PÓŁKOLONIE ODLOTOWYCH AGENTEK
zimowe półkolonie przygodowe

Podstawowe informacje:

WIEK

od 8 do 11 lat

OŚRODEK

OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA W GIEWARTOWIE

MAPA

Zobacz na mapie

FAQ

Strefa rodzica

WAŻNA INFORMACJA!

zalecamy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu – sprawdź

Nie ma dwóch takich samych płatków śniegu i nie ma dwóch takich samych dziewczyn, każda z Was jest wyjątkowa, każda może w przyszłości być wspaniałą kobietą: silną, niezależną, samodzielną, pewną siebie, ambitną, wrażliwą i piękną. A my pomożemy Wam rozwinąć skrzydła ;-).  Półkolonie odlotowych agentek przygotowaliśmy dla wszystkich dziewczyn, które choć raz marzyły o przeżyciu niezapomnianej przygody: niezwykłej, wymagającej misji, która powoli się sprawdzić w trudnych warunkach 😉  Tu niemożliwe stanie się możliwe.  Wierzymy, że kluczem do jej powodzenia i kluczem do dobrej zabawy jest współpraca. A zatem uwierzcie w siebie, bo pod czujnym okiem wychowawczyni wykonacie każde zadanie! Półkolonie odlotowych agentek i My czekamy!!

 

PROGRAM

 

ZAJĘCIA AGENTEK:

UMUNDUROWANIE – nie może być inaczej! Każda Agentka posiada supermundur do zadań specjalnych!

KODEKS ZIMOWEJ AGENTKI – sukcesem każdej misji jest współdziałanie w grupie. Zapisane w tajnym kodeksie zasady obowiązujące całą grupę, to niezbędnik każdej agentki.

BIAŁY SURVIVAL – biały puch spowija świat, drewno które jeszcze rankiem było suche, teraz  pokryte jest szronem, a rzeka choć lśni pięknie już nie płynie, nie słychać śpiewu ptaków a jedynie szum srebrnych drzew. Choć matka natura zasnęła, zostawiła nam wiele by dalej żyć i cieszyć się pięknem świata. Jak zbudować szałas by był ciepły?? Jak rozpalić ognisko i  znaleźć drogę powrotną kiedy śnieg zatrze ślady???  Tego dowiecie się podczas  zajęć.

WINTER FOREST FOOD- Zimowy, leśny  pokaz kulinarny to wspaniała przygoda i degustacja w jednym.  Podczas zajęć dowiecie się  gdzie zimą  szukać pożywienia i wody ?  Czym  są racje żywnościowe i czy można  przygotować je samemu. Na zakończenie zajęć  sporządzacie  proste dania z tego co matka natura  zimą wam dała.

GIMNASTYKA I RYTMIKA –  energiczna melodia i rytm sprawią że temperatura nieco podskoczy, te zajęcia to prawdziwa rozgrzewka dla ciała i  umysłu. Pozytywna energia gwarantowana :

ZIMOWY KAMUFLAŻ – wygląda zjawiskowo, w końcu  nie może być inaczej kiedy świat maluje się  w odcieniach bieli, szarości i srebra. Wykonanie idealnego kamuflażu pozwali Wam wtopić się w zimowy krajobraz i ukończyć misje powodzeniem.

 

 

ŚNIEŻNA PRZYGODA

KULIG  - skrzypiący pod płozami śnieg,  wirujący w górze biały puch, wesoły śmiech i szczypiący w policzki mróz :).

WYPRAWA PO MARZENIA –  nocny spacer z pochodniami w  blasku  gwiazd i iluminacji świetlnych.  Na końcu  wyprawy  czeka na Was  Stara Wierzba, której będziecie mogli powierzyć wszystkie najskrytsze marzenia.

PIERNICZKOWE SZALEŃSTWO – pierniczki to ciasteczka, które szczególnie kojarzą się z zimowymi wieczorami, kakao i dobrym filmem lub bajką. Mają tyle smaków i dodatków ile kucharzy :). Jaki   jest Twój ulubiony smak? Poznaj recepturę ciasta idealnego, dodaj swoje ulubione dodatki i ozdób ciacho po swojemu. Jednym słowem: robimy pierniki idealne. 

