PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

 

Fundacja Sun Sport to miejsce na mapie Kalisza, które swoimi działaniami skupia się na poprawie jakości życia dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji rodzinnej. To przestrzeń dla dzieci wymagających pomocy psychologicznej, pedagogicznej oraz potrzebujących wsparcia materialnego. Wspólnymi działaniami chcemy czynić dobro. Nasze inicjatywy podejmowane są wraz z hospicjami, świetlicami socjoterapeutycznymi, parafiami, szkołami i domami dziecka.

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

 

Jesteśmy przekonani, że wszystkie dzieci, bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, sytuację rodzinną i materialną, warte są naszej miłości, wsparcia, zainteresowania i szacunku.

 

Celem fundacji jest poszerzanie horyzontów dzieci, ich edukacja, budowanie otwartości oraz chęci poznawania świata. Dlatego tak bardzo zależy Nam, aby zapewnić im możliwość wyjazdu na wakacje, zieloną szkołę czy wycieczkę integracyjną wraz z klasą. To właśnie w ten sposób uczymy ich podejmować decyzje, dbać o swoje zdrowie i relacje z rówieśnikami.

Każde dziecko powinno móc cieszyć się towarzystwem rówieśników, dobrą zabawą, słońcem i aktywnym wypoczynkiem. Dlatego Fundacja Sun Sport każdego roku finansuje wyjazdy dzieci na obozy letnie, zimowe oraz zielone szkoły.

 

Dzięki naszym wspólnym staraniom, Państwa i naszym, każdego roku kilkadziesiąt dziewczynek i chłopców pochodzących z rodzin w trudnej sytuacji życiowej skorzystało z wiosennego, letniego i zimowego wypoczynku.

 

 

 

Zależy nam, aby umożliwić wyjazd kolejnym dzieciom, dlatego tak istotne jest dla Nas Państwa wsparcie.

Wesprzyj Fundację Sun Sport wpłacając środki bezpośrednio na nasze konto:

KRS 0000600948

NR KONTA: 32 1240 2946 1111 0011 0153 4029

 

lub

 

za pośrednictwem portalu SIEPOMAGA

 

 
[metaslider id="69664"]
X
I