MAMA, TATA I JA

czyli majówkowy sprawdzian przed wakacjami 🙂

Pierwszy samodzielny wyjazd to dla dziecka, a często także dla rodzica 🙂 ogromne przeżycie. Dlatego majówkowy, rodzinny przyjazd do Michasiówki, to świetna okazja, aby dzieci, czując bliskość rodziców,  mogły postawić pierwsze samodzielne, kolonijne kroki. To dobry pomysł, aby „pierwszaki” oswoiły się z ośrodkiem, poznały instruktorów oraz rytm dnia obozowego, którego forma jest taka sama jak latem.  

Dzieci zamieszkają z rodzicami, ale na czas zajęć, opiekę nad nimi przejmą instruktorzy i wychowawcy. Podczas, gdy dzieci zajęte będą zabawą z rówieśnikami Wy Kochani możecie relaksować się na słońcu, spędzić czas na grach w „kosza, „siatkę lub „nogę” czy spacerach leśnymi ścieżkami. Przygotujemy także wspólne zajęcia dla rodziców i dzieci, które być może odwrócą standardowo przypisane role ;).  

Wiemy Drodzy Rodzice, jak wiele emocji budzi w Was pierwszy wyjazd dziecka. Rodzic także musi być przygotowany na rozstanie 🙂 , dlatego przygotowaliśmy serię spotkań, podczas których nie tylko dowiecie się jak przygotować dziecko do samodzielnego wyjazdu, ale także jak doskonałą formę rozwoju naszych pociech stanowią obozy i kolonie. Zajęcia poprowadzi dyrektor programowy naszych imprez, doświadczony pedagog i psycholog.   

Jeśli marzą Państwo o udanym wypoczynku w uroczym zakątku oraz zależy Wam na przygotowaniu dzieci (i siebie 🙂 ) do samodzielnego wyjazdu, to Michasiówka czeka na Was! 

PROGRAM Zajęć DLA DZIECI:

ZAJĘCIA WODNO-PLAŻOWE 

KAJAKARSTWO – wodowanie, wiosłowanie, manewrowanie, przybijanie do brzegu, pokonywanie przeszkód . To wielka przygoda, współdziałanie i obcowanie z przyrodą. kilka słów jak sterować kajakiem i pozostaje cieszyć się słońcem, wodą i pięknymi widokami! 

AQUAGLIDE -  dla miłośników mokrego 🙂 szalone skoki indywidualne lub w parach, półobroty jak w klasie  

PŁYWANIE – PLAŻOWANIE - KĄPIEL – w gorące dni i po gorących wrażeniach będziemy odpoczywać na plaży, kąpiąc się i plażując. Dla aktywnych piłka wodna, podczas której połączycie wytrzymałość i technikę najlepszych pływaków z piłkarską kreatywnością, a dla miłośników wodnej rywalizacji kosz wodny. 

BALONIADA – zamienimy piłkę do siatki na baloniki z wodą 🙂 . Mokry przegrywa 🙂 . 

ANIMACJE TANECZNE –  znacie Gangam Style, Macarenę i Asereje? Na pewno! Każdy z nas nie tylko zna, ale na pewno próbował 🙂 tańczyć. Przy pomocy naszych instruktorów, którzy szaleństwa taneczne uprawiają na każdym kroku, to wcale nie będzie trudne! 

KONKURSY – kto popisze się umiejętnościami najlepszego budowniczego zamków, fos i morskich stworów, kto na piasku stworzy najpiękniejszą pocztówkę dla stęsknionej mamy, a może kto szybciej wrzuci kierownika do wody? 🙂 

ZAWODY SPORTOWE – spacer pingwina, balonowa katapulta, wielbłąd na plaży, tropienie Robinsona, a do każdych zawodów trzeba dodać trochę sprytu, czasem szybkości i pomysłowości 🙂 

ZAJĘCIA RELAKSACYJNE
MUZYCZNA RELAKSACJA – spokój, relaks, harmonia 🙂 i pasjonujące opowieści. Ciekawe jak daleko posunie się wasza wyobraźnia? 
ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE 

EURO JUMPING – skoczyć na jumpie w górę nic prostszego! Zapinamy uprząż, naciągamy linę i ….. aż dech zapiera tak szybko szybuje się w górę. 

JASKINIA –  zwinność i sprawność okażą się niezbędne! Labirynt szczelin, przejść i wąskich korytarzy przeprowadzi Was na drugą, tajemną stronę.  