BIAŁE KRÓLESTWO -  wiedzieliście, że śnieg to idealny materiał budowlany?  Wspólnie stworzymy białe królestwo,  śnieżne zamki, pałace, labirynty a nawet igloo.

ZJAZD NA BYLE CZYM  –  podczas tych zajęć sprawdzimy Waszą kreatywność i urządzimy pokaz śnieżnego sprzętu zjazdowego. Która drużyna stworzy śnieżną petardę toru saneczkowego?

BITWA NA ŚNIEŻKI I ORZEŁKI – jesteście gotowi???  To zaczynamy :).  Śnieżne starcia na białe kulki, orły  i sokoły ;-).  Nic dodać, nic ująć: dobra zabawa gwarantowana.

ZIMOWA GRA TERENOWA „NARNIA”–  poznacie świat Narnii i odszukacie złoty klucz, by móc otworzyć drzwi powrotne. Scenariusz gry bywa zaskakujący. Jakie przygody czekają na Was po drugiej stronie Starej Szafy i co otwiera złoty klucz??? Ta gra, to fascynująca rozgrywka drużynowa, której skala trudności dopasowana jest  do wieku uczestników.

ŚNIEŻNY TOR PRZESZKÓD –  przed Wami śnieżny labirynt, a w nim przeszkody do pokonania, jednak na wynik końcowy największy wpływ ma Wasza współpraca. Gotowi? Startujemy 😉

ZIMOWY STREET ART- kto powiedział, że śnieg musi być biały? Kolorowy jest  super. Niech biały puch stanie się idealnym płótnem dla Waszych wielobarwnych obrazów.

 

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE

To czas, w którym wspieramy się, wspólnie rozwiązujemy problemy, wyznaczamy nowe cele, aby zabawa na obozie była jeszcze lepsza 😉 Zajęcia z wychowawcą to czas, który poświęcimy na to, aby lepiej się poznać i zintegrować 🙂

 

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

GRA TERENOWA –ośrodek zmienia się w pole gier i rozgrywek między drużynami sunsportowych obozowiczów. Każdy może zabłysnąć, ale pamiętajcie, że tylko w grupie uda Wam się sięgnąć po zwycięstwo. Zimowe zadania sprawnościowe, taktyczne, krzyżówki, łamigłówki czekają na Was.

LIGA BARW – pojedynek drużyn na szybkość, spryt, zręczność, gibkość i dobrą zabawę.

ZIMOWE PODCHODY - choć świat zimą skrywa wiele tajemnic, to rozwiązania niektórych zagadek potrafią być prostsze niż sądzicie. Rozejrzycie się dobrze, przyjrzyjcie się wnikliwie, a dojrzycie wiele wskazówek , które doprowadzą Was do samego celu, gdzie czekać będzie na Was nagroda.

KAWIARENKA - czas na rozmowy w gronie bliskich znajomych, ale i na nawiązanie nowych przyjaźni. Gorąca czekolada lub herbata, kisielek, czy coś słodkiego. Oczywiście Wy budujecie niezapomniany klimat, który na długo pozostaje w pamięci. Wspólne chwile urozmaicają gry i  konkursy 🙂

 

ZAJĘCIA ROZRYWKOWE

SUNSPORTOWE FORUM OBOZOWE – ich szerokie uśmiechy i czerwone koszulki towarzyszą Wam prze cały obóz! Kreatywni, opiekuńczy, zwariowani i zawsze pomocni WYCHOWAWCY I  INSTRUKTORZY. Ciekawi Was co porabiają na co dzień, jakie mają hobby, dokąd podróżują, czy mają psa lub chomika :), jaki smak lodów lubią najbardziej? Przygotujcie pytania. Czas poznać ich bliżej, to czas Waszych pytań i naszych odpowiedzi.

KARAOKE – sunsportowa scena będzie Wasza! Niezapomniana szansa zabłyśnięcia i demonstracji kilkuoktawowego głosu.

OGNISKO – wieczór, trzaskający ogień, gitarowe dźwięki i fantastyczna atmosfera wspólnej zabawy.

DISCO 90’PARTY -  kto powiedział, ze tematyczne imprezy wieją nudą ????  Muzyczne hity, stylizacje z lat 90 i ekstrawagancki DJ, rozgrzeją  parkiet do czerwoności! Zabierzcie gadżety i przebrania koniecznie w stylu lat 90 😉 To będzie impreza wszechczasów!!!

