Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Transport zorganizowany

Komunikaty transportowe dostępne będą na końcu tej zakładki na 3-5 dni przed dniem wyjazdu. Znajdą tam Państwo miejsce zbiórki, godzinę, nr telefonu opiekuna transportu, adres ośrodka, numer telefonu kierownika obozu.

Jeżeli przekazują Państwo dzieciom kieszonkowe, szczególnie tym najmłodszym, zalecamy przekazanie go w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą opiekunowi transportu.

PRZEJDŹ DO KOMUNIKATÓW

Transport własny

W każdym ośrodku dzień pierwszy zawsze rozpoczyna się obiadokolacją i czekamy na Państwa od godziny 16.00. Wcześniejszy przyjazd jest niemożliwy ze względu na trwające przygotowania ośrodka do przyjęcia dzieci. Ostatni dzień kończy się śniadaniem i należy odebrać dzieci do godziny 11.00. Prosimy o punktualny odbiór dzieci. Po godzinie 11.00 kadra oraz personel ośrodka będą zajęci przygotowaniami do przyjazdu dzieci na kolejny turnus.

W Giewartowie prosimy o wjazd do ośrodka bramą nr 1 – jest to pierwsza brama, około 60 m za tablicą „Giewartów” jadąc od strony Słupcy. Jeśli brama będzie zamknięta oznacza to, że skończyły się miejsca parkingowe i zapraszamy do wjazdu bramą nr 2 za około 80m, vis-a-vis dwóch dużych luster drogowych usytuowanych po prawej stronie. Pod lustrem oznaczenie strzałką „WJAZD”.

W Mrówkach prosimy kierować się do bramy głównej (druga brama wjeżdżając do Mrówek od strony Wilczyna). Na bramie tej znajduje się duże logo SUN SPORT.

Ważne! Bardzo prosimy, aby nie przywozić ze sobą zwierząt. Rozumiemy miłość Państwa pociech do piesków i kotków, ale w dniu wymiany turnusów na terenie ośrodka znajduje się kilkaset osób. Ponadto w odczuciu części rodziców zwierzęta mogą stanowić zagrożenie dla dzieci.

Wskazówki dojazdu znajdą Państwo w zakładce “OŚRODEK” na stronie każdego pojedynczego obozu.

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

GIEWARTÓW TURNUS 8

Kierownik: Angelika Łuczak-Wawrzyniak, tel. 784-691-499

Pielęgniarka: Aleksandra Grupińska, tel. 881-094-664

Wychowawcy: w dniu rozpoczęcia turnusu wieczorem lub najpóźniej następnego dnia do godziny 9.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.

MRÓWKI TURNUS 8

Kierownik: Olicja Jasieniecka, tel. 881-094-629

Pielęgniarka: Alina Babecka, 696-955-169

Wychowawcy: w dniu rozpoczęcia turnusu wieczorem lub najpóźniej następnego dnia do godziny 9.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.

Zasady korzystania z telefonów przez dzieci

Szanowni Państwo, 

już w sezonie letnim 2016 wprowadziliśmy zmiany w zasadach korzystania z telefonów komórkowych oraz innych gadżetów elektronicznych. Sprawdziły się one świetnie. Uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z rówieśnikami i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Ci z Państwa, którym zależało na dodatkowym kontakcie z dzieckiem mieli możliwość ustalenia z kierownikiem obozu kontaktu indywidualnego. W tym roku oczywiście także będzie taka możliwość.  

Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem.  

 

Prosimy o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych: 

 

KONTAKT PIERWSZY: dzieci, które będą korzystały z transportu organizowanego przez nasze biuro wykonają do Państwa telefon zaraz po przyjeździe do ośrodka. W tym dniu wychowawca zbierze telefony po obiadokolacji. 

 

KONTAKT DRUGI: dzień 2. obozu w:

 

GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45

MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30

 

KONTAKT TRZECI: dzień 3. obozu w:

 

GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45

MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30

 

 

KONTAKT CZWARTY: dzień przed zakończeniem turnusu w:

 

GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45

MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30

 

 

WAŻNE: Jeżeli z jakiegoś powodu uznają Państwo, że konieczny jest częstszy kontakt, możliwe jest ustalenie indywidualnych zasad kontaktu z dzieckiem. Wówczas prosimy o ustalenie dni i godzin w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem obozu (nr publikujemy przed rozpoczęciem turnusu w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW). Taki indywidualnie ustalony kontakt odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu wychowawcy. Dziecko będzie mogło rozmawiać tak długo, jak będzie tego potrzebowało i w sytuacji, w której nikt (także wychowawca) nie będzie mu przeszkadzał. 

