Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Transport zorganizowany

Komunikaty transportowe dostępne będą na końcu tej zakładki na 3-5 dni przed dniem wyjazdu. Znajdą tam Państwo miejsce zbiórki, godzinę, nr telefonu opiekuna transportu, adres ośrodka, numer telefonu kierownika obozu.

PRZEJDŹ DO KOMUNIKATÓW

Transport własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów – dojazdów na stoki”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie. Koszt transferów od osoby wynosi 160 zł.

Czekamy na Państwa w dniu rozpoczęcia turnusu od godziny 16.00. Prosimy zgłosić się w recepcji ośrodka (w zależności od zapisów w umowie Stasinda lub Grand Stasinda) i powołać na Sun Sport. W pierwszym dniu pobytu w godzinach wieczornych odbędzie się spotkanie, na którym poznacie Państwo naszą kadrę i plan pobytu. W ostatnim dniu turnusu pokoje należy opuścić do godziny 11.00.

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

Wychowawcy: w drugim dniu obozu późnym popołudniem lub wieczorem wychowawcy poszczególnych grup wyślą do Państwa sms, w którym się przedstawią i tym samym będą Państwo dysponowali niezbędnym numerem telefonu. Dzieje się to w dniu drugim ponieważ w tym dniu przed południem trwa jeszcze weryfikacja umiejętności uczestników, a tym samym mogą nastąpić przesunięcia między grupami.

 

TURNUS 1:

 

KIEROWNIK: Olicja Jasieniecka, tel. 784-691-499

PIELĘGNIARKA: Sylwia Schabowska, tel. 881-094-664

 

TURNUS 2 i 3:

 

KIEROWNIK: Angelika Łuczak-Wawrzyniak, tel. 784-691-499

PIELĘGNIARKA: Urszula Wrona, tel. 881-094-664

 

TURNUS 4 i 5:

 

KIEROWNIK: Olicja Jasieniecka, tel. 784-691-499

PIELĘGNIARKA: Beata Korek, tel. 881-094-664

Karnety, kieszonkowe

Prosimy pamiętać o zabezpieczeniu pieniędzy na KARNETY:

 

  • NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY CZADkoniecznie w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz wysokością przekazywanej kwoty. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów karnetu znajdują się przy każdej imprezie w zakładce TERMINY I CENY.
  • JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA – prosimy pamiętać, aby w Bukowinie mieć przygotowaną gotówkę. Nie ma możliwości płatności kartą. Szczegóły dotyczące opłat za karnety można sprawdzić tutaj.

 

KIESZONKOWE:

 

  • dla uczestników obozu NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY CZAD –  prosimy przekazać w osobnej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, przekazywaną kwotą, a w przypadku dzieci najmłodszych można dopisać sugestię dotyczącą dziennych wypłat. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby dzieci deponowały kieszonkowe u wychowawcy. Na co można wydać kieszonkowe? Na terenie ośrodka można dokonać drobnych zakupów słodyczy i napojów. Podczas szaleństw na stoku zawsze też znajdzie się trochę czasu na gorącą czekoladę, frytki, czy słodkiego energaizera). Prosimy pamiętać, że całą dobę dostępne są w stołówce ekspresy z herbatą i czekoladą – bezpłatnie :).  W przypadku transportu zorganizowanego obie koperty (karnety+kieszonkowe) prosimy przekazać na zbiórce opiekunowi transportu, który w Bukowinie odda je wychowawcy grupy Państwa dziecka.
Zasady korzystania z telefonów przez dzieci

Szanowni Państwo, 

już w sezonie letnim 2016 wprowadziliśmy zmiany w zasadach korzystania z telefonów komórkowych oraz innych gadżetów elektronicznych. Sprawdziły się one świetnie. Uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z rówieśnikami i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Ci z Państwa, którym zależało na dodatkowym kontakcie z dzieckiem mieli możliwość ustalenia z kierownikiem obozu kontaktu indywidualnego. W tym roku oczywiście także będzie taka możliwość.  Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem.  

Prosimy o zapoznanie się z  ZASADAMI TELEFONIADY , a tym samym o przekazanie dzieciom tych informacji.

Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres kasia@sun-sport.pl. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony pisemnie (mailowo) przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie kwalifikacyjnej UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.). Leki prosimy przekazywać w oryginalnych blistrach i opakowaniach.

