Zaznacz stronę

NIEBO JEST W NAS edycja IV

"KLUCZ DO NIEBA"

Modlitwa o uwolnienie wg 5 kluczy Neal'a Lozano

 

 

       Kilka dni z Tobą Przyjacielu,

 

przynosimy Ci Ojcze swoje życie, abyś je uporządkował i uleczył, uzdrowił nasze serca, dusze i ciała. Oddajemy Tobie wszystkie rany, które blokują naszą miłość, nasze dobro. Pomóż nam uwierzyć, że im jesteśmy słabsi, tym Ty jesteś hojniejszy, tym bardziej jesteśmy przez Ciebie obdarowani i zaopiekowani.

 

W modlitwie pięciu kluczy udzielasz nam łaski wypowiedzenia słów „W imię Jezusa Chrystusa…”. To słowa, które zmieniają wszystko. To słowa, które niemożliwe czynią spełnionym. Wysłuchaj nas, uwolnij nas, zbaw nas… Przyjacielu.

 

„Przewlekłe czekanie jest raną dla duszy, ziszczone pragnienie jest drzewem życia” (Ks. Przysłów 13,12).
To słowa zaproszenia na rekolekcje od samego Boga. Nie czekaj, wpadnij w Jego otwarte i czułe ramiona.

 

Czym jest modlitwa uwolnienia?

Gdy wszystkie inne formy pomocy są bezskuteczne, może okazać się, że potrzebna jest modlitwa uwolnienia Neal'a Lozano według 5 kluczy.

5 kluczy to żal za grzechy, wyznanie wiary, przebaczenie i wyrzeczenie się dzieł szatana oraz stanięcie wobec autorytetu Jezusa i przyjęcie błogosławieństwa Ojca.

Modlitwa uwolnienia powstała, by pomóc wielu ludziom, którzy próbują uwolnić się z od duchowych więzów w różnych dziedzinach swojego życia i nie mogą poradzić sobie z tymi zmaganiami. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu, lecz często ukrywane problemy, takie jak trudne relacje, lęk, nałogi, uniemożliwiają rozwój w wierze. Być może wielu z nich nie przyszło do głowy, że właśnie modlitwa uwolnienia może im pomóc. Aby dowiedzieć się więcej na temat modlitwy Neala Lozano, zachęcamy do przeczytania tekstu w załączonym w linku.

 

Jak się przygotować do modlitwy uwolnienia ?

Zadaj sobie pytanie, czy chcesz być naprawdę wolny? Skoro podjąłeś  decyzję, aby Jezus Cię uwolnił, zapoznaj się z informacjami w linku, jak w najlepszy sposób przygotować się do takiej modlitwy: TUTAJ

Link do książki Neal'a Lozano: TUTAJ

DLA KOGO: dla dorosłych, rodzin z dziećmi oraz młodzieży w grupach zorganizowanych. Dla każdego, kto chciałby wziąć udział w takim spotkaniu. Tu możesz nabrać sił Ty i Twoja rodzina. Tutaj możesz nawiązać nowe relacje i zawrzeć prawdziwe przyjaźnie. Dla rodziców wyjeżdżających z dziećmi, proponujemy opiekę podczas konferencji dla ich pociech, a dodatkowo dla wszystkich chętnych program sportowo-rekreacyjny. Przestrzeń, jezioro, bezpieczeństwo, cisza to wszystko czego możesz zaznać tutaj Ty i Twoi najbliżsi.

ORGANIZATOR: Wspólnota Magnificat z siedzibą w kaliskiej parafii św. Matki Teresy z Kalkuty, Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport wraz z opiekunem ks. Włodzimierzem Guzikiem.

