ODKRYWCY 

półkolonie przygodowe dla chłopców i dziewczynek

wiek uczestników 5-6 lat

 

półkolonie w Kaliszu, półkolonie letnie, półkolonie dla dziewczynek, półkolonie dla chłopców

 

Podstawowe informacje:

WIEK

Od 5-6 lat

OŚRODEK

Kalisz, Szlak Bursztynowy 11

MAPA

Zobacz na mapie

BRAK DOPŁAT

cały program w cenie półkolonii
diety specjalne w cenie półkolonii

WAŻNA INFORMACJA!

o dostępności miejsc informujemy telefonicznie

 

Bajkowy świat pełen niespodzianek. Każdy dzień z innym bajkowym bohaterem. Razem odkryjemy nieznane krainy, spotkamy niezwykłe postacie bajkowe, poznamy tajniki niezwykłych budowli. To czas eksperymentów, tworzenia i odkrywania!. Podczas półkolonii Sun Sport czeka na Was świat pełen niespodzianek. Dołączcie do sunsportowej ekipy wakacyjnych odkrywców. Wspólnie z przyjaciółmi z bajek stworzymy nasz własny, kolorowy  świat.

Zajęcia: przygotowaliśmy ofertę składającą z pięciu tematycznych dni, podczas których przenosimy się do świata bajek i baśni. Liczba zajęć jest zróżnicowana tak, aby maluchy nie traciły chęci i zaangażowania do działania. Wiemy, że nie ma nic lepszego dla malucha, jak zmienność formy i duża liczba ciekawych zajęć. 

 

WYSPA CHŁOPCA PIOTRUSIA - razem z Sun sport poznajcie niezwykłe miejsce zwane Niezwykłą Krainą – wyspę zbudowaną z dziecięcych marzeń.

POWITANIE W NIEZWYKŁEJ KRAINIE (animacje dla dzieci na powitanie dnia) – poznacie Piotrusia i uroczego Dzwoneczka, dzięki którym przemierzymy niezwykłe krainy.  Zanim jednak wyruszymy w podróż poznamy się podczas gier i zabaw integracyjnych.

KODEKS ODKRYWCÓW (zajęcia wychowawczo- integracyjne) – zadbamy o to, aby atmosfera była wyjątkowa, a ekipa odkrywców bardzo zgrana. W końcu sukcesem każdej misji jest współpraca.

STATEK PIRATA (budowanie statku z kartonów)  – spotkacie najlepszego z kapitanów i wspólnie z tym niesfornym piratem zbudujemy statek, którym wypłyniemy w daleki rejs.

SKARB NA WYSPIE PIRATÓW (gra terenowa) - kapitan Hak jest w posiadaniu pewnej mapy, którą odczytać mogą tylko dzieci. Mapa ta prowadzi wprost do ukrytego skarbu.  Czy uda Wam się go odnaleźć?  Może z pomocą przyjdzie Piotruś?

WODNE SEKRETY DZWONECZKA (eksperymenty w „laboratorium”) – Dzwoneczek to wróżka, która rozumie prawa natury bardziej niż ktokolwiek inny. I tylko ona może zdradzić nam kilka niezwykłych sekretów wody.

GRY ZABAWY ANIMACYJNE – po dniu pełnym przygód, czas na gry i konkursy, ale pamiętajcie, że Piotruś jest mistrzem psikusów i zagadek.  Nie dajcie się zaskoczyć. Powodzenia :).

KOSMICZNA PRZYGODA - podczas półkolonii Sun Sport poznacie Kirę, dziewczynkę, która tak jak Wy uwielbia przygody i zabawę i ma nieskończone ilości pomysłów!  Nie ma rzeczy, której Kira nie zrobi. Aby jednak Kirę znaleźć trzeba udać się statkiem na Złotą Pustynię.

Na Złotej Pustyni znajduje się tajna baza, gdzie będziecie mogli stworzyć latającą machinę, statek kosmiczny lub turbowyścigówkę. Kiva to wszystko potrafi i nie może się doczekać spotkania z Wami :).

STATKIEM NA PUSTYNIĘ (animacje dla dzieci na powitanie dnia) -  wyjątkowa przygoda na początek dnia.