ŁUCZNICTWO – rzecz najważniejsza by w ułamku sekundy trafić w cel. Trafić w 10, to efekt zdolności, odpowiedniej techniki i pracy. Jak zwykle dobra zabawa i bezpieczeństwo będą najważniejsze. 

PODCHODY - podążymy śladem znaków, ukrytych zagadek i rebusów,  by sprawdzić, co kryje tajemnicze hasło!  

BATUT – super zabawa dla małych, średnich i całkiem dużych. Potrafisz zrobić salto i wylądować na nogi? Nasi instruktorzy pokażą Wam wiele ciekawych ćwiczeń na batucie. Zabezpiecza nas siatka, która nie pozwoli wylądować poza batutem. Dla najwyżej skaczących spadochron – tak na wszelki wypadek 🙂 . 

SALA GIER - ping-pong dla zwinnych, cymbergaj dla posiadających refleks, dart dla mających celne oko, bilard wymagający precyzji, piłkarzyki dla wielbicieli piłki oraz dla kochających rywalizację stanowisko gier planszowych. 

GOKARTY – kubełkowe, sportowe siedzenia, siła nóg 🙂 wpływająca na przyśpieszenie! 

TRICKERY – płynne pokonywanie ostrych zakrętów w pozycji leżącej 🙂  

HULAJNOGI – trochę zmysłu równowagi i dwa obłędne koła 🙂 . Tylko od was zależy poziom wypracowanej adrenalinki! 

CORNHOLE – brzmi zagadkowo i nie będziemy rozwiewać waszych domysłów 🙂 powiemy tylko: ćwiczcie celność 🙂 

ZAJĘCIA LINOWE 

PARK LINOWY – będziecie stąpać po cienkiej linie 🙂 , a zjazdy linowe będą jedną z wielu ekscytujących przygód. Oczywiście uprząż, zabezpieczenia i opieka instruktorska czynią ten skok absolutnie bezpiecznym ale jednak... adrenalina skacze aż po cebulki włosów.   

ŚCIANKI WSPINACZKOWE O RÓŻNEJ SKALI TRUDNOŚCI 🙂  – wystarczy jeszcze kilka kroków, a zdobędziesz najwyższy szczyt. Świat z tej wysokości jest naprawdę piękny, a Ty będziesz dumny, że udało Ci się pokonać wszystkie obawy! 

ZAJĘCIA ROZRYWKOWE

MAM TO COŚ – czyli doskonała okazja do zaprezentowania waszych licznych talentów 🙂 . 

OGNISKO – wieczór, trzaskający ogień, pyszne, pachnące dymem z ogniska kiełbaski,  gitarowe dźwięki i fantastyczna atmosfera wspólnej zabawy.  

MEGADISCO – rozkręcimy imprezę dla fanów tańców, hulanek i (kontrolowanej 🙂 ) swawoli! 

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

CHUSTA ANIMACYJNA – bawi, integruje, kolorowa, odlotowa i na  wiele pomysłów gotowa!  

LABIRYNT – zapamiętajcie trzy słowa: zwinność, tempo i współpraca! Gra integracyjna, w której współdziałanie, sprawność i spryt pozwolą dotrzeć do celu i ….  znaleźć drogę powrotną! 

PROGRAM Zajęć DLA RODZICÓW I DZIECI:

GRA TERENOWA – fascynująca rozgrywka drużynowa. Każdy odegra swoją rolę w Poszukiwaczach skarbów, Rycerzach okrągłego stołu, a może w Misji Atlantis?  

MA KOŁO FORTUNY – coś dla wielbicieli niespodzianek 🙂 W Waszych rękach losy grupy i kadry 🙂 Tajemniczo?  

MALOWANIE W PLENERZE – eksplozja artystycznych inspiracji na gigantycznych płótnach! 

KARAOKE – sunsportowa scena będzie Wasza! Niezapomniana szansa zabłyśnięcia i demonstracji kilkuoktawowego głosu. 

SUNSPORTOWE FORUM MAJÓWKOWE – ich szerokie uśmiechy i czerwone koszulki towarzyszą Wam przez całą majówkę! Kreatywni, opiekuńczy, zwariowani i zawsze pomocni – INSTRUKTORZY. Ciekawi Was co porabiają na co dzień, jakie mają hobby, dokąd podróżują, czy mają psa lub chomika 🙂 , jaki smak lodów lubią najbardziej? Przygotujcie pytania. Czas poznać ich bliżej, czas waszych pytań i naszych odpowiedzi.  