TURNIEJ GIER STOŁOWYCH- ping-pong dla zwinnych, cymbergaj dla posiadających refleks, dart dla mających celne oko, bilard wymagający precyzji, piłkarzyki dla wielbicieli piłki.

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH – dla kochających rywalizację stanowisko gier planszowych. Wspólnie stworzymy atmosferę dobrej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji.

KONKURS PLASTYCZNY – każdy kto będzie miał ochotę zaprezentować swój  plastyczny talent będzie mógł to zrobić podczas jednego z konkursów. Technika dowolna 😉

ŚNIEŻNY SHOW- czyli doskonała okazja do zaprezentowania Waszych licznych talentów :).

KOŁO FORTUNY - coś dla wielbicieli niespodzianek? W waszych rękach losy grupy i kadry:)

WIELKI FINAŁ – każde, nawet te najbardziej fantastyczne dni kiedyś się kończą :-(, ale każde zakończenie może być radosne! To czas rozstrzygnięcia konkursów, rozdania dyplomów, nagród i zdjęć. To także doskonała okazja by sprawdzić jak w ciągu tych dni widziało Was oko aparatu 😉 Pamiętajcie spiszcie numery telefonów i adresy mailowe wszystkich ulubionych koleżanek i kolegów! W przeciwnym razie cały rok będziecie tęsknić. Pamiętajcie, że bajeczne wspomnienia ferii towarzyszyć Wam będą przez długie, szkolne miesiące, a kolorowe fotografie złagodzą szkolny trud.

 

ZAJĘCIA RELAKSACYJNE 🙂

KINO WIECZORNE  kino to sprawdzona forma rozrywki również na obozie. Wieczorami gromadzi wszystkich obozowiczów. Repertuar filmów dobieramy tak, aby nie tylko zapewniał dobrą zabawę, lecz również inspirował do przemyśleń i wzruszeń.

MUZYCZNA RELAKSACJA – spokój, relaks, harmonia 🙂 i pasjonujące opowieści. Ciekawe jak daleko posunie się wasza wyobraźnia?

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

Realizowane indywidualnie lub w grupach, w zależności od warunków pogodowych, realizacji pozostałych punktów programu i wolnego czasu.

CORNHOLE - brzmi zagadkowo i nie będziemy rozwiewać Waszych domysłów powiemy tylko: ćwiczcie celność:)

GRY XXL – panuje moda na XS, ale my przekonamy was, że czasem XXL znaczy nadzwyczajnie :): Jenga , szachy, warcaby , Chińczyk.

KLOCKI XXL – przekonywania o wyższości XXL (czasem :)) ciąg dalszy :):)

PUZZLE XXL - nowa odsłona klasycznej układanki 🙂 Odsłona w naprawdę duuużym rozmiarze.

BIERKI XXL - kto jest większy? Ty, czy nasze bierki?

ZGADUJ ZGADULA – sprawdzimy kto z Was jest najbardziej spostrzegawczy i ma najdoskonalszą pamięć!

KONKURSY – komu uda się rozwiązać zagadki naszych instruktorów, kto popisze się sprytem i kreatywnością, kadrze nie brak pomysłu na konkursy czy uda się Wam rozwiązać je wszystkie??

POCZTÓWKI Z FERII ZIMOWYCH  – sunsportowa poczta działa! Kolorowe zdjęcie lub śmieszny rysunek na pewno ucieszą stęsknionych rodziców :).

QOOLTURKA – atmosferę spotkania tworzymy wspólnie. To czas burzy mózgów, pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością w towarzyskiej grze MAFIA, czas żartów i wygłupów, ale jednocześnie czas.

CHUSTA ANIMACYJNA –  multikolorowa chusta, która rozwija tak ważne w tańcu: koordynację, refleks i zwinność.

ANIMACJE TANECZNE – każdy może tańczyć nawet najbardziej znane układy animacyjne Tic Toka Uwierzcie !!! Przy pomocy naszych instruktorów, którzy szaleństwa taneczne uprawiają na każdym kroku, to wcale nie będzie trudne!

POKÓJ ZAGADEK – jedyne, co łączy ten pokój z innymi to to, że wyjście jest jedno. Kolejna zagadkowa sunsportowa propozycja. Nagrody gwarantowane!