SPOTKANIE Z KIRĄ (animacje z konkursami) -  dajcie się ponieść muzyce podczas animacji tanecznych. Będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas konkursów. Ciekawe czy Kira i tym razem Was zaskoczy 😉

ZAGINIONE NARZĘDZIA – (gra terenowa) – nie do wiary! Kira nie może znaleźć swoich narzędzi, a bez nich nie będziemy mogli nic stworzyć. Pomóżcie dziewczynce odnaleźć zagubione rzeczy, a zostaniecie bohaterami dnia!

PIRAMIDY (budowanie piramid z piasku kinetycznego) - to legendarne budowle i ponoć nikt do końca nie wie, jak powstały, my w to nie wierzymy, ponieważ Kira i Paul znają wszystkie tajemnice i z pewnością zdradzą nam jak można je zbudować.

KLEPSYDRA (wykonanie klepsydr z kolorowym piaskiem) -  czy wiecie, jak zrobić klepsydrę i odmierzać czas?

LATAJĄCA MACHINA  (wykonanie samolotu z tektury)  – jeżeli marzycie o lotach do samego nieba, to śmiało, z Kirą zbudujecie wspaniałą latającą maszynę!

RELAKS W OAZIE (animacje relaksacyjne)  – zanim wrócicie na statek, czas na relaks na plaży, gry konkursy i zabawy animacyjne.

DZIEŃ PRZYGÓD Z DRUŻYNĄ PSIAKÓW - tym razem na spotkanie z Wami czeka Tom wraz ze swoimi przyjaciółmi. Potrzebuje naszego wsparcia przy budowie nowej bazy dla drużyny psiaków.  Czasu niewiele, wsiadamy na pokład statku i pędzimy, nie ma na co czekać.

DOTARCIE DO MIASTA I SPOTKANIE Z TOMEM PODCZAS ANIMACJI I KONKURSÓW (animacje na rozpoczęcie dnia).

PSIA BAZA (konstruowanie toru przeszkód) – Tom doskonale wie, że zanim zwykły psiak stanie się bohaterem, potrzebuje prawdziwego szkolenia, ale bez bazy, placu treningowego i przeszkód to się nie uda.  Miasto koniecznie potrzebuje coraz więcej wyszkolonych psiaków więc nie ma na co czekać! Podwijamy rękawy i do dzieła!

PSIE ODZNAKI (robienie butonów) – po szkoleniu każdy z psiaków otrzyma wyjątkową odznakę. Zazwyczaj Tom sam wykonuje odznaki, ale tym razem potrzebuje Waszej pomocy.

MISJA ZAGINIONE KLUCZE (gra terenowa) - prezydent miasteczka, jest ogromnie smutny ponieważ zagubił klucze do bram miasta, a parada z okazji Dnia Miasta lada chwila. Trzeba mu pomóc!

PSIE ŁAKOCIE (przygotowanie ciasteczek dla piesków) – zróbmy niespodziankę psiakom z naszego miasta, przygotujmy psie ciasteczka i obdarujmy nimi psiaki z miejskiego schroniska. Pomaganie jest fajne.

DZIEŃ W MIEŚCIE LEGO - tym razem statkiem dopływamy do miasta, które w niczym nie przypomina tego widzianego na co dzień. To miasto zbudowane jest z niezliczonej ilości klocków Lego.  Jednak nie wszystkie budowle są skończone.  Wynalazcy i konstruktorzy! To czas dla Was. Wykorzystajcie swoją wiedzę i umiejętności! Trzeba doprowadzić to miasto do perfekcji.

MARIO TEAM GAME (gra terenowa) – tego na pewno się nie spodziewaliście! Zabieramy Was do świata Mario – Wasz ulubiony bohater już czeka! Jednak wcześniej musimy pokonać tunele, uważać na miny i zebrać monety :).

LEGO CITY (budowanie z klocków Lego) - nie ma na co czekać trzeba zacząć działać, wszystkie ręce na pokład, budujemy miasto i tworzymy kosmiczne machiny.