 

 

REKOLEKCJONISTA: Ojciec Jacek Olczyk SJ jest opiekunem  wspólnot „Mocni w Duchu” oraz „Młodość” prężnie działających w Łodzi. To osoba bardzo otwarta, potrafiąca swoim uśmiechem obdarować każdego człowieka.  To duchowny  wielu talentów: rekolekcjonista https://www.youtube.com/watch?v=3SEApPfO4Qc, autor wielu artykułów, opracowań   oraz  książki https://odnowa.jezuici.pl/sklep/48_o-jacek-olczyk-sj, a ponadto miłośnik  fitnessu https://www.youtube.com/watch?v=DZI_pmLJ5kc, a z racji pochodzenia  specjalista od łódzkiego slangu :). Jednak przede wszystkim, Ojciec  Jacek, to kapłan rozumiejący drugiego człowieka, współodczuwający o otwartym, dobrym sercu.

Prowadzący modlitwę:  ekipa SOS Mocni w Duchu.

 

PROGRAM Zajęć DLA UCZESTNIKÓW:

W ramach rekolekcji odbędą się konferencje prowadzone przez o. Jacka Olczyka oraz drużynę ewangelizacyjną „SOS dla wspólnot” ze wspólnoty Mocni w Duchu. Chętni będą mogli skorzystać z modlitwy wstawienniczej, spowiedzi, rozmów indywidualnych z duchownymi oraz rekolekcjonistami. Msze Święte będą dopełnieniem naszych spotkań z Chrystusem.

Program sportowo-rekreacyjny:

 • kajakarstwo
 • gokarty
 • hulajnogi
 • eurojumping
 • łucznictwo
 • podchody
 • baloniada
 • gry i zabawy integracyjne
 • dla najmłodszych program animacyjny.

Harmonogram szczegółowy znajduje się w załączniku na górze strony.

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.) lub w przypadku wolnego czasu w trakcie trwania imprezy. Wówczas zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

REKOLEKCJE
TERMIN OSOBA DOROSŁA CENA W PLN
DZIECKO do 10 r.ż. CENA W PLN*
DZIECKO DO LAT 3 CENA W PLN*
11.09 (piątek) – 13.09 (niedziela) 2020 r.
290,00 250,00 GRATIS !
*pod uwagę bierzemy datę urodzenia dziecka

UWAGA! dla  rodzin z minimum 3 dzieci pobyt jednego dziecka gratis.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:  

 • Program rekolekcji.
 • Zakwaterowanie:
  - w domkach jednopokojowych 4-6 os. z łazienkami lub domkach typu studio (dwa pokoje 3+5, jedna łazienka) lub w pokojach 2,3 i 4, 5, 6 os. z łazienkami (pokoje 2 i 3 os. dopłata 100,00 zł od osoby).

Ograniczona liczba pokoi 2 i 3 os.

 • Wyżywienie: w dniu przyjazdu pierwszym posiłkiem jest kolacja, w ostatnim dniu ostatnim posiłkiem jest obiad, w pozostałe dni 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Stół kawowy: kawa, herbata, ciastka – dostępny w ciągu dnia.

OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA

W GIEWARTOWIE

 NAD JEZIOREM POWIDZKIM

Ośrodek Michasiówka położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze – idealne miejsce dla początkujących pływaków.

Mieszkamy w ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 3-7 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach 4-6 osobowych zlokalizowanych na piętrze drewnianej, klimatycznej stołówki. Teren ośrodka jest bardzo zadbany, a piękna zieleń i wspaniałe kwiaty wypielęgnowane i dopieszczone . W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka). Jeśli marzycie o udanym wypoczynku w uroczym zakątku Michasiówka okaże się miejscem idealnym.

Adres ośrodka: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka, Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów, gm. Ostrowite.

Na terenie ośrodka dysponujemy:

 • rozbudowaną infrastrukturą sportową:

  • parkiem linowym,

  • ściankami wspinaczkowymi,

  • boiskami do siatkówki plażowej, unihokeja, koszykówki, boiskami piłkarskimi,

  • polem quadowym,

  • strefą survivalową z szałasem mieszkalnym,

  • sprawnościowym torem przeszkód,

  • polem paintball’owym,

  • polem speedball’owym,

  • stanowiskiem strzelniczym,

  • studiem multimedialnym,

  • świetlicą (stoły do ping-ponga, piłkarzykami , cymbergaj, bilard),

  • salą dyskotekową i salą taneczną,

  • strefą gier XXL,

  • strefą relaksacyjną,

  • namiotem do zajęć rekreacyjnych (150m2),

  • wiatą do zajęć artystycznych,

  • grillowiskiem i miejscem na ognisko,

  • własną plażą,

  • pomostem.

