zabraknąć w upalne lato! Emocje gwarantowane ?

WODNA ZJEŻDŻALNIA - wodny ślizg to jedna z najlepszych wakacyjnych zabaw wodnych! Tutaj nie ma co się zastanawiać, po prostu wskakuj w strój! Zobaczymy kto pobije rekord długości ślizgu?

BALONIADA – zamienimy piłkę na baloniki z wodą 🙂 Mokry przegrywa 🙂

KOLOROWY LABIRYNT – zbudujemy piękny kolorowy labirynt… ale to nie wszystko ? Przygotowaliśmy kilka zadań ? Kto pierwszy?

BUDOWLE SMYKA - pamiętajcie! Wyobraźnia nie zna granic ? Czy wzniesiemy wielki zamek z wieżą czy może zbudujemy ogromną rakietę, to jedno jest pewne – będzie przy tym mnóstwo odjazdowej zabawy! ?

BALONOWE ZOO - balonowy kotek? Piesek? A może żyrafa? Nie dość, że każdy z Was otrzyma zwierzątko, to w dodatku nauczymy Was samodzielnie wykonywać balonowe cuda.

GRY XXL- twister, chińczyk, warcaby, kapsle i wiele wiele innych plansz i gier w rozmiarze XXL!

ODZNAKA ODKRYWCY – rozwijamy swoją kreatywność i tworzymy niezapomnianą pamiątkę z wakacyjnej przygody.

KRAINA TAJEMNICZYCH DŹWIĘKÓW 

MUZYCZNE KONKURSY – bez wątpienia muzyka ma moc sprawiania, że czujemy się lepiej, wprawia nas w dobry nastrój i zachęca do zabawy! Podczas naszych muzycznych konkursów nie zabraknie szalonych tańców, wspólnego śpiewania z przyjaciółmi i niezwykłych nagród!

BUTELKI PEŁNE DŹWIĘKÓW – jak działa muzyka? Czy potrafi przenieść nas do innego świata? Sprawdźmy! Stworzymy własne instrumenty i przekonajmy się jak zadziałają na naszą wyobraźnię ;).

KRAINA KREATORA

LEGO PRZYGODA – co właściwie oznacza nazwa najsłynniejszych klocków LEGO? Otóż nazwa powstała z dwóch duńskich słów, które oznaczają BAW SIĘ DOBRZE! I taki mamy plan! ? Dobra zabawa, niesamowity pokaz kreatywności, zakończony sunsportowym konkursem na niezwykłe budowle!

FABRYKA ZABAWEK - coś wyjątkowego, własnoręcznie wykonanego - osobisty zabawkowy przyjaciel.

POCZTÓWKI Z WAKACJI – sunsportowa poczta działa! Kolorowe zdjęcie lub śmieszny rysunek na pewno ucieszą rodziców, dziadków, a może kolegę lub koleżankę?

KRAINA KOLORÓW

MAGICZNY ŚWIAT KOLORU - kolor żyje wszędzie: w drzewach, w chmurach, zwierzętach i przede wszystkim w Nas! Uwolnimy całą paletę barw podczas magicznego colorshow i sprawimy, że na tę parę chwil staniemy się żywym płótnem!

MALOWANIE W PLENERZE – eksplozja artystycznych inspiracji na gigantycznych płótnach!

MASY KSIĘŻYCOWE - brzmi tajemniczo? I oto chodzi! Będziemy się relaksować tworząc dzieła z mas plastycznych ?

BALONA BUUMMM – niezwykły taniec z kolorowymi bańkami mydlanymi? Małymi i dużymi! Im więcej tym lepiej ?

GRY ZABAWY Z CHUSTĄ TUNELEM ANIMACYJNYM – chusta bawi, integruje, jest kolorowa i odlotowa, na wiele pomysłów gotowa!

