Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Strefa rodzica
NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. ODWIEDZIN DZIECI PODCZAS OBOZU (prosimy się z nimi zapoznać, ponieważ w tej kwestii obowiązują ścisłe reguły), KIESZONKOWEGO, KADRY itd.
TRANSPORT WŁASNY Giewartów/Mrówki

Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem do GIEWARTOWA:

  • proszeni są o przyjazd do ośrodka w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 16.00 a 17.00.

 

Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem do Mrówek:

  • do Strefy Juniora (11-13 lat) proszeni są o przyjazd do ośrodka w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 15.00 a 16.00
  • do Strefy Młodzieży (13-16 lat) proszeni są o przyjazd pomiędzy godz. 16.00 a 17.00.

 

UWAGA! Wcześniej nie możemy przyjąć dzieci, ponieważ w trosce o zachowanie najwyższych standardów ośrodek musi zostać przygotowany na przyjęcie kolejnej grupy: jest sprzątany, konserwatorzy sprawdzają sprawność urządzeń i bezpieczeństwo pomieszczeń oraz usuwają ewentualne usterki. 

 

W dniu zakończenia turnusu dzieci odbieramy w godzinach 9.00-11.00.

 

MAPKA POMOCNICZA MRÓWKI – kliknij

 

MAPKA POMOCNICZA GIEWARTÓW – kliknij

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

Kierownik obozów w Giewartowie:

  • turnus 6: Tomasz Nidzgorski
  • turnus 7-8: Olga Jasieniecka

numer telefonu zawsze: 784-691-499

 

Kierownik obozów w Mrówkach:

  • turnus 1-5: Adrianna Kopania
  • turnus 6: Monika Mułkowska
  • turnusy 7-8: Adrianna Kopania

numer telefonu zawsze: 881-094-629

 

W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIECZOREM LUB NAJPÓŹNIEJ NASTĘPNEGO DNIA DO GODZINY 9.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.  

 

Pielęgniarka obozów w Giewartowie: tel. 881-094-664.

 

Pielęgniarka obozów w Mrówkach: tel.  696-955-169

Zasady korzystania z telefonów przez dzieci

Szanowni Państwo,  już w sezonie letnim 2016 wprowadziliśmy zmiany w zasadach korzystania z telefonów komórkowych oraz innych gadżetów elektronicznych. Sprawdziły się one świetnie. Uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z rówieśnikami i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Ci z Państwa, którym zależało na dodatkowym kontakcie z dzieckiem mieli możliwość ustalenia z kierownikiem obozu kontaktu indywidualnego. W tym roku oczywiście także będzie taka możliwość.   Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem.    

Prosimy o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych:   

 

KONTAKT PIERWSZY: dzieci, które będą korzystały z transportu organizowanego przez nasze biuro wykonają do Państwa telefon zaraz po przyjeździe do ośrodka. W tym dniu wychowawca zbierze telefony po obiadokolacji.   

 

KONTAKT DRUGI: dzień 2. obozu w:   GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45 MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30  

 

KONTAKT TRZECI: dzień 3. obozu w:   GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45 MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30    

 

KONTAKT CZWARTY: dzień przed zakończeniem turnusu w:   GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00 – 15.45 MRÓWKACH: w godzinach 13.30 – 14.30    

 

WAŻNE: Jeżeli z jakiegoś powodu uznają Państwo, że konieczny jest częstszy kontakt, możliwe jest ustalenie indywidualnych zasad kontaktu z dzieckiem. Wówczas prosimy o ustalenie dni i godzin w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem obozu (nr publikujemy przed rozpoczęciem turnusu w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW). Taki indywidualnie ustalony kontakt odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu wychowawcy. Dziecko będzie mogło rozmawiać tak długo, jak będzie tego potrzebowało i w sytuacji, w której nikt (także wychowawca) nie będzie mu przeszkadzał.   

 

W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIECZOREM LUB NAJPÓŹNIEJ NASTĘPNEGO DNIA DO GODZINY 9.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.  

 

RODZICE, KTÓRZY PRZYWIOZĄ SWOJE DZIECKO OSOBIŚCIE DO OŚRODKA będą mogli spisać numer telefonu wychowawcy z tablicy informacyjnej.   ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM, WYCHOWAWCAMI, PIELĘGNIARKĄ każdego dnia między 15.00 – 15.45. Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba. Numery telefonów zostaną opublikowane na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW przed rozpoczęciem turnusu.     Zdanie oraz odbiór telefonu, tabletu (oraz innych gadżetów elektronicznych: GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i inne) dzieci/młodzież potwierdzać będą podpisem, przy czym gadżety elektroniczne (GoPro, aparaty fotograficzne, PSP i inne) wydane zostaną w ostatnim dniu obozu. Telefony wraz z ładowarkami oraz inne gadżety elektroniczne przechowywane będą w zamkniętej szafie. Ewentualne użytkowanie wymienionych gadżetów (GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i innych) prosimy ustalać w indywidualnej rozmowie z kierownikiem obozu.

 

Prosimy, aby dzieci nie zabierały wartościowych przedmiotów, w tym także drogich aparatów telefonicznych. MP3 oraz MP4 mogą być używane przez dzieci, ale przy Państwa aprobacie. Sprzęt do odtwarzania muzyki nie może być jednak używany i zabierany na zajęcia programowe.   

 

ZDJĘCIA – pamiętajcie Państwo, że na każdym turnusie wykonujemy kilka tysięcy zdjęć. W trakcie trwania obozu krótkie relacje fotograficzne można oglądać na naszym Facebook’u oraz Instagramie.

 

Facebook – kliknij

Instagram – kliknij

Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres giewartow@sun-sport.pl (obozy w Giewartowie) lub mrowki@sun-sport.pl (obozy w Mrówkach).

