PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2021 W KALISZU
czyli najfajniejsza zima w mieście!

 

 

Oferta pojawi się w tym miejscu już niedługo.

Drodzy Państwo, obserwujcie nas na FB, Instagramie. Zapiszcie się na nasz newsletter, a na pewno otrzymacie powiadomienie o uruchomieniu sprzedaży naszych półkolonii!

 

Postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby rodziców chcących atrakcyjnie i twórczo wypełnić wolny czas swoich pociech i dlatego już w te zimowe ferie 2021zorganizujemy w Kaliszu półkolonie!Czas ferii, to dla wielu rodziców niełatwy czas, ponieważ nie tylko trzeba zorganizować opiekę dla dzieci, ale też wypełnić go atrakcjami. Nie każdy ma cudowną instytucję w postaci kochanych Dziadków lub nieograniczoną liczbę dni urlopu. Ale każdy może zapisać dziecko na półkolonie w miejscu zamieszkania. Zima w mieście może być równie ekscytująca, jak w górach!

Przedstawimy propozycję, która nie będzie tylko zapewnieniem opieki dzieciom, ale przede wszystkim zaciekawi wyjątkowym i rozwijającym programem.

Zaprosimy Państwa do pięknego miejsca: nowej siedziby naszej firmy i naszej fundacji, z pięknym ogrodem, infrastrukturą rekreacyjną, gdzie w przyjaznym dla dzieci otoczeniu, będzie można świetnie się bawić i wypocząć.

 

Atrakcyjne programy pozwolą dzieciom odkryć drzemiące w nich talenty i rozwinąć umiejętności. Niezależnie od tematu wybranej półkolonii, poznają nowych kolegów i nauczą się odnajdywać w nowej grupie, zbudują nowe relacje z rówieśnikami, nauczą się współpracy.

 

Zorganizowane ferie 2021 w mieście, w którym dziecko mieszka, to świetny pomysł dla tych dzieci, które nie są jeszcze gotowe na dłuższą rozłąkę z rodzicami. W ciągu dnia dzieci mają zapewnione różne atrakcje, a późnym popołudniem lub wieczorem wracają do rodziców i własnych łóżek :). To doskonały sposób na bezpieczne dawkowanie samodzielności i przedsmak samodzielnego wyjazdu na kolonię, obóz.

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Szlak Bursztynowy 11,
62-800 Kalisz
tel. tel. 62 502-45-40
tel. +48 62-760-39-39
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

NEWSLETTER

X
I