PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

BOSKIE WAKACJE 2024

 

To już 6. edycja organizowanych dla parafii BOSKICH WAKACJI.

 

Boskie Wakacje, to obozy sportowo-rekreacyjne o różnej tematyce dla dzieci i młodzieży, które poza zabawą, integracją, aktywnym spędzaniem wakacyjnego czasu umożliwiają wyrażanie wiary w sposób entuzjastyczny i wolny, odpowiadający na potrzeby młodych ludzi, ale to także czas pełen zabawy, sportowych aktywności, indywidualnych i zespołowych wyzwań, wypoczynku, rozważań, uwielbienia i modlitwy.

 

Tegorocznemu, sierpniowemu spotkaniu w naszym ośrodku SUN SPORT w Mrówkach, towarzyszyć będzie hasło „Dialog z Bogiem: Dar Wiary i Mądrości”.

 

BOSKIE WAKACJE odbywają się w ośrodku SUN SPORT w Mrówkach podczas  turnusu 8.

 

W czasie BOSKICH WAKACJI stawiamy na budowanie mostów porozumienia i wsparcia między uczestnikami. Poprzez dialog i wzajemne zrozumienie, stwarzamy wspólne przestrzenie dla duchowego rozwoju i tworzenia trwałych więzi.
Boskie Wakacje, to czas i miejsce dla Ciebie! Niezapomniane spotkanie z Bogiem, a w szczególności z samym sobą i gronem przyjaciół.

Q Niestety nie znaleźliśmy obozów o wybranych kryteriach, spróbuj ponownie.

OFERTA LATO 2024

W każdej chwili mogą Państwo wrócić do oferty obozów, które odbywają się w ośrodkach SUN SPORT w Giewartowie i w Mrówkach podczas turnusów 1 – 8. 

X
I