 

 

Plan dnia

PLAN DNIA PÓŁKOLONIE

W OŚRODKU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA W GIEWARTOWIE 

 

7:30 - 8:30 ŚWIETLICA
8:30 ŚNIADANIE
9:20 - 11:00 I BLOK ZAJĘCIOWY
11:20 – 13.00 II BLOK ZAJĘCIOWY
13:30 OBIAD
14:10 - 16:00 III BLOK ZAJĘCIOWY
16:00 PODWIECZOREK
16:20 - 17:00 ŚWIETLICA - ODBIÓR DZIECI

 

Jeżeli program ulega zmianie to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

Dokumenty, płatności, ubezpieczenie
 1. Każdy z Państwa, po przesłaniu do nas informacji z FORMULARZA KONTAKTOWEGO, po sprawdzeniu przez nas dostępności miejsc, otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną lub na wyraźne życzenie tradycyjną pocztą). Na tej podstawie należało będzie dokonać płatności zaliczki w wysokości minimum 200 złotych od osobytermin wpłaty jest ściśle wskazany w umowie. Pozostała kwota powinna znaleźć się na naszym koncie na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy – ten termin także jest ściśle określony w umowie.
 2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym LUB skorzystanie z naszych usług, jako pośrednika przy zawieraniu polisy Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu i Kosztów Skrócenia Uczestnictwa w Imprezie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Alliaznz Polska SA z siedzibą w Warszawie. Szczegóły w zakładce niżej UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI.
 3. Numer konta: BANK PKO SA, nr 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych: nr IBAN: „PL”, kod SWIFT: „PKOPPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika.
 4. Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl. Oryginały dokumentów pozostają w Państwa posiadaniu. UWAGA! Skan umowy oraz prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie.
 5. Okresowo ogłaszamy na stronie internetowej  akcje promocyjne. Skorzystanie z rabatu jest możliwe tylko wówczas, gdy Klient dopełni łącznie wszystkich warunków ściśle określonych w promocji. Do warunków tych należą m.in.: ściśle określony termin dokonania rezerwacji, wskazanie w formularzu rezerwacyjnym rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać, dokonywanie wszystkich wpłat w terminach wyznaczonych umową, terminowe odesłanie dokumentów i inne warunki wskazane w warunkach akcji promocyjnych. Naruszenie warunków akcji promocyjnych skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego wcześniej rabatu. 
 6. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać fakturę prosimy taką prośbę skierować na adres biuro@sun-sport.pl. W e-mailu prosimy wskazać na kogo ma zostać wystawiona FV, prosimy też wskazać imię i nazwisko uczestnika półkolonii. Można to uczynić najpóźniej w ciągu 14 dni od zakończenia półkolonii. UWAGA! FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od zakończeniu imprezy. FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta.  
 7. Wszystkie zmianypostanowień umowy wymagają formy pisemnej (w tym za pomocą e-maila). 
 8. W przypadku wątpliwości Organizatora dotyczących informacji zawartych w dostarczonej przez Państwa karcie kwalifikacyjnej Organizator może konsultować je z lekarzem współpracującym. Po zasięgnięciu jego opinii podejmujemy decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika. 
 9. Wszystkie imprezy organizowane przez Sun Sport odbywają się przy grupie minimum 10 osób. Odwołanie imprezy z powodu braku wymaganego minimum uczestników może nastąpić nie później niż 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. W takim wypadku proponujemy przepisanie uczestnika na inne tematycznie półkolonie lub zwracamy wpłaconą przez Państwa kwotę tytułem organizacji półkolonii. 
 10. Uprzedzamy, że w przypadku rażącego niestosowania się uczestnika do regulaminów, poleceń kadry, zastrzegamy sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy uczestników półkolonii. O podjętej decyzji niezwłocznie Państwa powiadomimy. Wówczas zobowiązani Państwo będą do niezwłocznego odebrania uczestnika na własny koszt i nie będzie możliwe żądanie zwrotu opłaty za niewykorzystaną część półkolonii. 
Rezygnacja z udziału w imprezie