BAJKI NIEZNAJKI, czyli OPOWIADANIA DO OCZU ZASYPIANIA – niezbędny element dla wszystkich „Nieśpiochów” lub dla wielbicieli nieziemskich bajek.  

KONKURSYwspólnie stworzymy atmosferę dobrej zabawy i  przyjacielskiej rywalizacji. 

ZAWODY SPORTOWE – spacer pingwina, balonowa katapulta, wielbłąd na plaży, tropienie Robinsona, a do każdych zawodów trzeba dodać trochę sprytu, czasem szybkości i pomysłowości 🙂 

POCZTÓWKI  Z MAJÓWKIsunsportowa poczta działa! Kolorowe zdjęcie lub śmieszny rysunek na pewno ucieszą stęsknioną rodzinkę 🙂 .  

ZajęCIA DLA RODZICÓW:

SAMODZIELNY WYJAZD – jak przygotować siebie i dziecko do pierwszego wyjazdu na obóz.  

BĄDŹMY W KONTAKCIE – jak być pewnym, że dziecko świetnie się bawi? kontakt z dzieckiem podczas obozu.  

DOJRZAŁOŚĆ I DOŚWIADCZENIE – czyli obóz, jako doskonała forma rozwoju dziecka.  W jaki sposób można wykorzystać pobyt dziecka na obozie w środowisku szkolnym i domowym.  

WAŻNE: organizacja całego wyjazdu ma formę obozu letniego: harmonogram zajęć, plan dnia, zbiórki, pobudka, cisza nocna. Organizacja posiłków zgodna z zasadami obozów letnich: dzieci osobno, rodzice osobno.
Na każdego „pierwszaka” czeka niespodzianka! 

Jeżeli program ulega zmianie to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

MAMA, TATA I JA
TERMIN DZIECKO 6+ CENA W PLN
OSOBA DOROSŁA CENA W PLN
01.05 (wtorek) – 05.05 (sobota) 2018 790,00 790,00
*dzieci, które chciałyby wziąć udział w zajęciach muszą mieć skończone 6 lat 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:  

program, wyżywienie 4xdziennie (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadem, ostatni kończy obiadem, w pozostałe dni uczestnicy otrzymują śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację), kadra, zakwaterowanie: 

 • uczestnicy zakwaterowani są: 
 • w domkach drewnianych składających się z 4 lub 6 pokoi. Przy każdym pokoju jest zadaszony taras. Pokoje w domkach są 5 lub 6 osobowe, każdy ma osobne wejście i własną łazienkę. 
 •  w domkach drewnianych typu studio z łazienkami. W każdym domku znajdują się dwa pokoje 3 i 5 osobowy. Każdy domek ma taras. 
 • w pokojach 4-7 osobowych z łazienkami, zlokalizowanymi na piętrze budynku pięknej, klimatycznej stołówki. UWAGA! Wybór miejsca zakwaterowania należy do Organizatora. Będziemy starać się spełniać Państwa prośby dotyczące zakwaterowania.  

CENA NIE OBEJMUJE:

transportu.

WYJAZD MAJOWY  BEZ UDZIAŁU W PROGRAMIE MAMA, TATA I JA
 
TERMIN DZIECKO 6+ CENA W PLN
OSOBA DOROSŁA CENA W PLN
01.05 (wtorek) – 05.05 (sobota) 2018 590,00 690,00

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:  

wyżywienie 4xdziennie (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadem, ostatni kończy obiadem, w pozostałe dni uczestnicy otrzymują śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację), zakwaterowanie: 

 • uczestnicy zakwaterowani są: 
 • w domkach drewnianych składających się z 4 lub 6 pokoi. Przy każdym pokoju jest zadaszony taras. Pokoje w domkach są 5 lub 6 osobowe, każdy ma osobne wejście i własną łazienkę. 
 •  w domkach drewnianych typu studio z łazienkami. W każdym domku znajdują się dwa pokoje 3 i 5 osobowy. Każdy domek ma taras. 
 • w pokojach 4-7 osobowych z łazienkami, zlokalizowanymi na piętrze budynku pięknej, klimatycznej stołówki. UWAGA! Wybór miejsca zakwaterowania należy do Organizatora. Będziemy starać się spełniać Państwa prośby dotyczące zakwaterowania.  

CENA NIE OBEJMUJE:

transportu.

OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU MICHASIÓWKA W GIEWARTOWIE NAD JEZIOREM POWIDZKIM

Ośrodek Michasiówka położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze – idealne miejsce dla początkujących pływaków.

