Drodzy rodzice sunsportowych obozowiczów sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

Transport zorganizowany

Komunikaty transportowe dostępne będą na końcu tej zakładki na 3-5 dni przed dniem wyjazdu. Znajdą tam Państwo miejsce zbiórki, godzinę, nr telefonu opiekuna transportu, adres ośrodka, numer telefonu kierownika obozu.

PRZEJDŹ DO KOMUNIKATÓW

Transport własny

Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów – dojazdów na stoki”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie. Koszt transferów od osoby wynosi 160 zł.

Czekamy na Państwa w dniu rozpoczęcia turnusu od godziny 16.00. Prosimy zgłosić się w recepcji ośrodka (w zależności od zapisów w umowie Stasinda lub Grand Stasinda) i powołać na Sun Sport. W pierwszym dniu pobytu w godzinach wieczornych odbędzie się spotkanie, na którym poznacie Państwo naszą kadrę i plan pobytu. W ostatnim dniu turnusu pokoje należy opuścić do godziny 11.00.

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

W tym miejscu, na 3 do 5 dni przed rozpoczęciem turnusu, opublikujemy imiona, nazwiska oraz numery telefonów do kierownika oraz pielęgniarki.

Karnety, kieszonkowe

Prosimy pamiętać o zabezpieczeniu pieniędzy na KARNETY:

 

  • NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY CZADkoniecznie w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz wysokością przekazywanej kwoty. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów karnetu znajdują się przy każdej imprezie w zakładce TERMINY I CENY.
  • JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA – prosimy pamiętać, aby w Bukowinie mieć przygotowaną gotówkę. Nie ma możliwości płatności kartą. Szczegóły dotyczące opłat za karnety można sprawdzić tutaj.

 

KIESZONKOWE:

 

  • dla uczestników obozu NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY CZAD –  prosimy przekazać w osobnej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, przekazywaną kwotą, a w przypadku dzieci najmłodszych można dopisać sugestię dotyczącą dziennych wypłat. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby dzieci deponowały kieszonkowe u wychowawcy. Na co można wydać kieszonkowe? Na terenie ośrodka można dokonać drobnych zakupów słodyczy i napojów. Podczas szaleństw na stoku zawsze też znajdzie się trochę czasu na gorącą czekoladę, frytki, czy słodkiego energaizera). Prosimy pamiętać, że całą dobę dostępne są w stołówce ekspresy z herbatą i czekoladą – bezpłatnie :).  W przypadku transportu zorganizowanego obie koperty (karnety+kieszonkowe) prosimy przekazać na zbiórce opiekunowi transportu, który w Bukowinie odda je wychowawcy grupy Państwa dziecka.
Zasady korzystania z telefonów przez dzieci

Szanowni Państwo, 

już w sezonie letnim 2016 wprowadziliśmy zmiany w zasadach korzystania z telefonów komórkowych oraz innych gadżetów elektronicznych. Sprawdziły się one świetnie. Uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z rówieśnikami i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Ci z Państwa, którym zależało na dodatkowym kontakcie z dzieckiem mieli możliwość ustalenia z kierownikiem obozu kontaktu indywidualnego. W tym roku oczywiście także będzie taka możliwość.  Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem.  

Prosimy o zapoznanie się z  ZASADAMI TELEFONIADY , a tym samym o przekazanie dzieciom tych informacji.

Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres kasia@sun-sport.pl. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony pisemnie (mailowo) przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie kwalifikacyjnej UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.). Leki prosimy przekazywać w oryginalnych blistrach i opakowaniach.

 

UWAGA! Nie jest możliwe, aby dzieci – uczestnicy obozu Narciarsko-Snowboardowy Czad samodzielnie przyjmowały jakiekolwiek leki. W przypadku transportu zorganizowanego prosimy przekazać leki w oryginalnych opakowaniach, opisane imieniem i nazwiskiem dziecka opiekunowi transportu. Na miejscu zostaną one przekazane pielęgniarce.

 

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki (poza lekami wynikającymi z zlecenia lekarskiego, o którym mowa wyżej).

 

Ze względu na dobro i bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych imprez przyjmujemy wyłącznie zdrowe dzieci. Leczenie infekcji czy zatruć musi zostać zakończone przed rozpoczęciem udział w imprezie.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza!

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA PRZYJĘTĄ ZASADĘ RACJONALNEGO ŻYWIENIA ORAZ CZĘSTE KONTROLE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA W każdym ośrodku dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. W Bukowinie Tatrzańskiej dostępny jest całą dobę ekspres, w którym można przygotować herbatę, czekoladę na gorącą a dorośli mogą napić się kawy. Na terenie ośrodków w Giewartowie i Mrówkach znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie tych ośrodków nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook

https://www.facebook.com/kalisz.sun.sport/?fref=ts.

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów. Prosimy pamiętać, że publikowane na Fb zdjęcia są wyłącznie zapowiedzią relacji fotograficznej, która zostanie opublikowana w Fotobanku po sezonie. W Fotobanku należy dokonać rejestracji i na tej podstawie otrzymają Państwo link umożliwiający dostęp do zdjęć.

Strefa rodzica

NIEUSTANNIE 🙂 JUŻ OD PIERWSZEGO E-MAILA WYSYŁANEGO DO PAŃSTWA ZAPRASZAMY DO STREFY RODZICA znajdą tam Państwo wiele cennych informacji m.in. nt. KIESZONKOWEGO, KADRY itd.

KOMUNIKATY TRANSPORTOWE

KOMUNIKAT WYJAZDOWY NA TURNUS 1
?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: sun_sport.pl

oraz

SNAPCHACIE: Sun Sport

ZAREZERWUJ !

FORMULARZ ONLINE

INFORMACJA TELEFONICZNA DOTYCZĄCA REZERWACJI:

62 502 45 40

LUB

664 932 172

NEWSLETTER

KONTAKT

Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT
ul. Częstochowska 25,
62-800 Kalisz
tel. tel. 62 502-45-40
tel. +48 62-760-39-39
tel. kom. +48 664-932-172; +48 664-178-883

Biuro czynne od poniedziałku do piątku 8.00-17.00

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDE3NjkxLjU3MzEwNjcyNzkxITJkMjAuMDk1MzgyMzI1NTQ0NTIhM2Q0OS4zMzk2MTUwMzI2MTgyOCEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDcxNWY2YWMzZmYwODY2YiUzQTB4MzYyZTY0Njg0Zjc3YjJjOCEyc0J1a293aW5hK1RhdHJ6YSVDNSU4NHNrYSE1ZTAhM20yITFzcGwhMnNwbCE0djE1MzY4NTkyMTM1MDAiIHdpZHRoPSI2MDAiIGhlaWdodD0iNDUwIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjowIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+