ZAKĄTEK CISZY I RELAKSU 

CISZA SZA – wakacje to idealny czas na wodne szaleństwo, sportową aktywność i spędzanie całego dnia na zabawie. Jednak przychodzi taki czas, nawet w wakacje, że każdy marzy o chwili chilloutu. Zapraszamy Was do strefy relaksu, gdzie na leżaczku przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki można rozkoszować się błogim spokojem i naładować akumulatory na kolejne zajęcia pełne niespodzianek ?

STATEK WSPOMNIEŃ

Każde, nawet te najbardziej fantastyczne dni kiedyś się kończą, ale każde zakończenie może być radosne! Przyjdzie taki moment podczas zwiedzania naszych niezwykłych krain, że nadejdzie pora odwiedzić statek wspomnień. To będzie czas rozstrzygnięcia konkursów, rozdania nagród i pamiątek, które będą Wam przypominać o pięknym wakacyjnym czasie!

Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie,  to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

CO ZABRAĆ NA PÓŁKOLONIĘ?

Prosimy o przygotowanie dla dziecka:

 • wygodnego, sportowego stroju i obuwia sportowego (nie mogą być to sandałki) odpowiedniego do panujących warunków atmosferycznych
 • sportowego obuwia zmiennego na białej podeszwie podpisanego imieniem i nazwiskiem
 • bidonu lub butelki podpisanych imieniem i nazwiskiem
 • kremu z filtrem
 • czapki z daszkiem
 • okularów przeciwsłonecznych
 • stroju kąpielowego
 • klapków (jakby to dziwnie brzmiało, to jest poprawna forma :))
 • małego ręcznika kąpielowego
 • dodatkowej koszulki oraz spodenek (na wszelki wypadek)

Prosimy, aby rzeczy te przynosić w worku lub torbie (najlepiej podpisanej).

PLAN DNIA – kliknij

*Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie, to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Ramowy plan dnia półkolonii i posiłki

 

 • 9:00-10:30          zajęcia zgodne z tematyką półkolonii  (UWAGA! prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia)
 • 10:30-11:00        drugie śniadanie dla wszystkich uczestników półkolonii
 • 11:00-13.00        zajęcia zgodne z tematyką półkolonii
 • 13:00-13:30        obiad
 • 13:30-14:00        zajęcia relaksacyjne
 • 14:00-16:00        zajęcia zgodne z tematyką półkolonii
 • 15:00-15:15        podwieczorek
 • 16:00-17:00        zajęcia sportowo-rekreacyjne i animacyjne
 • 17:00-17:15        odbiór  dzieci

 

UWAGA! DODATKOWA USŁUGA (konieczna jest deklaracja w chwili podpisywania umowy, koszt w zakładce TERMINY I CENY):

PORANEK DLA UCZESTNIKÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH PÓŁKOLONIE OD GODZ. 7.30

 • 7:30 - 8:15        świetlica, gry i zabawy
 • 8:15 - 8:45        śniadanie
 • 9:00                  rozpoczęcie zajęć

 

W przypadku konieczności stosowania diety zobowiązani są Państwo do wyłącznie e-mailowego biuro@sun-sport.pl ustalenia jej szczegółów. Najlepiej jeżeli odbędzie się to jeszcze przed podpisaniem umowy.

 

*Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie,  to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Dokumenty, płatności, ubezpieczenie
 1. Każdy z Państwa, po przesłaniu do nas informacji z FORMULARZA KONTAKTOWEGO, po sprawdzeniu przez nas dostępności miejsc, otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną lub na wyraźne życzenie tradycyjną pocztą). Na tej podstawie należało będzie dokonać płatności zaliczki w wysokości minimum 200 złotych od osobytermin wpłaty jest ściśle wskazany w umowie. Pozostała kwota powinna znaleźć się na naszym koncie na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy – ten termin także jest ściśle określony w umowie.
 2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość firma SIGNAL IDUNA.
 3. Numer konta: BANK PKO SA, nr 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych: nr IBAN: „PL”, kod SWIFT: „PKOPPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika.
 4. Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl. Oryginały dokumentów pozostają w Państwa posiadaniu. UWAGA! Skan umowy oraz prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie.
 5. Okresowo ogłaszamy na stronie internetowej  akcje promocyjne. Skorzystanie z rabatu jest możliwe tylko wówczas, gdy Klient dopełni łącznie wszystkich warunków ściśle określonych w promocji. Do warunków tych należą m.in.: ściśle określony termin dokonania rezerwacji, wskazanie w formularzu rezerwacyjnym rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać, dokonywanie wszystkich wpłat w terminach wyznaczonych umową, terminowe odesłanie dokumentów i inne warunki wskazane w warunkach akcji promocyjnych. Naruszenie warunków akcji promocyjnych skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego wcześniej rabatu. 
 6. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać fakturę prosimy taką prośbę skierować na adres biuro@sun-sport.pl. W e-mailu prosimy wskazać na kogo ma zostać wystawiona FV, prosimy też wskazać imię i nazwisko uczestnika półkolonii. Można to uczynić najpóźniej w ciągu 14 dni od zakończenia półkolonii. UWAGA! FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od zakończeniu imprezy. FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta.  
 7. Wszystkie zmianypostanowień umowy wymagają formy pisemnej (w tym za pomocą e-maila). 
 8. W przypadku wątpliwości Organizatora dotyczących informacji zawartych w dostarczonej przez Państwa karcie kwalifikacyjnej Organizator może konsultować je z lekarzem współpracującym. Po zasięgnięciu jego opinii podejmujemy decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika. 
 9. Wszystkie imprezy organizowane przez Sun Sport, odbywają się przy grupie minimum 10 osób. Odwołanie imprezy z powodu braku wymaganego minimum uczestników może nastąpić nie później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. W takim wypadku proponujemy przepisanie uczestnika na inne tematycznie półkolonie lub zwracamy wpłaconą przez Państwa kwotę tytułem organizacji półkolonii. 
 10. Uprzedzamy, że w przypadku rażącego niestosowania się uczestnika do regulaminów, poleceń kadry, zastrzegamy sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy uczestników półkolonii. O podjętej decyzji niezwłocznie Państwa powiadomimy. Wówczas zobowiązani Państwo będą do niezwłocznego odebrania uczestnika na własny koszt i nie będzie możliwe żądanie zwrotu opłaty za niewykorzystaną część półkolonii. 
Rezygnacja z udziału w imprezie

1.Zgodnie z Warunkami uczestnictwa w półkoloniach mogą Państwo w każdym czasie zrezygnować z udziału w półkoloniach. Rezygnacja musi mieć formę pisemną (e-mail biuro@sun-sport.pl przesłany do biura lub listownie na adres siedziby firmy). Wówczas są Państwo zobowiązani, zgodnie z zapisami umowy, do zapłacenia opłaty za odstąpienie od umowy w wysokości zależnej od tego, w jakim czasie przed rozpoczęciem półkolonii doszło do odstąpienia od umowy:

a) 10% wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 49 a 40 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

b) 20 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 39 a 30 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

c ) 40 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 29 a 21 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

d) 50 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 20 a 15 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

e) 70 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 14 a 8 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

Opłata podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość firma SIGNAL IDUNA.

Płatności bonem turystycznym

Prosimy o niezwłoczne, najlepiej zaraz po odesłaniu podpisanej umowy, przesłanie do nas na adres e-mail biuro@sun-sport.pl  następujących informacji:

 • Imienia i nazwiska uczestnika oraz nr umowy
 • Numeru bonu turystycznego
 • Kodu obsługi płatności
 • Kwoty do zapłaty bonem, którą chcecie Państwo wykorzystać opłacając wypoczynek dziecka
 • Numeru telefonu właściciela konta PUE ZUS (w chwili przyjmowania płatności bonem będziemy kontaktować się z Państwem, ponieważ do zatwierdzenia płatności przez ZUS konieczne będzie potwierdzenie płatności kodem, który otrzymają Państwo SMS-em (kod należy nam podać w ciągu 30 sek.) – kod służy do potwierdzenia płatności bonem).