SLIME, KOLOROWE PIANY I INNE GLUTY – wiedzieliście, że Mario uwielbia wyrabiać kosmiczne gluty??? Jedno Wiemy: będzie czadowo.

 ZGADUJ ZGADULA Z SUPERZINGS – sprawdzimy kto z Was jest najbardziej spostrzegawczy i ma najdoskonalszą pamięć!

GRY ZABAWY XXL, KLOCKI XXL – świat XXL jest równie ciekawy jak ten mini mini.

GRY, KONKURSY ANIMACYJNE – to świetne podsumowanie dnia pełnego przygód.

ŚWIĘTO ODKRYWCÓW to już ostatni dzień naszych podróży.  Zapraszamy do przeżycia niesamowitych przygód w Krainie Wiecznej Zabawy Sun Sport. To będzie dzień pełen niespodzianek, konkursów i nagród.  To także dzień podsumowań. Podczas naszego zakończenia nagrody będą wręczać Wasi ulubieni bohaterzy.

WODNE ZABAWY – animacje, podczas których zmierzymy się ze sztormem i górami lodowymi, to będzie prawdziwa przeprawa przez wody Oceanu Atlantyckiego.

KONKURSY – nie ma na świecie drugiego tak zabawnego bałwanka i królewny tak uczynnej. Poznaj Królową Śniegu z Arendell podczas gier i zabaw z konkursami.

GARDEN PARTY - latem najlepsze przyjęcia to te, które organizowane są w ogrodzie 😉. Oczywiście wszystkich zapraszamy w bajkowych strojach.

POKAZ GIGANTYCZNYCH BANIEK MYDLANYCH – to ulubione zajecie dużych i małych. Znacie kogoś kto nie lubi baniek mydlanych? My nie znamy :). Za to znamy mistrzów tworzenia superbaniek.

PASOWANIE NA ODKRYWCĘ – każdy z Was na pewno wypełnił wszystkie misje Odkrywców. A więc każdemu wręczymy Odznakę Odkrywcy.

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

Realizowane indywidualnie lub w grupach, w zależności od warunków pogodowych, realizacji pozostałych punktów programu i wolnego czasu.

ANIMACJE Z BAŃKAMI MYDLANYMI – to będzie fascynujący pokaz, który zakończy się zabawą w piankowej chmurze. Koniecznie musicie to zobaczyć.

GRY I ZABAWY Z CHUSTĄ I TUNELEM ANIMACYJNYM  – chusta bawi, integruje, jest kolorowa i  odlotowa, na wiele pomysłów gotowa!

MALOWANIE W PLENERZE – eksplozja artystycznych inspiracji na gigantycznych płótnach!

BALONOWE ZOO – balonowy kotek? Piesek? A może żyrafa? Nie dość, że każdy z Was otrzyma obozowe zwierzątko, to w dodatku nauczymy Was samodzielnie wykonywać balonowe cuda.

SALA GIER - ping-pong dla zwinnych, cymbergaj dla posiadających refleks, dart dla mających celne oko, bilard wymagający precyzji, piłkarzyki dla wielbicieli piłki oraz dla kochających rywalizację stanowisko gier planszowych.

GRY I ZABAWY STOLIKOWE – wspólnie stworzymy atmosferę dobrej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji. Doprowadzimy do burzy mózgów przy grach planszowych, pojedynku na znajomość państw i miast i ostrych rozgrywek pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością w towarzyskiej grze fabularnej.

GRY XXL – panuje moda na XS  ale my przekonamy Was, że czasem XXL znaczy nadzwyczajnie!  Jenga, szachy, warcaby , Chińczyk.

KLOCKI XXL – przekonywania o wyższości XXL (czasem :)) ciąg dalszy :):)

PUZZLE XXL - nowa odsłona klasycznej układanki  Odsłona w naprawdę duuużym rozmiarze

BIERKI XXL - kto jest większy? Ty, czy nasze bierki?

ZGADUJ ZGADULA – sprawdzimy kto z Was jest najbardziej spostrzegawczy i ma najdoskonalszą pamięć!

KARAOKE – sunsportowa scena będzie Wasza! Niezapomniana szansa zabłyśnięcia i demonstracji kilkuoktawowego głosu.