 

UWAGA! Nie jest możliwe, aby dzieci – uczestnicy obozu Narciarsko-Snowboardowy Czad samodzielnie przyjmowały jakiekolwiek leki. W przypadku transportu zorganizowanego prosimy przekazać leki w oryginalnych opakowaniach, opisane imieniem i nazwiskiem dziecka opiekunowi transportu. Na miejscu zostaną one przekazane pielęgniarce.

 

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki (poza lekami wynikającymi z zlecenia lekarskiego, o którym mowa wyżej).

 

Ze względu na dobro i bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych imprez przyjmujemy wyłącznie zdrowe dzieci. Leczenie infekcji czy zatruć musi zostać zakończone przed rozpoczęciem udział w imprezie.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza!

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA PRZYJĘTĄ ZASADĘ RACJONALNEGO ŻYWIENIA ORAZ CZĘSTE KONTROLE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA W każdym ośrodku dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. W Bukowinie Tatrzańskiej dostępny jest całą dobę ekspres, w którym można przygotować herbatę, czekoladę na gorącą a dorośli mogą napić się kawy. Na terenie ośrodków w Giewartowie i Mrówkach znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie tych ośrodków nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook

https://www.facebook.com/kalisz.sun.sport/?fref=ts.

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów. Prosimy pamiętać, że publikowane na Fb zdjęcia są wyłącznie zapowiedzią relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana w Fotobanku po sezonie. W Fotobanku należy dokonać rejestracji i na tej podstawie otrzymają Państwo link umożliwiający dostęp do zdjęć.

Strefa rodzica

NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. KIESZONKOWEGO, KADRY itd.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 1

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 1 (18.01.2020 – 25.01.2020)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 18.01.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                          

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

 

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Łódź:

Zbiórka – godz. 10:40 – Parking przy Urzędzie Pocztowym nr 40, Al. Włókniarzy 227, Łódź (przy dworcu PKP Łódź Kaliska)

Odjazd godz. 11:00

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 17:00 godz.

Trasa busa: Łódź-Katowice-Bukowina Tatrzańska

 

Katowice

Zbiórka – godz. 13:10 – Stacja Orlen ul. Murckowska 22, 40-001 Katowice

Odjazd godz.: 13:30

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Opiekun transportu: Żabiński Łukasz tel. 506-746-102

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 17:00 godz.

Trasa busa: Katowice-Bukowina Tatrzańska

KOMUNIKAT POWROTNY Z TURNUSU 1

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 1 (18.01.2020 – 25.01.2020)

 

DZIEŃ POWROTU:  25.01.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785


Transport własny:

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00.

 

Wjazd z ośrodka około godz. 7:00

Kraków:

Zbiórka: Stacja Paliw BP Lajkonik, ul. Zakopiańska 290, 32-020 Kraków

Planowany przyjazd około godz. 9:00

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Bukowina Tatrzańska – Kraków

 

Wjazd z ośrodka około godz. 7:00

Katowice

Zbiórka :  Stacja Orlen, al. Murckowska 5, 40-266 Katowice

Planowany przyjazd około godz. 10:30

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Bukowina Tatrzańska – Katowice

 

Wjazd z ośrodka około godz. 7:00

Łódź:

Zbiórka: Parking przy Urzędzie Pocztowym nr 40, Al. Włókniarzy 227, Łódź (przy dworcu PKP Łódź Kaliska)

Planowany przyjazd około godz. 14:00

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Bukowina Tatrzańska – Katowice – Łódź

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 2

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 2 (25.01.2020 – 01.02.2020)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 25.01.2020

 

Kierownik obozu : Angelika Łuczak-Wawrzyniak tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                          

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

  

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Poznań:

Zbiórka – godz. 6:10 – Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Odjazd godz. 6:30

Opiekun transportu: Szulc Maciej tel. 502-558-049

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

W Kaliszu dzieci przesiadają się do autokaru i dalej jadą do Bukowiny Tatrzańskiej.

Opiekun transportu: Szulc Maciej tel. 502-558-049

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Opiekun transportu: Elegańczyk Maciej tel. 603-668-131

Przyjazd do ośrodka  około 16:00 godz.

Trasa busa: Poznań-Kalisz

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kalisz:

Zbiórka – godz. 8:40 – TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Odjazd godz. 9:00

Opiekun transportu: Szulc Maciej tel. 502-558-049

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Opiekun transportu: Elegańczyk Maciej tel. 603-668-131

Przyjazd do ośrodka  około 16:00 godz.