Po otrzymaniu e-maila skontaktujemy się z Państwem telefonicznie - może to potrwać kilka dni.

Czy można wymienić bon na gotówkę?

Bonu nie można wymienić na gotówkę lub inne środki płatnicze.

Do kiedy ważny jest bon turystyczny?

Bon jest ważny do 30 września 2022 roku.

Zasady użytkowania telefonów komórkowych przez uczestników naszych imprez

Zależy nam, aby uczestnicy naszych półkolonii zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Dlatego prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych gadżetów elektronicznych. Jeżeli dziecko będzie miało potrzebę pilnego kontaktu z Państwem udostępnimy telefon wychowawcy. Natomiast jeżeli to Państwo będą chcieli z ważnego powodu skontaktować się z dzieckiem, to informujemy, że przed rozpoczęciem półkolonii udostępnimy nr telefonu wychowawcy.

Karta kwalifikacyjna

Rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika imprezy mają obowiązek zawiadomić Organizatora oraz zaznaczyć w karcie kwalifikacyjnej wszelkie dysfunkcje dziecka. W przypadku ukrycia jakichkolwiek wad psychicznych lub fizycznych utrudniających sprawowanie opieki nad uczestnikiem półkolonii Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie skutki wynikające z tego tytułu. Organizator może odmówić przyjęcia uczestnika na półkolonie, jeżeli nie ma pewności co do możliwości zapewnienia mu bezpiecznego wypoczynku. 

Upoważnienie do odbioru dziecka

Jeżeli zamierzają Państwo powierzyć odbiór dziecka innej osobie, konieczne jest udzielenie pisemnego upoważnienia zawierającego co najmniej dane personalne tej osoby, numer jej dowodu osobistego, dane personalne uczestnika, wyraźny podpis rodziców/opiekunów. Kopia upoważnienia powinna zostać dostarczona do biura Organizatora drogą mailową biuro@sun-sport.pl, pocztową bądź osobiście najpóźniej dzień przed rozpoczęciem półkolonii. Wzór upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ. 

Zdjęcia, facebook
 1. Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji fotograficznych z półkolonii na naszym Facebook'u. Dla każdego turnusu zostaje założony ALBUM, w którym zamieszczane będą zdjęcia wykonane podczas całego turnusu.
 2. Relacje zamieszczamy także na naszym Instagramie i YouTube.
 3. Sun Sport zastrzega, że nie mogą Państwo poza wizerunkiem własnym lub własnego dziecka w żaden sposób upubliczniać zdjęć osób trzecich. 

PÓŁKOLONIE MALI WIELCY ODKRYWCY
wiek uczestników 5-6 lat
TURNUS DATA WYSOKOŚĆ ZALICZKI
CENA PLN - WARIANT 1
pobyt od godz. 7.30 ze śniadaniem
CENA PLN - WARIANT 2
pobyt od godz. 9.00
2 04.07-08.07.2022 200,00 799,00 699,00
3 11.07-15.07.2022 200,00 799,00 699,00
4 18.07-22.07.2022 200,00 799,00 699,00
5 25.07-29.07.2022 200,00 799,00 699,00
6 01.08-05.08.2022 200,00 799,00 699,00
7 08.08-12.08.2022 200,00 799,00 699,00
8 15.08-19.08.2022 200,00 799,00 699,00
 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:  

PROGRAM: zgodny z opisem w zakładce "PROGRAM".
   
WYŻYWIENIE WARIANT 1:
pierwsze śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.
WYŻYWIENIE WARIANT 2: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.
   
KADRA: wychowawcy, instruktorzy.
   
OPIEKA MEDYCZNA: pielęgniarka lub umowa z najbliższym ośrodkiem zdrowia.
   
UBEZPIECZENIE: ubezpieczenie NNW, na sumę 10 tys. zł oraz KL do 500 zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, a także zwrot kosztów leczenia. Warunki dostępne są tutaj.