BUTTONY – buttony, badziki, przypinki – tyle nazw na jedną dobrą zabawę! Rozwijamy swoją kreatywność i tworzymy niezapomnianą pamiątkę z wakacyjnej przygody

POCZTÓWKI Z WAKACJI – sunsportowa poczta działa! Kolorowe zdjęcie lub śmieszny rysunek na pewno ucieszą rodziców.

Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie,  to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

CO ZABRAĆ NA PÓŁKOLONIĘ?

Prosimy o przygotowanie dla dziecka:

 • wygodnego, sportowego stroju i obuwia sportowego (nie mogą być to sandałki) odpowiedniego do panujących warunków atmosferycznych
 • sportowego obuwia zmiennego na białej podeszwie podpisanego imieniem i nazwiskiem
 • bidonu lub butelki podpisanych imieniem i nazwiskiem
 • kremu z filtrem
 • czapki z daszkiem
 • okularów przeciwsłonecznych
 • stroju kąpielowego
 • klapków (jakby to dziwnie brzmiało, to jest poprawna forma :))
 • małego ręcznika kąpielowego
 • dodatkowej koszulki oraz spodek (na wszelki wypadek)

Prosimy, aby rzeczy te przynosić w worku lub torbie (najlepiej podpisanej).

PLAN DNIA – kliknij

RAMOWY PLAN DNIA PÓŁKOLONII*

*Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie, to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Ramowy plan dnia półkolonii i posiłki

 

 • 9:00-10:30          zajęcia zgodne z tematyką półkolonii  (UWAGA! prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia)
 • 10:30-11:00        drugie śniadanie dla wszystkich uczestników półkolonii
 • 11:00-13.00        zajęcia zgodne z tematyką półkolonii
 • 13:00-13:30        obiad
 • 13:30-14:00        zajęcia relaksacyjne
 • 14:00-16:00        zajęcia zgodne z tematyką półkolonii
 • 15:00-15:15        podwieczorek
 • 16:00-17:00        zajęcia sportowo-rekreacyjne i animacyjne
 • 17:00-17:15        odbiór  dzieci

 

UWAGA! DODATKOWA USŁUGA (konieczna jest deklaracja w chwili podpisywania umowy, koszt w zakładce TERMINY I CENY):

PORANEK DLA UCZESTNIKÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH PÓŁKOLONIE OD GODZ. 7.30

 • 7:30 - 8:15        świetlica, gry i zabawy
 • 8:15 - 8:45        śniadanie
 • 9:00                  rozpoczęcie zajęć

 

W przypadku konieczności stosowania diety zobowiązani są Państwo do wyłącznie e-mailowego biuro@sun-sport.pl ustalenia jej szczegółów. Najlepiej jeżeli odbędzie się to jeszcze przed podpisaniem umowy.

 