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony mailowo przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

  Szczegóły tutaj

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie (przy transporcie własnym prosimy opisane leki przekazać pielęgniarce, w przypadku transportu zorganizowanego opiekunowi transportu) UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.).

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza! PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O KREMACH Z WYSOKIMI FILTRAMI, ORAZ SILNYCH ŚRODKACH PRZECIW KLESZCZOM I KOMAROM. Kliknij, przeniesiemy Cię do ABC sunsportowego podróżnika

 

Drodzy Rodzice, w naszych ośrodkach dzieci mają stały dostęp do pitnej wody filtrowanej. Dla wygody proponujemy, aby zabrały ze sobą bidony (prosimy je podpisać), które będą mogły wykorzystywać podczas pobytu i zabierać ze sobą wodę na zajęcia.

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu (Giewartów: giewartow@sun-sport.pl; Mrówki: mrowki@sun-sport.pl), oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA WYTYCZNE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. Na terenie ośrodków znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie ośrodka nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook, Instagram

Facebook – kliknij

Instagram – kliknij

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów zamieszczanych na tablicach Fb i Instagrama.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT POWROTNY Z GIEWARTOWA TURNUS 8

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM TRANSPORTU ZAMIESZCZONYM W PIERWSZEJ ZAKŁADCE – KLIKNIJ

KOMUNIKAT POWROTNY Z GIEWARTOWA

Z TURNUSU 8 (23.08.2022 – 30.08.2022)  

DZIEŃ POWROTU: 30.08.20221 

Kierownik obozów: Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka
Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Planowany przyjazd około godz.: 13:00

Opiekun transportu: Zadroga Anna tel. 512-758-886

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Giewartów-Stryków-Warszawa

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw ARTUS, ul. Sosnowiec 7,  95-010 Stryków

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Zadroga Anna tel. 512-758-886

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Giewartów-Stryków

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Planowany przyjazd około godz.: 13:30

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz-Wrocław

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KATOWICE

Zbiórka: Stacja Shell ul. Mikołowska (naprzeciwko Pałacu Młodzieży)

Planowany przyjazd około godz.: 15:00

Opiekun transportu: Chmioła Paulina tel. 889-960-008

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Giewartów-Katowice

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Derewecka Basia tel. 517-451-285

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Giewartów-Poznań

 

 

Wyjazd z ośrodka około 9:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Giewartów-Kalisz

 

 

 

 

KOMUNIKAT POWROTNY Z MRÓWEK TURNUS 8

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM TRANSPORTU ZAMIESZCZONYM W PIERWSZEJ ZAKŁADCE – KLIKNIJ

KOMUNIKAT POWROTNY Z MRÓWEK

Z TURNUSU 8 (23.08.2022 – 30.08.2022)  

DZIEŃ POWROTU: 30.08.2022 

Kierownik obozów : Adrianna Kopania tel. 881-094-629

Adres: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Sun Sport

 Mrówki – Kownaty 62-500 Wilczyn

Telefon alarmowy: 694-721-785

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WARSZAWA

Zbiórka: Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

Planowany przyjazd około godz.: 13:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Warszawy.

Opiekun transportu: Zadroga Anna tel. 512-758-886

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów-Stryków- Warszawa

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

STRYKÓW

Zbiórka: Stacja Paliw ARTUS, ul. Sosnowiec 7,  95-010 Stryków

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Strykowa.

Opiekun transportu: Zadroga Anna tel. 512-758-886

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów- Stryków

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

WROCŁAW

Zbiórka: Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon) Bielany Wrocławskie

Godz.: 13:30

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Kalisz-Wrocław

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

KATOWICE

Zbiórka: Stacja Shell ul. Mikołowska (naprzeciwko Pałacu Młodzieży)

Planowany przyjazd około godz.: 15:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Katowic.
Opiekun transportu: Chmioła Paulina tel. 889-960-008

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa::Giewartów-Katowice

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

POZNAŃ

Zbiórka: McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926
Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527
Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

W Giewartowie dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania.

Opiekun transportu: Derewecka Basia tel. 517-451-285

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów

Trasa busa: Giewartów-Poznań

 

Wyjazd z ośrodka około 8:00 godz.

KALISZ

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz.: 11:00

Opiekun transportu: Misakiewicz Sabina tel 606-724-926

Opiekun transportu: Dagmara Nawrocka tel. 605-341-527

Opiekun transportu : Marta Muszyńska tel. 721-799-771

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Mrówki-Giewartów-Kalisz

 

X
I
Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
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
PHAgc3R5bGU9InRleHQtYWxpZ246IGNlbnRlcjsiPjxpZnJhbWUgc3JjPSJodHRwczovL2xhbmRpbmcubWFpbGVybGl0ZS5jb20vd2ViZm9ybXMvbGFuZGluZy9oMnQ0dTAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6IG5vbmU7IHdpZHRoOiAzNTBweDsgaGVpZ2h0OiA3MzhweDsiPjwvaWZyYW1lPjwvcD4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xNCExbTghMW0zITFkOTg3OS43Mzg3Mzk3MjIwMTQhMmQxOC4wOTc5NDcyITNkNTEuNzUyNTE3OSEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHgwJTNBMHgxZmUzMWYzNjVhYzc1NzU5ITJzU3VuJTIwU3BvcnQlMjBPcmdhbml6YXRvciUyMEFrdHl3bmVnbyUyMFd5cG9jenlua3UhNWUwITNtMiExc2VuITJzcGwhNHYxNjE2MDYyMTQ1ODY3ITVtMiExc2VuITJzcGwiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjA7IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49IiIgbG9hZGluZz0ibGF6eSI+PC9pZnJhbWU+