Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Transport zorganizowany

Komunikaty transportowe dostępne będą na końcu tej zakładki na 3-5 dni przed dniem wyjazdu. Znajdą tam Państwo miejsce zbiórki, godzinę, nr telefonu opiekuna transportu, adres ośrodka, numer telefonu kierownika obozu.

PRZEJDŹ DO KOMUNIKATÓW

Transport własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów – dojazdów na stoki”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie. Koszt transferów od osoby wynosi 130 zł.

Czekamy na Państwa w dniu rozpoczęcia turnusu od godziny 16.00. Prosimy zgłosić się w recepcji ośrodka (w zależności od zapisów w umowie Stasinda lub Grand Stasinda) i powołać na Sun Sport. W pierwszym dniu pobytu w godzinach wieczornych odbędzie się spotkanie, na którym poznacie Państwo naszą kadrę i plan pobytu. W ostatnim dniu turnusu pokoje należy opuścić do godziny 11.00.

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

TURNUS 2:

KIEROWNIK: Olga Jasieniecka, tel. 784-691-499 (czynny od dnia rozpoczęcia obozu).

Z-CA KIEROWNIKA: Adam Jamróz, tel. 530-918-918

PIELĘGNIARKA: Katarzyna Kowalińska, tel. 881-094-629 (czynny od dnia rozpoczęcia obozu)

WYCHOWAWCY: w drugim dniu obozu późnym popołudniem lub wieczorem wychowawcy poszczególnych grup wyślą do Państwa sms, w którym się przedstawią i tym samym będą Państwo dysponowali niezbędnym numerem telefonu. Z uwagi na fakt, że w tym dniu przed południem trwa jeszcze weryfikacja umiejętności uczestników, może się zmienić podział grup i wyznaczeni wychowawcy.

Karnety, kieszonkowe

Prosimy pamiętać o zabezpieczeniu pieniędzy na KARNETY (koniecznie w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą – dotyczy uczestników obozu Narciarsko-Snowboardowy Czad):

 

Cena karnetu TATRYSKI – KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC-CZARNA GÓRA, LITWINKA-GRAPA (6 dni) (jazda nocna – Kotelnica) rok 2019:
dzieci do 10 r.ż. 390 zł + 10 zł kaucja
dzieci i młodzież 11-15 lat 420 zł +10 zł kaucja
osoby powyżej 16 r.ż. 480 zł + 10 zł kaucja

 

W osobnej kopercie prosimy przekazać KIESZONKOWE (dotyczy uczestników obozu Narciarsko-Snowboardowy Czad). Kopertę także należy opisać imieniem i nazwiskiem dziecka, kwotą, a w przypadku dzieci najmłodszych można dopisać sugestię dotyczącą dziennych wypłat. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby dzieci deponowały kieszonkowe u wychowawcy. Na co można wydać kieszonkowe? Całą dobę dostępne są w stołówce ekspresy z herbatą i czekoladą. Na terenie ośrodka można dokonać drobnych zakupów słodyczy i napojów. Podczas szaleństw na stoku zawsze też znajdzie się trochę czasu na gorącą czekoladę, frytki, czy słodkiego energaizera).

 

W przypadku dzieci wyjeżdżających samodzielnie (bez rodziców) koperty prosimy przekazać na zbiórce opiekunowi transportu, który na miejscu w Bukowinie odda je wychowawcy grupy Państwa dziecka.

Zasady korzystania z telefonów przez dzieci
  1. Zależy nam, aby uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem. Mamy nadzieję, że podzielają  Państwo nasze zdanie. Prosimy więc o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych:  
  2. KONTAKT 1: dzień przyjazdu do ośrodka, “telefoniada” w godzinach 19.30-20.00. Dzieci, które będą korzystały z transportu organizowanego przez nasze biuro wykonają do Państwa telefon zaraz po przyjeździe do ośrodka.
  3. KONTAKT 2: dzień 2 obozu w godzinach 19.30-20.00.
  4. KONTAKT 3: dzień przed zakończeniem turnusu w godzinach 14.15-15.00.  
  5. WAŻNE: Jeżeli z jakiegoś powodu uznają Państwo, że konieczny jest częstszy kontakt, możliwe jest ustalenie indywidualnych zasad kontaktu z dzieckiem. Wówczas prosimy o ustalenie dni i godzin w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem obozu (nr publikujemy przed rozpoczęciem turnusu w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW). Taki indywidualnie ustalony kontakt odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu wychowawcy. Dziecko będzie mogło rozmawiać tak długo, jak będzie tego potrzebowało i w sytuacji, w której nikt (także wychowawca) nie będzie mu przeszkadzał.  
  6. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM, WYCHOWAWCAMI, PIELĘGNIARKĄ każdego dnia między 14.15-15.00. Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba. Numery telefonów zostaną opublikowane na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW przed rozpoczęciem turnusu. 
  7. Całą dobę czynny będzie telefon alarmowy w ośrodku Prosimy jednak, aby po godzinie 21.00 i przed 8.00 rano dzwonić wyłącznie w sprawach najwyższej wagi. Numer zostanie opublikowany w zakładce Komunikaty dla rodziców, na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu. 
  8. Zdanie oraz odbiór telefonu, tabletu (oraz innych gadżetów elektronicznych: GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i inne) dzieci/młodzież potwierdzać będą podpisem, przy czym gadżety elektroniczne (GoPro, aparaty fotograficzne, PSP i inne) wydane zostaną w ostatnim dniu obozu. Telefony wraz z ładowarkami oraz inne gadżety elektroniczne przechowywane będą w zamkniętej szafie. Ewentualne użytkowanie wymienionych gadżetów (GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i innych) prosimy ustalać w indywidualnej rozmowie z kierownikiem obozu. 
  9. MP3 oraz MP4 mogą być używane przez dzieci, ale przy Państwa aprobacie. Sprzęt do odtwarzania muzyki nie może być jednak używany i zabierany na zajęcia programowe.
Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres agata@sun-sport.pl. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony pisemnie (mailowo) przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie (przy transporcie własnym prosimy opisane leki przekazać pielęgniarce, w przypadku transportu zorganizowanego opiekunowi transportu) UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.).