*Jeżeli program lub plan dnia ulega zmianie,  to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć lub wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Dokumenty, płatności, ubezpieczenie
 1. Każdy z Państwa, po przesłaniu do nas informacji z FORMULARZA KONTAKTOWEGO, po sprawdzeniu przez nas dostępności miejsc, otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną lub na wyraźne życzenie tradycyjną pocztą). Na tej podstawie należało będzie dokonać płatności zaliczki w wysokości minimum 200 złotych od osobytermin wpłaty jest ściśle wskazany w umowie. Pozostała kwota powinna znaleźć się na naszym koncie na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy – ten termin także jest ściśle określony w umowie.
 2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość jest TUiR Allianz Polska SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Pani Ewa Michalkiewicz, tel. 517 783 673, ewa.michalkiewicz@majorubezpieczenia.pl).
 3. Numer konta: BANK PKO SA, nr 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych: nr IBAN: „PL”, kod SWIFT: „PKOPPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika.
 4. Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl. Oryginały dokumentów pozostają w Państwa posiadaniu. UWAGA! Skan umowy oraz prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie.
 5. Okresowo ogłaszamy na stronie internetowej  akcje promocyjne. Skorzystanie z rabatu jest możliwe tylko wówczas, gdy Klient dopełni łącznie wszystkich warunków ściśle określonych w promocji. Do warunków tych należą m.in.: ściśle określony termin dokonania rezerwacji, wskazanie w formularzu rezerwacyjnym rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać, dokonywanie wszystkich wpłat w terminach wyznaczonych umową, terminowe odesłanie dokumentów i inne warunki wskazane w warunkach akcji promocyjnych. Naruszenie warunków akcji promocyjnych skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego wcześniej rabatu. 
 6. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać fakturę prosimy taką prośbę skierować na adres biuro@sun-sport.pl. W e-mailu prosimy wskazać na kogo ma zostać wystawiona FV, prosimy też wskazać imię i nazwisko uczestnika półkolonii. Można to uczynić najpóźniej w ciągu 14 dni od zakończenia półkolonii. UWAGA! FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od zakończeniu imprezy. FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta.  
 7. Wszystkie zmianypostanowień umowy wymagają formy pisemnej (w tym za pomocą e-maila). 
 8. W przypadku wątpliwości Organizatora dotyczących informacji zawartych w dostarczonej przez Państwa karcie kwalifikacyjnej Organizator może konsultować je z lekarzem współpracującym. Po zasięgnięciu jego opinii podejmujemy decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika. 
 9. Wszystkie imprezy organizowane przez Sun Sport, w tym część programu pn. NOC W SUN SPORT, odbywają się przy grupie minimum 10 osób. Odwołanie imprezy z powodu braku wymaganego minimum uczestników może nastąpić nie później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. W takim wypadku proponujemy przepisanie uczestnika na inne tematycznie półkolonie lub zwracamy wpłaconą przez Państwa kwotę tytułem organizacji półkolonii. 
 10. Uprzedzamy, że w przypadku rażącego niestosowania się uczestnika do regulaminów, poleceń kadry, zastrzegamy sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy uczestników półkolonii. O podjętej decyzji niezwłocznie Państwa powiadomimy. Wówczas zobowiązani Państwo będą do niezwłocznego odebrania uczestnika na własny koszt i nie będzie możliwe żądanie zwrotu opłaty za niewykorzystaną część półkolonii. 
Rezygnacja z udziału w imprezie

1.Zgodnie z Warunkami uczestnictwa w półkoloniach mogą Państwo w każdym czasie zrezygnować z udziału w półkoloniach. Rezygnacja musi mieć formę pisemną (e-mail biuro@sun-sport.pl przesłany do biura lub listownie na adres siedziby firmy). Wówczas są Państwo zobowiązani, zgodnie z zapisami umowy, do zapłacenia opłaty za odstąpienie od umowy w wysokości zależnej od tego, w jakim czasie przed rozpoczęciem półkolonii doszło do odstąpienia od umowy:

a) 10% wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 49 a 40 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

b) 20 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 39 a 30 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

c ) 40 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 29 a 21 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

d) 50 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 20 a 15 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

e) 70 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 14 a 8 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

Opłata podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość jest TUiR Allianz Polska SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Pani Ewa Michalkiewicz, tel. 517 783 673, ewa.michalkiewicz@majorubezpieczenia.pl).

Płatności bonem turystycznym

Prosimy o niezwłoczne, najlepiej zaraz po odesłaniu podpisanej umowy, przesłanie do nas na adres e-mail biuro@sun-sport.pl  następujących informacji:

 • Imienia i nazwiska uczestnika oraz nr umowy
 • Numeru bonu turystycznego
 • Kodu obsługi płatności
 • Kwoty do zapłaty bonem, którą chcecie Państwo wykorzystać opłacając wypoczynek dziecka
 • Numeru telefonu właściciela konta PUE ZUS (w chwili przyjmowania płatności bonem będziemy kontaktować się z Państwem, ponieważ do zatwierdzenia płatności przez ZUS konieczne będzie potwierdzenie płatności kodem, który otrzymają Państwo SMS-em (kod należy nam podać w ciągu 30 sek.) – kod służy do potwierdzenia płatności bonem).

Po otrzymaniu e-maila skontaktujemy się z Państwem telefonicznie - może to potrwać kilka dni.