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kraków:

Zbiórka – godz. 12:40 – Stacja Orlen, ul. Zakopiańska 289, 30-435 Kraków

Odjazd godz. 13:00

Opiekun transportu: Szulc Maciej tel. 502-558-049

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Opiekun transportu: Elegańczyk Maciej tel. 603-668-131

Przyjazd do ośrodka  około 16:00 godz.

Trasa autokaru: Kraków-Bukowina Tatrzańska

KOMUNIKAT POWROTNY Z TURNUSU 2

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 2 (25.01.2020 – 01.02.2020)

 

DZIEŃ POWROTU:  01.02.2020

 

Kierownik obozu : Angelika Łuczak-Wawrzyniak tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

 

Transport własny

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00.

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kraków:

Zbiórka: Stacja Paliw BP Mirowska, ul. Mirowska 201, 30-244 Kraków

Planowany przyjazd około godz. 8:20

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kalisz:

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz. 13:00

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Poznań:

Zbiórka: Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Planowany przyjazd około godz. 15:30

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

W Kaliszu dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania.

Opiekun transportu: Winiarski Kacper tel. 883-105-692

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

Trasa busa: Kalisz – Poznań

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 3

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 3 (01.02.2020 – 08.02.2020)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 01.02.2020

 

Kierownik obozu : Angelika  Łuczak Wawrzyniak tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                     

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

 

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Poznań:

Zbiórka – 10:40 – Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Odjazd godz. 11:00

Opiekun transportu: Kaczmarek Kasia tel. 722-342-408

W Kaliszu dzieci przesiadają się do autokaru i dalej jadą do Bukowiny Tatrzańskiej.

Opiekunem transportu będzie: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu:  Kaczmarek Kasia tel. 722-342-408

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa busa: Poznań-Kalisz

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kalisz:

Zbiórka – godz. 13:10: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Odjazd godz. 13:30

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu:  Kaczmarek Kasia tel. 722-342-408

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa autokaru: Kalisz-Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

Kraków:

Zbiórka – godz. 18:40 – Stacja Orlen, ul. Zakopiańska 289, 30-435 Kraków

Odjazd godz. 19:00

Opiekun transportu: Miodek Adrianna tel. 737-451-016

Opiekun transportu:  Michalik Marcin tel. 603-973-211

Opiekun transportu:  Kaczmarek Kasia tel. 722-342-408

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 21:00 godz.

Trasa autokaru: Kraków-Bukowina Tatrzańska

KOMUNIKAT POWROTNY Z TURNUSU 3

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 3 (01.02.2020 – 08.02.2020)

 

DZIEŃ POWROTU:  08.02.2020

 

Kierownik obozu : Angelika Łuczak Wawrzyniak tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

 

Transport własny

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kraków:

Zbiórka: Stacja Paliw BP Lajkonik, ul. Zakopiańska 290, 32-020 Kraków

Planowany przyjazd około godz. 8:00

Opiekun transportu: Maciej Elegańczyk tel. 603-668-131

Opiekun transportu:  Katarzyna Kaczmarek tel. 722-342-408

Opiekun transportu: Maciej Szulc tel. 502-558-049

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Kalisz:

Zbiórka: TESCO Parking ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Złotej)

Planowany przyjazd około godz 13:00

Opiekun transportu: Maciej Elegańczyk tel. 603-668-131

Opiekun transportu:  Katarzyna Kaczmarek tel. 722-342-408

Opiekun transportu: Maciej Szulc tel. 502-558-049

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Poznań:

Zbiórka: Franowo Parking MC Donalds ul. Szwedzka 4, 61-285 Poznań

Planowany przyjazd około godz 15:30

Opiekun transportu: Maciej Elegańczyk tel. 603-668-131

Opiekun transportu:  Katarzyna Kaczmarek tel. 722-342-408

Opiekun transportu: Maciej Szulc tel. 502-558-049

W Kaliszu dzieci przesiadają się do busa i dalej jadą do Poznania.

Opiekun transportu: Katarzyna Kaczmarek tel. 722-342-408

Opiekun transportu: Maciej Szulc tel. 502-558-049

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Kalisz

Trasa busa: Kalisz – Poznań

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 4

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 4 (08.02.2020 – 15.02.2020)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 08.02.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                            

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

 

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Warszawa:

Zbiórka – godz. 11:40 – Stacja Paliw Circle K, ul. Połczyńska 30, 01-337 Warszawa (przy MC Donalds)

Odjazd godz: 12:00

Opiekun transportu: Skrzeczyńska Gabriela tel. 506-158-890

Opiekun transportu: Kopko Joanna tel. 730-735-555

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 17:00 godz.