Mieszkamy w ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 3-7 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach 4-7 osobowych zlokalizowanych na piętrze drewnianej, klimatycznej stołówki. Teren ośrodka jest bardzo zadbany, a piękna zieleń i wspaniałe kwiaty wypielęgnowane i dopieszczone :). W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka). Jeśli marzycie o udanym wypoczynku w uroczym zakątku Michasiówka okaże się miejscem idealnym.

Adres ośrodka: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Michasiówka, Armii Krajowej 123, 62-402 Giewartów, gm. Ostrowite.

Na terenie ośrodka dysponujemy:

 • rozbudowaną infrastrukturą sportową:
  •  parkiem linowym,
  •  ściankami wspinaczkowymi,
  •  boiskami do siatkówki plażowej, unihoka, koszykówki, boiskami piłkarskimi,
  •  polem quadowym,
  •  strefą survivalową z szałasem mieszkalnym,
  •  sprawnościowym torem przeszkód,
  •  polem paintball’owym,
  •  polem speedball’owym,
  •  stanowiskiem strzelniczym,
 • studiem multimedialnym,
 • świetlicą (stoły do ping-ponga, piłkarzyki, cymbergaj, bilard,
 • salą dyskotekową i salą taneczną,
 • strefą gier XXL,
 • strefą relaksacyjną,
 • namiotem do zajęć rekreacyjnych (150m2),
 • wiatą do zajęć artystycznych,
 • grilowiskiem i miejscem na ognisko,
 • własną plażą,
 • pomostem.

Galeria zdjęć - Ośrodek Michasiówka

Galeria zdjęć - Domki

Galeria zdjęć - Domki komandosów

Galeria zdjęć - Pokoje nad stołówką

Galeria zdjęć - Stołówka

Galeria zdjęć - Przyjazd i zakwaterowanie

DOJAZD

do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku w Giewartowie

Drodzy Państwo, w trosce o szybki i bezproblemowy dojazd postanowiliśmy stworzyć mapę dojazdu do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku w Giewartowie. Opisy dojazdu znajdują się u dołu zdjęć w postaci opisu tekstowego.

Dodatkowe informacje po dotarciu do ośrodka.

Autami prywatnymi wjazdem numer 1

Autobusy wjeżdżają bramą numer 2

W strefie parkingowej czekać będą na Państwa nasi instruktorzy, którzy pomogą w organizacji ruchu oraz wskażą miejsca do zaparkowania. Prosimy zachować szczególną ostrożność i dostosować się do komunikatów instruktora.

Następnie zapraszamy do punktu zakwaterowania dzieci, gdzie czekać będą na Państwa instruktorzy oraz pani pielęgniarka.

SUN SPORT
Organizator Aktywnego Wypoczynku

ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz (budynek Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości)
tel. 62/ 502-45-40, 664/ 932-172, 664/ 178 883
tel./fax. 62/ 502-45-41

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej pod numerami:

+ 48 664/720-861 

+ 48 664/932-172 

+ 62 502-45-40 

Można również odwiedzić osobiście nasze biuro 🙂 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-17.00. Opowiemy o naszych obozach, imprezach, doradzimy i oczywiście poczęstujemy kawą 🙂

 

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

KONTAKT

 

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25,
62-800 Kalisz
tel. 62 502-45-40
tel. 62 760-39-39
tel. kom. 664-932-172 oraz 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

NEWSLETTER

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

Nie czekaj, zapisz się już teraz!
Bądź ze wszystkimi informacjami na bieżąco. Dowiaduj się jako pierwszy o najnowszych ofertach, promocjach i artykułach ! Już 10.000 klientów subskrybuje nasze wiadomości!
Twoje informacje nigdy nie zostaną użyte w innym celu.
Udało się, sprawdź maila :)
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
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDI0MjkuMzc3MTI0NzU0NDczMiEyZDE4LjExODExNjcxNTg1MDE3ITNkNTIuNDkwNDEyNjc5ODA4NjE0ITJtMyExZjAhMmYwITNmMCEzbTIhMWkxMDI0ITJpNzY4ITRmMTMuMSEzbTMhMW0yITFzMHg0NzA0YjFlOTIzYTVjYjg1JTNBMHgyMTI0NzAyMjdmYWYzYTUwITJzU3VuU3BvcnQrTXIlQzMlQjN3a2khNWUwITNtMiExc3BsITJzcGwhNHYxNTExMTc3MzgzNjU3IiB3aWR0aD0iNjAwIiBoZWlnaHQ9IjQ1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPg==
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