Czy można wymienić bon na gotówkę?

Bonu nie można wymienić na gotówkę lub inne środki płatnicze.

Do kiedy ważny jest bon turystyczny?

Bon jest ważny do 31 marca 2022 roku.

Zasady użytkowania telefonów komórkowych przez uczestników naszych imprez

Zależy nam, aby uczestnicy naszych półkolonii zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Dlatego prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych gadżetów elektronicznych. Jeżeli dziecko będzie miało potrzebę pilnego kontaktu z Państwem udostępnimy telefon wychowawcy. Natomiast jeżeli to Państwo będą chcieli z ważnego powodu skontaktować się z dzieckiem, to informujemy, że przed rozpoczęciem półkolonii udostępnimy nr telefonu wychowawcy.

Karta kwalifikacyjna

Rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika imprezy mają obowiązek zawiadomić Organizatora oraz zaznaczyć w karcie kwalifikacyjnej wszelkie dysfunkcje dziecka. W przypadku ukrycia jakichkolwiek wad psychicznych lub fizycznych utrudniających sprawowanie opieki nad uczestnikiem półkolonii Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie skutki wynikające z tego tytułu. Organizator może odmówić przyjęcia uczestnika na półkolonie, jeżeli nie ma pewności co do możliwości zapewnienia mu bezpiecznego wypoczynku. 

Upoważnienie do odbioru dziecka

Jeżeli zamierzają Państwo powierzyć odbiór dziecka innej osobie, konieczne jest udzielenie pisemnego upoważnienia zawierającego co najmniej dane personalne tej osoby, numer jej dowodu osobistego, dane personalne uczestnika, wyraźny podpis rodziców/opiekunów. Kopia upoważnienia powinna zostać dostarczona do biura Organizatora drogą mailową biuro@sun-sport.pl, pocztową bądź osobiście najpóźniej dzień przed rozpoczęciem półkolonii. Wzór upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ. 

Zdjęcia, facebook
 1. Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji fotograficznych z półkolonii na naszym Facebook'u. Dla każdego turnusu zostaje założony ALBUM, w którym zamieszczane będą zdjęcia wykonane podczas całego turnusu.
 2. Relacje zamieszczamy także na naszym Instagramie i YouTube.
 3. Sun Sport zastrzega, że nie mogą Państwo poza wizerunkiem własnym lub własnego dziecka w żaden sposób upubliczniać zdjęć osób trzecich. 
Regulamin wypoczynku COVID

JEŻELI POJAWIĄ SIĘ AKTUALNE WYTYCZNE MZ I GIS DOTYCZĄCE PÓŁKOLONII LETNICH, TO ZOSTANĄ ONE W TYM MIEJSCU OPUBLIKOWANE

PÓŁKOLONIE ODKRYWCÓW
wiek uczestników 5-6 lat
TURNUS DATA WYSOKOŚĆ ZALICZKI
CENA PLN - WARIANT 1
pobyt od godz. 9.00
CENA PLN - WARIANT 2
pobyt od godz. 7.30 ze śniadaniem
1 28.06-02.07.2021 200,00 599,00 699,00
2 05.07-09.07.2021 200,00 599,00 699,00
3 12.07-16.07.2021 200,00 599,00 699,00
4 19.07-23.07.2021 200,00 599,00 699,00
5 26.07-30.07.2021 200,00 599,00 699,00
6 02.08-06.08.2021 200,00 599,00 699,00
7 09.08-13.08.2021 200,00 599,00 699,00

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:  

PROGRAM: zgodny z opisem w zakładce "PROGRAM".
WYŻYWIENIE WARIANT 1:
drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.
WYŻYWIENIE WARIANT 2: pierwsze śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.
KADRA: wychowawcy, instruktorzy.
OPIEKA MEDYCZNA: pielęgniarka lub umowa z najbliższym ośrodkiem zdrowia.
UBEZPIECZENIE: ubezpieczenie NNW, na sumę 10 tys. zł oraz KL do 500 zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, a także zwrot kosztów leczenia. Warunki dostępne są tutaj.