1.Zgodnie z Warunkami uczestnictwa w półkoloniach mogą Państwo w każdym czasie zrezygnować z udziału w półkoloniach. Rezygnacja musi mieć formę pisemną (e-mail biuro@sun-sport.pl przesłany do biura lub listownie na adres siedziby firmy). Wówczas są Państwo zobowiązani, zgodnie z zapisami umowy, do zapłacenia opłaty za odstąpienie od umowy w wysokości zależnej od tego, w jakim czasie przed rozpoczęciem półkolonii doszło do odstąpienia od umowy:

a) 10% wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 49 a 40 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

b) 20 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 39 a 30 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

c ) 40 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 29 a 21 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

d) 50 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 20 a 15 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

e) 70 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 14 a 8 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,

Opłata podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

 

2. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jako pośrednika przy zawieraniu polisy Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu i Kosztów Skrócenia Uczestnictwa w Imprezie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Alliaznz Polska SA z siedzibą w Warszawie.Mogą też Państwo zawrzeć umowę ubezpieczenia z dowolnie przez siebie wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jako pośrednika przy zawieraniu polisy Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu i Kosztów Skrócenia Uczestnictwa w Imprezie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Alliaznz Polska SA z siedzibą w Warszawie.

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt e-mailowy w sprawie ubezpieczenia: biuro@sun-sport.pl

ZAKUP UBEZPIECZENIA:

 

NR TURNUSU DZIEŃ ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIĘCEJ NIŻ 30 DNI DO ROZPOCZĘCIA TURNUSU WYKUPIENIE POLISY NA 30 DNI I WIĘCEJ DO ROZPOCZĘCIA TURNUSU1 WYKUPIENIE POLISY NA MNIEJ NIŻ 30 DNI DO ROZPOCZĘCIA TURNUSU2
1 13 lutego 2021 14 stycznia i wcześniej 7 dni od daty wystawienia umowy i wpłaty zaliczki lub całości należności (wszystkie warunki łącznie) W dniu wystawienia umowy i wpłaty należności (wszystkie warunki łącznie)
2 20 lutego 2021 21 stycznia i wcześniej

 1Jeżeli do rozpoczęcia turnusu zostało więcej niż 30 dni, to ubezpieczenie można wykupić najpóźniej w ciągu 168 godzin (7 dni) od daty potwierdzonej rezerwacji wyjazdu i wpłaty całości lub zaliczki.

2Jeżeli do rozpoczęcia turnusu pozostało mniej niż 30 dni, to ubezpieczenie może zostać wystawione tylko w dniu rezerwacji wyjazdu i wpłaty całości lub zaliczki.

  

WARIANT 1 - ODWOŁANIE 100% (STAWKA ZA UBEZPIECZENIE 4,98% OD WARTOŚCI IMPREZY)

 Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu i Kosztów Skrócenia Uczestnictwa w Imprezie - Zwrot 100 % wpłaconej kwoty

 

 Sytuacje, w których zadziała ubezpieczenie:

 • nagłe zachorowanie Ubezpieczonego dziecka
 • nagłe zachorowanie członka rodziny Ubezpieczonego dziecka wymagające natychmiastowej hospitalizacji
 • nieszczęśliwy wypadek Ubezpieczonego dziecka powodujący znaczne ograniczenie samodzielności ruchowej
 • nieszczęśliwy wypadek członka rodziny Ubezpieczonego dziecka skutkujący natychmiastową hospitalizacją
 • śmierć Ubezpieczonego dziecka lub członka rodziny Ubezpieczonego
 • zdarzenie losowe w miejscu zamieszkania Ubezpieczonego dziecka, bezwzględnie wymagające jego obecności w okresie planowanego wyjazdu
 • utrata, zniszczenie lub uszkodzenie mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego dziecka, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju w okresie 15 dni przed wyjazdem
 • otrzymania przez Ubezpieczone dziecko dokumentu potwierdzającego zakwalifikowanie do leczenia uzdrowiskowego lub rehabilitację uzdrowiskową z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

WARIANT 2 - ODWOŁANIE 100% + ROZSZERZENIE O CHOROBY PRZEWLEKŁE (STAWKA ZA UBEZPIECZENIE 10,37% OD WARTOŚCI IMPREZY)

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu i Kosztów Skrócenia Uczestnictwa w Imprezie - Zwrot 100 % wpłaconej kwoty

Sytuacje w których zadziała ubezpieczenie:

 • nagłe zachorowanie Ubezpieczonego dziecka
 • włączenie rezygnacji z imprezy spowodowane zaostrzeniem lub powikłaniem choroby przewlekłej na którą cierpi ubezpieczone dziecko przed rozpoczęciem imprezy
 • nagłe zachorowanie członka rodziny Ubezpieczonego dziecka wymagające natychmiastowej hospitalizacji
 • nieszczęśliwy wypadek Ubezpieczonego dziecka powodujący znaczne ograniczenie samodzielności ruchowej
 • nieszczęśliwy wypadek członka rodziny Ubezpieczonego dziecka skutkujący natychmiastową hospitalizacją
 • śmierć Ubezpieczonego dziecka lub członka rodziny Ubezpieczonego
 • zdarzenie losowe w miejscu zamieszkania Ubezpieczonego dziecka, bezwzględnie wymagające jego obecności w okresie planowanego wyjazdu
 • utrata, zniszczenie lub uszkodzenie mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego dziecka, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju w okresie 15 dni przed wyjazdem
 • otrzymania przez Ubezpieczone dziecko dokumentu potwierdzającego zakwalifikowanie do leczenia uzdrowiskowego lub rehabilitację uzdrowiskową z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

WARIANT 3 - ODWOŁANIE ALL RISK - NAJSZERSZY ZAKRES I OTWARTY KATALOG POWODÓW (STAWKA ZA UBEZPIECZENIE 14% OD WARTOŚCI IMPREZY)

Sytuacje w których zadziała ubezpieczenie:

 • nagłe zachorowanie Ubezpieczonego dziecka
 • włączenie rezygnacji z imprezy spowodowane zaostrzeniem lub powikłaniem choroby przewlekłej na którą cierpi ubezpieczone dziecko przed rozpoczęciem imprezy
 • nagłe zachorowanie członka rodziny Ubezpieczonego dziecka wymagające natychmiastowej hospitalizacji;
 • nieszczęśliwy wypadek Ubezpieczonego dziecka powodujący znaczne ograniczenie samodzielności ruchowej;
 • nieszczęśliwy wypadek członka rodziny Ubezpieczonego dziecka skutkujący natychmiastową hospitalizacją;
 • śmierć Ubezpieczonego dziecka lub członka rodziny Ubezpieczonego;
 • zdarzenie losowe w miejscu zamieszkania Ubezpieczonego dziecka, bezwzględnie wymagające jego obecności w okresie planowanego wyjazdu;
 • utrata, zniszczenie lub uszkodzenie mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego dziecka, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju w okresie 15 dni przed wyjazdem;
 • otrzymania przez Ubezpieczone dziecko dokumentu potwierdzającego zakwalifikowanie do leczenia uzdrowiskowego lub rehabilitację uzdrowiskową z Narodowego Funduszu Zdrowia
 • każdy inny udokumentowany powód nie leżący po stronie ubezpieczonego dziecka, które wyłącza możliwość wyjazdu (zwrot 80% wpłaconej kwoty)

 

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA TUTAJ

Zasady użytkowania telefonów komórkowych przez uczestników naszych imprez

Zależy nam, aby uczestnicy naszych półkolonii zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Dlatego prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych gadżetów elektronicznych. Jeżeli dziecko będzie miało potrzebę pilnego kontaktu z Państwem udostępnimy telefon wychowawcy. Natomiast jeżeli to Państwo będą chcieli z ważnego powodu skontaktować się z dzieckiem, to informujemy, że przed rozpoczęciem półkolonii udostępnimy nr telefonu wychowawcy.

Karta kwalifikacyjna

Rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika imprezy mają obowiązek zawiadomić Organizatora oraz zaznaczyć w karcie kwalifikacyjnej wszelkie dysfunkcje dziecka. W przypadku ukrycia jakichkolwiek wad psychicznych lub fizycznych utrudniających sprawowanie opieki nad uczestnikiem półkolonii Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie skutki wynikające z tego tytułu. Organizator może odmówić przyjęcia uczestnika na obóz, jeżeli nie ma pewności co do możliwości zapewnienia mu bezpiecznego wypoczynku. 