Trasa busa: Warszawa-Bukowina Tatrzańska

 

Wrocław:

Zbiórka – godz. 11:10 – Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon)

Godz. 11:30

Opiekun transportu: Maciej Przysłup tel. 503-803-320

Opiekun transportu: Paweł Janisiów tel. 508-906-583

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 17:00 godz.

Trasa busa: Wrocław-Bukowina Tatrzańska

 

Kraków:

Zbiórka – godz. 14:40 – Stacja Orlen, ul. Zakopiańska 289, 30-435 Kraków

Odjazd godz. 15:00

Opiekun transportu: Maciej Przysłup tel. 503-803-320

Opiekun transportu: Paweł Janisiów tel. 508-906-583

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 17:00 godz.

Trasa busa: Kraków-Bukowina Tatrzańska

 

KOMUNIKAT POWROTNY Z TURNUSU 4

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 4 (08.02.2020 – 15.02.2020)

 

DZIEŃ POWROTU:  15.02.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785


Transport własny:

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00.

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Warszawa:

Zbiórka: Stacja Paliw Circle K, ul. Połczyńska 30, 01-337 Warszawa (przy MC Donalds)

Planowany przyjazd około godz: 12:00

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Opiekun transportu: Wojciechowska Dominika tel. 721-439-702

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa autokaru: Bukowina Tatrzańska – Warszawa

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Wrocław:

Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15, 16  (niedaleko parkingu Decathlon)

Planowany przyjazd około godz. 11:00

Opiekun transportu: Maciej Przysłup tel. 503-803-320

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Bukowina Tatrzańska – Kraków – Wrocław

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 5

KOMUNIKAT WYJAZDOWY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

NA TURNUS 5 (15.02.2020 – 22.02.2020)

 

DZIEŃ WYJAZDU: 15.02.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785

                                                            

UWAGA! Uczestnicy powinni posiadać bagaż składający się z 1 dużej torby, której waga nie może przekraczać 20 kg, torby podręcznej do 5 kg, narty lub snowboard w pokrowcach z opisem.

  

Transport własny

Osoby przyjeżdżające transportem własnym prosimy o przyjazd do ośrodka w godzinach 16.00-17.00.

 

Warszawa:

Zbiórka – godz. 12:10 – Stacja Paliw Circle K, ul. Połczyńska 30, 01-337 Warszawa (przy MC Donalds)

Odjazd godz: 12:30

Opiekun transportu: Olendzki Kamil tel. 570-194-999

Opiekun transportu: Wojciechowska Dominika tel. 721-439-702

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Przyjazd do ośrodka  około 18:30 godz.

Trasa autokaru: Warszawa-Bukowina Tatrzańska

KOMUNIKAT POWROTNY Z TURNUSU 5

KOMUNIKAT POWROTNY Z BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Z TURNUSU 5 (15.02.2020 – 22.02.2020)

 

DZIEŃ POWROTU:  22.02.2020

 

Kierownik obozu : Olicja Jasieniecka tel. 784-691-499

Adres ośrodka :  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „STASINDA”

KARPĘCINY 5,34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA

TELEFON ALARMOWY 694-721-785


Transport własny:

Rodziców/opiekunów prosimy o odbiór dzieci do godziny 11.00.

 

Wjazd z ośrodka około godz. 6:00

Warszawa:

Stacja Paliw Circle K, ul. Połczyńska 30, 01-337 Warszawa (przy MC Donalds)

Planowany przyjazd około godz: 12:00

Opiekun transportu: Skrzeczyńska Gabriela tel. 506-158-890

Opiekun transportu: Kopko Joanna tel. 730-735-555

Uwaga: Telefony opiekunów są aktywne tylko w dzień wyjazdu

Trasa busa: Bukowina Tatrzańska-Warszawa

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

NEWSLETTER

KONTAKT

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25,
62-800 Kalisz
tel. tel. 62 502-45-40
tel. +48 62-760-39-39
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDE3NjkxLjU3MzEwNjcyNzkxITJkMjAuMDk1MzgyMzI1NTQ0NTIhM2Q0OS4zMzk2MTUwMzI2MTgyOCEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDcxNWY2YWMzZmYwODY2YiUzQTB4MzYyZTY0Njg0Zjc3YjJjOCEyc0J1a293aW5hK1RhdHJ6YSVDNSU4NHNrYSE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MzY4NTkyMTM1MDAiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+