CENA NIE OBEJMUJE:

TRANSPORTU: prosimy o dowóz własny uczestników półkolonii.
   
WAŻNE, UBEZPIECZENIE  KOSZTÓW REZYGNACJI: Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość jest firma SIGNAL IDUNA.
   

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT ul. Szlak Bursztynowy 11 62-800 Kalisz tel. kom. +48 602 119 000

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

DOKUMENTY

Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji (e-mailowej, osobistej) otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną, a na wyraźne życzenie drogą pocztową): umowę, której integralną częścią są „Warunki uczestnictwa” oraz kartę kwalifikacyjną. Prosimy też o dokładne zapoznanie się z ofertą opublikowaną na naszej stronie www.sun-sport.pl 

Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl.

UWAGA! Skan prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura  karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie. 

PŁATNOŚCI, BON TURYSTYCZNY

 • Zaliczka wynosi 200 złotych i płatna jest w ciągu 7 dni od dnia wystawienia umowy. Dzień zapłaty wskazany jest ściśle w umowie. W tym dniu należność musi już znaleźć się na naszym koncie. 
 • Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy (dzień, w którym należność powinna być na naszym koncie znajduje się w umowie). 
 • Rabat. Jeżeli dokonują Państwo rezerwacji w czasie obowiązywania promocji konieczne jest wybranie rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać w formularzu rezerwacyjnym. Wówczas zostanie on ujęty w umowie. Prosimy pamiętać, że jeżeli udało się Państwu skorzystać z jakiegoś rabatu, promocji muszą Państwo pilnować terminów płatności. UWAGA! Przekroczenie terminu płatności skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego rabatu. 
 • Numer konta: BANK PKO SA 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych nr IBAN’ PL”, kod SWIFT: “BPKOPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika imprezy.

FAKTURY

 • W sprawie faktury prosimy napisać na adres biuro@sun-sport.pl
 • Bardzo prosimy o sprawdzenie w firmie, na kogo ma zostać wystawiona FV (na Państwa, dziecko, firmę) tak, aby uniknąć wystawiania korekt.  
 • Standardowo FV zawiera następujące informacje: 
  • termin i miejsce półkolonii
  • imię i nazwisko uczestnika 
 • FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od daty zakończenia imprezy. 
 • Wniosek o wystawienie FV można zgłosić najpóźniej do 14 dni po zakończeniu imprezy! 
 • FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta. 

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów do wglądu:


Chcę skorzystać z Wariantu 1 (pobyt na półkolonii od godziny 7.30 ze śniadaniem)Chcę skorzystać z Wariantu 2 (pobyt na półkolonii od godziny 9.00)
Szczegóły dot. wariantów - ZOBACZ

X
I
Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
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
PHAgc3R5bGU9InRleHQtYWxpZ246IGNlbnRlcjsiPjxpZnJhbWUgc3JjPSJodHRwczovL2xhbmRpbmcubWFpbGVybGl0ZS5jb20vd2ViZm9ybXMvbGFuZGluZy9oMnQ0dTAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6IG5vbmU7IHdpZHRoOiAzNTBweDsgaGVpZ2h0OiA3MzhweDsiPjwvaWZyYW1lPjwvcD4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xNCExbTghMW0zITFkOTg3OS43Mzg3Mzk3MjIwMTQhMmQxOC4wOTc5NDcyITNkNTEuNzUyNTE3OSEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHgwJTNBMHgxZmUzMWYzNjVhYzc1NzU5ITJzU3VuJTIwU3BvcnQlMjBPcmdhbml6YXRvciUyMEFrdHl3bmVnbyUyMFd5cG9jenlua3UhNWUwITNtMiExc2VuITJzcGwhNHYxNjE2MDYyMTQ1ODY3ITVtMiExc2VuITJzcGwiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjA7IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49IiIgbG9hZGluZz0ibGF6eSI+PC9pZnJhbWU+