CENA NIE OBEJMUJE:

TRANSPORTU: prosimy o dowóz własny uczestników półkolonii.
WAŻNE, UBEZPIECZENIE  KOSZTÓW REZYGNACJI: Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.  Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość jest TUiR Allianz Polska SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Pani Ewa Michalkiewicz, tel. 517 783 673, ewa.michalkiewicz@majorubezpieczenia.pl).

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Szlak Bursztynowy 11
62-800 Kalisz
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

DOKUMENTY

Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji (e-mailowej, osobistej) otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną, a na wyraźne życzenie drogą pocztową): umowę, której integralną częścią są „Warunki uczestnictwa” oraz kartę kwalifikacyjną. Prosimy też o dokładne zapoznanie się z ofertą opublikowaną na naszej stronie www.sun-sport.pl 

Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl.

UWAGA! Skan prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura  karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie. 

PŁATNOŚCI, BON TURYSTYCZNY

 • Zaliczka wynosi 200 złotych i płatna jest w ciągu 7 dni od dnia wystawienia umowy. Dzień zapłaty wskazany jest ściśle w umowie. W tym dniu należność musi już znaleźć się na naszym koncie. 
 • Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy (dzień, w którym należność powinna być na naszym koncie znajduje się w umowie). 
 • Rabat. Jeżeli dokonują Państwo rezerwacji w czasie obowiązywania promocji konieczne jest wybranie rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać w formularzu rezerwacyjnym. Wówczas zostanie on ujęty w umowie. Prosimy pamiętać, że jeżeli udało się Państwu skorzystać z jakiegoś rabatu, promocji muszą Państwo pilnować terminów płatności. UWAGA! Przekroczenie terminu płatności skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego rabatu. 
 • Numer konta: BANK PKO SA 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych nr IBAN’ PL”, kod SWIFT: “BPKOPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika imprezy.

FAKTURY

 • W sprawie faktury prosimy napisać na adres biuro@sun-sport.pl
 • Bardzo prosimy o sprawdzenie w firmie, na kogo ma zostać wystawiona FV (na Państwa, dziecko, firmę) tak, aby uniknąć wystawiania korekt.  
 • Standardowo FV zawiera następujące informacje: 
  • termin i miejsce półkolonii
  • imię i nazwisko uczestnika 
 • FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od daty zakończenia imprezy. 
 • Wniosek o wystawienie FV można zgłosić najpóźniej do 14 dni po zakończeniu imprezy! 
 • FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta. 

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów do wglądu:


Chcę skorzystać z Wariantu 1 (pobyt na półkolonii od godziny 9.00)Chcę skorzystać z Wariantu 2 (pobyt na półkolonii od godziny 7.30 ze śniadaniem)
Szczegóły dot. wariantów - ZOBACZ

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ PÓŁKOLONIE
KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Szlak Bursztynowy 11
62-800 Kalisz
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00
sobota dyżur 10.00-14.00 (od soboty 8 maja)

NEWSLETTER

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

X
I
Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
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
PHAgc3R5bGU9InRleHQtYWxpZ246IGNlbnRlcjsiPjxpZnJhbWUgc3JjPSJodHRwczovL2xhbmRpbmcubWFpbGVybGl0ZS5jb20vd2ViZm9ybXMvbGFuZGluZy9oMnQ0dTAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6IG5vbmU7IHdpZHRoOiAzNTBweDsgaGVpZ2h0OiA3MzhweDsiPjwvaWZyYW1lPjwvcD4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xNCExbTghMW0zITFkOTg3OS43Mzg3Mzk3MjIwMTQhMmQxOC4wOTc5NDcyITNkNTEuNzUyNTE3OSEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHgwJTNBMHgxZmUzMWYzNjVhYzc1NzU5ITJzU3VuJTIwU3BvcnQlMjBPcmdhbml6YXRvciUyMEFrdHl3bmVnbyUyMFd5cG9jenlua3UhNWUwITNtMiExc2VuITJzcGwhNHYxNjE2MDYyMTQ1ODY3ITVtMiExc2VuITJzcGwiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjA7IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49IiIgbG9hZGluZz0ibGF6eSI+PC9pZnJhbWU+