Galeria zdjęć - Ośrodek Michasiówka

Galeria zdjęć - Domki

Galeria zdjęć - Domki komandosów

Galeria zdjęć - Pokoje nad stołówką

Galeria zdjęć - Stołówka

Galeria zdjęć - Przyjazd i zakwaterowanie

DOJAZD

do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku w Giewartowie

Drodzy Państwo, w trosce o szybki i bezproblemowy dojazd postanowiliśmy stworzyć mapę dojazdu do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku w Giewartowie. Opisy dojazdu znajdują się u dołu zdjęć w postaci opisu tekstowego.

Dodatkowe informacje po dotarciu do ośrodka.

Autami prywatnymi wjazdem numer 1

Autobusy wjeżdżają bramą numer 2

W strefie parkingowej czekać będą na Państwa nasi instruktorzy, którzy pomogą w organizacji ruchu oraz wskażą miejsca do zaparkowania. Prosimy zachować szczególną ostrożność i dostosować się do komunikatów instruktora.

Następnie zapraszamy do punktu zakwaterowania dzieci, gdzie czekać będą na Państwa instruktorzy oraz pani pielęgniarka.

SUN SPORT
Organizator Aktywnego Wypoczynku

ul. Szlak Bursztynowy 11, 62-800 Kalisz 

 

Informacji telefonicznych udziela: Olga Stepaniec, tel. 664-720-861.

 

Można również odwiedzić osobiście nasze biuro 🙂 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-15.30. Opowiemy o naszych obozach, imprezach, doradzimy i oczywiście poczęstujemy kawą 🙂

 

Formularz rezerwacyjny

Na podstawie wypełnionego przez Państwa formularza przygotujemy umowę i prześlemy ją na wskazany w formularzu adres e-mail. Rezerwacja jest potwierdzona po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki w wysokości 60 zł od osoby. Wpłaty końcowej należy dokonać na 14 dni przed rozpoczęciem rekolekcji.

 

Nowe pole

Nowe pole

Nowe pole

13 + 1 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ PÓŁKOLONIE
KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Szlak Bursztynowy 11
62-800 Kalisz
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00
sobota dyżur 10.00-14.00

NEWSLETTER

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

X
I
Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI4OTkuNDI0MDcyNTQwNTMxNiEyZDE1LjQ5MjE2NDUzMDM0MzczITNkNTIuMzMyMDU0MjA3MDcwMDY1ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA2Njc3NDE5NDMwNjcxJTNBMHgxZTZiZjVkZDg1ZmI4MDFiITJzTyVDNSU5QnJvZGVrK1d5cG9jenlua293eSslMjJOb3d5K0R3b3JlayUyMiE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MTExNzc1NzAzNDIiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
PHAgc3R5bGU9InRleHQtYWxpZ246IGNlbnRlcjsiPjxpZnJhbWUgc3JjPSJodHRwczovL2xhbmRpbmcubWFpbGVybGl0ZS5jb20vd2ViZm9ybXMvbGFuZGluZy9oMnQ0dTAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6IG5vbmU7IHdpZHRoOiAzNTBweDsgaGVpZ2h0OiA3MzhweDsiPjwvaWZyYW1lPjwvcD4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xNCExbTghMW0zITFkOTg3OS43Mzg3Mzk3MjIwMTQhMmQxOC4wOTc5NDcyITNkNTEuNzUyNTE3OSEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHgwJTNBMHgxZmUzMWYzNjVhYzc1NzU5ITJzU3VuJTIwU3BvcnQlMjBPcmdhbml6YXRvciUyMEFrdHl3bmVnbyUyMFd5cG9jenlua3UhNWUwITNtMiExc2VuITJzcGwhNHYxNjE2MDYyMTQ1ODY3ITVtMiExc2VuITJzcGwiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjA7IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49IiIgbG9hZGluZz0ibGF6eSI+PC9pZnJhbWU+