 

W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIECZOREM LUB NAJPÓŹNIEJ NASTĘPNEGO DNIA DO GODZINY 9.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.

 

RODZICE, KTÓRZY PRZYWIOZĄ SWOJE DZIECKO OSOBIŚCIE DO OŚRODKA będą mogli spisać numer telefonu wychowawcy z tablicy informacyjnej.

 

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM, WYCHOWAWCAMI, PIELĘGNIARKĄ każdego dnia między 15.00 – 15.45. Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba. Numery telefonów zostaną opublikowane na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW przed rozpoczęciem turnusu.  

 

Zdanie oraz odbiór telefonu, tabletu (oraz innych gadżetów elektronicznych: GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i inne) dzieci/młodzież potwierdzać będą podpisem, przy czym gadżety elektroniczne (GoPro, aparaty fotograficzne, PSP i inne) wydane zostaną w ostatnim dniu obozu. Telefony wraz z ładowarkami oraz inne gadżety elektroniczne przechowywane będą w zamkniętej szafie. Ewentualne użytkowanie wymienionych gadżetów (GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i innych) prosimy ustalać w indywidualnej rozmowie z kierownikiem obozu. Prosimy, aby dzieci nie zabierały wartościowych przedmiotów, w tym także drogich aparatów telefonicznych. MP3 oraz MP4 mogą być używane przez dzieci, ale przy Państwa aprobacie. Sprzęt do odtwarzania muzyki nie może być jednak używany i zabierany na zajęcia programowe. 

 

ZDJĘCIA – pamiętajcie Państwo, że na każdym turnusie wykonujemy kilka tysięcy zdjęć. W trakcie trwania obozu krótkie relacje fotograficzne można oglądać na naszym Facebook’u, a po zakończeniu sezonu letniego można zarejestrować się w naszym Fotobanku http://www.foto.sun-sport.pl/ i uzyskać kod dostępu do wszystkich zdjęć wykonanych podczas turnusu. 

Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres kasia@sun-sport.pl (obozy w Giewartowie) lub agata@sun-sport.pl (obozy w Mrówkach).

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony mailowo przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie (przy transporcie własnym prosimy opisane leki przekazać pielęgniarce, w przypadku transportu zorganizowanego opiekunowi transportu) UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.).

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza! PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O KREMACH Z WYSOKIMI FILTRAMI, ORAZ SILNYCH ŚRODKACH PRZECIW KLESZCZOM I KOMAROM. Kliknij, przeniesiemy Cię do ABC sunsportowego podróżnika

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu (Giewartów: kasia@sun-sport.pl; Mrówki: agata@sun-sport.pl), oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA PRZYJĘTĄ ZASADĘ RACJONALNEGO ŻYWIENIA ORAZ CZĘSTE KONTROLE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. Na terenie ośrodków znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie ośrodka nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook

Facebook – kliknij

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów. Prosimy pamiętać, że publikowane na Fb zdjęcia są wyłącznie zapowiedzią relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana w Fotobanku po sezonie. W Fotobanku należy dokonać rejestracji (niezbędny jest do tego kod, który znajduje się na ostatniej stronie umowy) i na tej podstawie otrzymają Państwo hasło dostępu.

Strefa rodzica

NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. ODWIEDZIN DZIECI PODCZAS OBOZU (prosimy się z nimi zapoznać, ponieważ w tej kwestii obowiązują ścisłe reguły), KIESZONKOWEGO, KADRY itd.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT POWROTNY Z GIEWARTOWA Z TURNUSU 8

KOMUNIKAT POWROTNY Z GIEWARTOWA

Z TURNUSU 8 (24.08.2019 – 31.08.2019)  

DZIEŃ POWROTU: 31.08.2019

 

Kierownik obozów: Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka

ul. Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Planowany przyjazd około godz.: 13:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Stryków-Warszawa

  