Posiłki
 1.  W ramach organizowanych przez nas imprez zapewniamy: śniadanie, obiad i podwieczorek.
 2. W przypadku konieczności stosowania diety zobowiązani są Państwo do wyłącznie e-mailowego biuro@sun-sport.pl ustalenia jej szczegółów. Najlepiej jeżeli odbędzie się to jeszcze przed podpisaniem umowy.
Upoważnienia do odbioru dziecka

W przypadku, gdy zamierzają Państwo powierzyć odbiór dziecka innej osobie, konieczne jest udzielenie pisemnego upoważnienia zawierającego co najmniej dane personalne tej osoby, numer jej dowodu osobistego, dane personalne uczestnika, wyraźny podpis rodziców/opiekunów. Kopia upoważnienia powinna zostać dostarczona do biura Organizatora drogą mailową biuro@sun-sport.pl, pocztową bądź osobiście najpóźniej dzień przed rozpoczęciem półkolonii. Wzór upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ. 

Zdjęcia, facebook
 1. Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji fotograficznych z półkolonii na naszym Facebook'u. Dla każdego turnusu zostaje założony ALBUM, w którym zamieszczane będą zdjęcia wykonane podczas całego turnusu.
 2. Relacje zamieszczamy także na naszym Instagramie i YouTube.
 3. Sun Sport zastrzega, że nie mogą Państwo poza wizerunkiem własnym lub własnego dziecka w żaden sposób upubliczniać zdjęć osób trzecich. 
PÓŁKOLONIE ODLOTOWYCH AGENTEK*
TURNUS TERMIN LICZBA DNI WOJEWÓDZTWO CENA W PLN ZALICZKA
I 15.02-19.02.2021 5
 • wielkopolskie
599,00 200,00
II 22.02-26.02.2021 5
 • wielkopolskie
599,00 200,00
* Udział w półkoloniach mogą wziąć dzieci w wieku 8-11 lat.
* Pobyt od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 17.00.

W CENIE PÓŁKOLONII:  

PROGRAM: zgodny z opisem w zakładce "PROGRAM".
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek.
KADRA: wychowawcy, instruktorzy.
OPIEKA MEDYCZNA: pielęgniarka lub umowa z najbliższym ośrodkiem zdrowia.
UBEZPIECZENIE: ubezpieczenie NNW, na sumę 10 tys. zł oraz KL do 500 zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, a także zwrot kosztów leczenia. Warunki dostępne są tutaj.

CENA NIE OBEJMUJE:

TRANSPORTU: prosimy o dowóz własny uczestników półkolonii.
WAŻNE, UBEZPIECZENIE  KOSZTÓW REZYGNACJI: zalecamy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu w dowolnie wybranym przez Państwa towarzystwie ubezpieczeniowym lub prosimy o kontakt na adres biuro@sun-sport.pl ponieważ jesteśmy pośrednikiem w zawarciu polisy ubezpieczeniowej koszów rezygnacji z udziału w imprezie z TUiR Allianz Polska SA z siedzibą w Warszawie.

OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA

W GIEWARTOWIE

 NAD JEZIOREM POWIDZKIM

Ośrodek Michasiówka położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze – idealne miejsce dla początkujących pływaków.

Mieszkamy w ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 3-7 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach 4-6 osobowych zlokalizowanych na piętrze drewnianej, klimatycznej stołówki. Teren ośrodka jest bardzo zadbany, a piękna zieleń i wspaniałe kwiaty wypielęgnowane i dopieszczone . W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka). Jeśli marzycie o udanym wypoczynku w uroczym zakątku Michasiówka okaże się miejscem idealnym.

Adres ośrodka: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka, Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów, gm. Ostrowite.

Na terenie ośrodka dysponujemy:

 • rozbudowaną infrastrukturą sportową:

  • parkiem linowym,

  • ściankami wspinaczkowymi,

  • boiskami do siatkówki plażowej, unihokeja, koszykówki, boiskami piłkarskimi,

  • polem quadowym,

  • strefą survivalową z szałasem mieszkalnym,

  • sprawnościowym torem przeszkód,

  • polem paintball’owym,

  • polem speedball’owym,

  • stanowiskiem strzelniczym,

  • studiem multimedialnym,

  • świetlicą (stoły do ping-ponga, piłkarzykami , cymbergaj, bilard),

  • salą dyskotekową i salą taneczną,

  • strefą gier XXL,

  • strefą relaksacyjną,

  • namiotem do zajęć rekreacyjnych (150m2),

  • wiatą do zajęć artystycznych,

  • grillowiskiem i miejscem na ognisko,

  • własną plażą,

  • pomostem.