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza!  ABC

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA PRZYJĘTĄ ZASADĘ RACJONALNEGO ŻYWIENIA ORAZ CZĘSTE KONTROLE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA W każdym ośrodku dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. W Bukowinie Tatrzańskiej dostępny jest całą dobę ekspres, w którym można przygotować herbatę, czekoladę na gorącą a dorośli mogą napić się kawy. Na terenie ośrodków w Giewartowie i Mrówkach znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie tych ośrodków nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook

https://www.facebook.com/kalisz.sun.sport/?fref=ts.

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów. Prosimy pamiętać, że publikowane na Fb zdjęcia są wyłącznie zapowiedzią relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana w Fotobanku po sezonie. W Fotobanku należy dokonać rejestracji i na tej podstawie otrzymają Państwo link umożliwiający dostęp do zdjęć. Tych z Państwa, którzy korzystali z Fotobanku przed styczniem 2018 informujemy, że z uwagi na to, że mamy nową stronę www konieczne jest założenie nowego konta.

Strefa rodzica

NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. ODWIEDZIN DZIECI PODCZAS OBOZU (prosimy się z nimi zapoznać, ponieważ w tej kwestii obowiązują ścisłe reguły), KIESZONKOWEGO, KADRY itd.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT WYJAZDOWY TURNUS 2 BUKOWINA

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 2 (19.01.2019 – 26.01.2019)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 19.01.2019

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”, KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                       

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

Prosimy pamiętać o zabraniu suchego prowiantu na drogę. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w ośrodku w Bukowinie.

 

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Poznań:

Zbiórka: Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Godz. 11:00

Opiekun transportu: Oszczędłowski Sebastian tel. 603-283-911

W Kaliszu dzieci przesiadają się do autokaru i dalej jadą do Bukowiny Tatrzańskiej.

Opiekunem transportu będzie: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa busa: Poznań-Kalisz

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kalisz:

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Godz. 13:30

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kraków:

Zbiórka: ul. Zakopiańska 291, Stacja Orlen

Godz. 19:00

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa autokaru: Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

                       

 

 

KOMUNIKAT POWROTNY TURNUS 1 BUKOWINA

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 1 (13.01.2019 – 19.01.2019)

 

DZIEŃ POWROTU:  19.01.2019

 

Kierownik obozu : Angelika Łuczak-Wawrzyniak tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”, KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

 

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kraków:

Zbiórka: ul. Zakopiańska 290 (stacja ARGE)

Godz. 8:00

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Opiekun transportu: Poziemska Klaudia tel. 733-901-009

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków

Wszyscy nasi Klienci otrzymują na drogę powrotną suchy prowiant.

 

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kalisz:

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Godz. 13:00

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Opiekun transportu: Poziemska Klaudia tel. 733-901-009

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

Wszyscy nasi Klienci otrzymują na drogę powrotną suchy prowiant.

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Poznań:

Zbiórka: Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Godz. 15:30

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Opiekun transportu:  Antoniuk Paweł tel. 790-370-036

Opiekun transportu: Poziemska Klaudia tel. 733-901-009

W Kaliszu dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania.

Opiekun transportu: Oszczędłowski Sebastian tel. 603-283-911

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

Trasa busa: Kalisz – Poznań

Wszyscy nasi Klienci otrzymują na drogę powrotną suchy prowiant.

 

Transport własny

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00.

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

NEWSLETTER

KONTAKT

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25,
62-800 Kalisz
tel. 62 502-45-40
tel. 62 760-39-39
tel. kom. 664-932-172 oraz 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDE3NjkxLjU3MzEwNjcyNzkxITJkMjAuMDk1MzgyMzI1NTQ0NTIhM2Q0OS4zMzk2MTUwMzI2MTgyOCEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDcxNWY2YWMzZmYwODY2YiUzQTB4MzYyZTY0Njg0Zjc3YjJjOCEyc0J1a293aW5hK1RhdHJ6YSVDNSU4NHNrYSE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MzY4NTkyMTM1MDAiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+