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw ARTUS, ul. Sosnowiec 7,  95-010 Stryków

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Stryków

  

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz.: 10:30

Opiekun transportu: Szkudlarek Paweł tel. 504-215-880

Opiekun transportu: Chenczke Maria tel. 725 681 867

Opiekun transportu: Kowalik Maksymilian tel. 784-881-667

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz

  

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Planowany przyjazd około godz.: 13:30

Opiekun transportu: Szkudlarek Paweł tel. 504-215-880

Opiekun transportu: Chenczke Maria tel. 725 681 867

Opiekun transportu: Kowalik Maksymilian tel. 784-881-667

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz-Wrocław

  

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Włodarska Nikola tel. 785-729-938

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazd

Trasa busa: Giewartów-Poznań

 

TRANSPORT WŁASNY

Osoby odbierające dzieci transportem własnym prosimy o przybycie do ośrodka w godzinach 10.00-11.00.

KOMUNIKAT POWROTNY Z MRÓWEK Z TURNUSU 8

KOMUNIKAT POWROTNY Z MRÓWEK

Z TURNUSU 8 (24.08.2019 – 31.08.2019)

 DZIEŃ POWROTU: 31.08.2019

 

Kierownik obozów : Adrianna Kopania tel. 881-094-629

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Sun Sport

 Mrówki – Kownaty 62-500 Wilczyn

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Planowany przyjazd około godz.: 13:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Stryków-Warszawa

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw ARTUS, ul. Sosnowiec 7,  95-010 Stryków

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Stryków

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz.: 10:30

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

W Giewartowie dzieci przesiadają się do drugiego autokaru i dalej jadą do Kalisza.

Opiekun transportu: Szkudlarek Paweł tel. 504-215-880

Opiekun transportu: Chenczke Maria tel. 725 681 867

Opiekun transportu: Kowalik Maksymilian tel. 784-881-667

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Kalisz

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Godz.: 13:30

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

W Giewartowie dzieci przesiadają się do drugiego autokaru i dalej jadą do Wrocławia.

Opiekun transportu: Szkudlarek Paweł tel. 504-215-880

Opiekun transportu: Chenczke Maria tel. 725 681 867

Opiekun transportu: Kowalik Maksymilian tel. 784-881-667

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Kalisz-Wrocław

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

KATOWICE

Zbiórka: Stacja Shell ul. Mikołowska (naprzeciwko Pałacu Młodzieży)

Planowany przyjazd około godz.: 17:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

W Giewartowie dzieci przesiadają się do drugiego autokaru i dalej jadą do Katowic.

Opiekun transportu: Szkudlarek Paweł tel. 504-215-880

Opiekun transportu: Chenczke Maria tel. 725 681 867

Opiekun transportu: Kowalik Maksymilian tel. 784-881-667

We Wrocławiu dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Katowic.

Opiekunem transportu będzie: Iwona Magdziarz tel. 798-879-452

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Kalisz-Wrocław

Trasa busa:: Wrocław-Katowice

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Juszczak Piotr tel. 660-135-944

Opiekun transportu: Kos Katarzyna tel. 503-411-261

Opiekun transportu: Syga Paulina tel. 512-991-696

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania

Opiekunem transportu będzie: Włodarska Nikola tel. 785-729-938

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazd

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów-Poznań

  

TRANSPORT WŁASNY

Osoby odbierające dzieci transportem własnym prosimy o przybycie do ośrodka w godzinach 10.00-11.00.

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25
62-800 Kalisz
tel. tel. 62 502-45-40
tel. +48 62-760-39-39
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

NEWSLETTER

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

X
I
Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MzYuMjQzMjQ4OTg2OTU0OCEyZDE3Ljk0ODMyMjcxNTY4OTc2NiEzZDUyLjM2NjAwOTE1NTM4MjU1ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjdmZDA4Y2E0ZDcxJTNBMHgzOWFhYmFhOTgzNzlhYWU2ITJzTyVDNSU5QnJvZGVrK0FrdHl3bmVnbytXeXBvY3p5bmt1KyUyMk1pY2hhc2klQzMlQjN3a2ElMjIrU3VuK1Nwb3J0ITVlMCEzbTIhMXNwbCEyc3BsITR2MTUwOTc5MzM3NTAzMCIgd2lkdGg9IjYwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
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