Galeria zdjęć - Ośrodek Michasiówka

Galeria zdjęć - Domki

Galeria zdjęć - Domki komandosów

Galeria zdjęć - Pokoje nad stołówką

Galeria zdjęć - Stołówka

Galeria zdjęć - Przyjazd i zakwaterowanie

DOJAZD

do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku MICHASIÓWKA w Giewartowie

Drodzy Państwo, w trosce o szybki i bezproblemowy dojazd postanowiliśmy stworzyć mapę dojazdu do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku w Giewartowie. Opisy dojazdu znajdują się u dołu zdjęć w postaci opisu tekstowego.

Dodatkowe informacje po dotarciu do ośrodka.

Autami prywatnymi wjazdem numer 1

Autobusy wjeżdżają bramą numer 2

W strefie parkingowej czekać będą na Państwa nasi instruktorzy, którzy pomogą w organizacji ruchu oraz wskażą miejsca do zaparkowania. Prosimy zachować szczególną ostrożność i dostosować się do komunikatów instruktora.

Następnie zapraszamy do punktu zakwaterowania dzieci, gdzie czekać będą na Państwa instruktorzy oraz pani pielęgniarka.

DOKUMENTY

Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji (e-mailowej, osobistej) otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną, a na wyraźne życzenie drogą pocztową): umowę, której integralną częścią są „Warunki uczestnictwa” oraz kartę kwalifikacyjną. Prosimy też o dokładne zapoznanie się z ofertą opublikowaną na naszej stronie www.sun-sport.pl 

Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: biuro@sun-sport.pl.

UWAGA! Skan prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura  karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie. 

PŁATNOŚCI

 • Zaliczka wynosi 200 złotych i płatna jest w ciągu 7 dni od dnia wystawienia umowy. Dzień zapłaty wskazany jest ściśle w umowie. W tym dniu należność musi już znaleźć się na naszym koncie. 
 • Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy (dzień, w którym należność powinna być na naszym koncie znajduje się w umowie). 
 • Rabat. Jeżeli dokonują Państwo rezerwacji w czasie obowiązywania promocji konieczne jest wybranie rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać w formularzu rezerwacyjnym. Wówczas zostanie on ujęty w umowie. Prosimy pamiętać, że jeżeli udało się Państwu skorzystać z jakiegoś rabatu, promocji muszą Państwo pilnować terminów płatności. UWAGA! Przekroczenie terminu płatności skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego rabatu. 
 • Numer konta: BANK PKO SA 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693. Dla przelewów zagranicznych nr IBAN’ PL”, kod SWIFT: “BPKOPLPW”. Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika imprezy.

FAKTURY

 • W sprawie faktury prosimy napisać na adres biuro@sun-sport.pl
 • Bardzo prosimy o sprawdzenie w firmie, na kogo ma zostać wystawiona FV (na Państwa, dziecko, firmę) tak, aby uniknąć wystawiania korekt.  
 • Standardowo FV zawiera następujące informacje: 
  • termin i miejsce półkolonii
  • imię i nazwisko uczestnika 
 • FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od daty zakończenia imprezy. 
 • Wniosek o wystawienie FV można zgłosić najpóźniej do 14 dni po zakończeniu imprezy! 
 • FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta. 

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów do wglądu:

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport_obozy

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ PÓŁKOLONIE
ZAREZERWUJ OBÓZ

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

NEWSLETTER

KONTAKT

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Szlak Bursztynowy 11
62-800 Kalisz
tel. tel. 62 502-45-40
tel. +48 62-760-39-39
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDE3NjkxLjU3MzEwNjcyNzkxITJkMjAuMDk1MzgyMzI1NTQ0NTIhM2Q0OS4zMzk2MTUwMzI2MTgyOCEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDcxNWY2YWMzZmYwODY2YiUzQTB4MzYyZTY0Njg0Zjc3YjJjOCEyc0J1a293aW5hK1RhdHJ6YSVDNSU4NHNrYSE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MzY4NTkyMTM1MDAiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+