PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

DRODZY RODZICE,

 

sprawdźcie, czy o wszystkim pamiętaliście, czy wszystko już wiecie:

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE TRANSPORTU ZORGANIZOWANEGO – KOMUNIKATY –  ZNAJDUJĄ SIĘ NA DOLE STRONY. ZACHĘCAMY JEDNAK DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE WSZYSTKIMI INFORMACJAMI PRZEDWYJAZDOWYMI.

 

 

TRANSPORT WŁASNY Giewartów/Mrówki

 

Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem do GIEWARTOWA:

  • proszeni są o przyjazd do ośrodka w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 16.00 a 17.00.

 

Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem do Mrówek:

  • do Strefy Juniora (11-13 lat) proszeni są o przyjazd do ośrodka w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 15.00 a 16.00
  • do Strefy Młodzieży (13-16 lat) proszeni są o przyjazd pomiędzy godz. 16.00 a 17.00.

 

UWAGA! Wcześniej nie możemy przyjąć dzieci, ponieważ w trosce o zachowanie najwyższych standardów ośrodek musi zostać przygotowany na przyjęcie kolejnej grupy: jest sprzątany, konserwatorzy sprawdzają sprawność urządzeń i bezpieczeństwo pomieszczeń oraz usuwają ewentualne usterki. 

 

W dniu zakończenia turnusu dzieci odbieramy w godzinach 9.00-11.00.

 

 

MAPKA POMOCNICZA MRÓWKI – kliknij

MAPKA POMOCNICZA GIEWARTÓW – kliknij

Festyn w dniu przyjazdu

 

Zapraszamy Rodziców i dzieci w dniu rozpoczęcia obozu do naszych ośrodków

 

na kawę, herbatę, ciasto oraz moc atrakcji! To okazja nie tylko do poznania uroków ośrodka, ale także poznania kierownika, wychowawcy dziecka oraz pielęgniarki. To także fantastyczna zabawa dla najmłodszych, którzy mogą wziąć udział w organizowanych specjalnie dla nich zabawach i konkursach, ale także dla tych nieco starszych, na których dodatkowo czeka fotobudka.

Odbiór dziecka przez osobę upoważnioną

W przypadku, gdy dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu (Giewartów: giewartow@sun-sport.pl; Mrówki: mrowki@sun-sport.pl), oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!

Wzór upoważnienia

Kontakt - kierownik, wychowawca, pielęgniarka

 

Kierownik obozów w Giewartowie:

  • w tym miejscu na 3-5 dni przed rozpoczęciem obozu pojawi się imię i nazwisko oraz nr telefonu kierownika lub kierowniczki

 

Kierownik obozów w Mrówkach:

  • w tym miejscu na 3-5 dni przed rozpoczęciem obozu pojawi się imię i nazwisko oraz nr telefonu kierownika lub kierowniczki

 

W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIECZOREM LUB NAJPÓŹNIEJ NASTĘPNEGO DNIA DO GODZINY 12.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.

 

Pielęgniarka obozów w Giewartowie:

  • w tym miejscu na 3-5 dni przed rozpoczęciem obozu pojawi się imię i nazwisko oraz nr telefonu pielęgniarki

 

Pielęgniarka obozów w Mrówkach:

  • w tym miejscu na 3-5 dni przed rozpoczęciem obozu pojawi się imię i nazwisko oraz nr telefonu pielęgniarki
Zasady korzystania z telefonów przez dzieci

Szanowni Państwo,  już w sezonie letnim 2016 wprowadziliśmy zmiany w zasadach korzystania z telefonów komórkowych oraz innych gadżetów elektronicznych. Sprawdziły się one świetnie. Uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z rówieśnikami i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Ci z Państwa, którym zależało na dodatkowym kontakcie z dzieckiem mieli możliwość ustalenia z kierownikiem obozu kontaktu indywidualnego. W tym roku oczywiście także będzie taka możliwość.   Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem.    

 

Prosimy o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych:   

 

Szczegóły w STREFIE RODZICA tutaj

Wspólne zakwaterowanie

Jeśli zależało Państwu na wspólnym zakwaterowaniu dzieci należało ten fakt (zgodnie z umową) zgłosić wyłącznie drogą e-mailową na adres giewartow@sun-sport.pl (obozy w Giewartowie) lub mrowki@sun-sport.pl (obozy w Mrówkach).

Każdy taki e-mail musi zostać potwierdzony mailowo przez pracownika biura w Kaliszu. Wówczas będą Państwo mieć pewność, że dzieci zamieszkają razem. Zmiany w ośrodku na miejscu mogą okazać się niemożliwe.

 

Szczegóły tutaj

Opieka medyczna, leki

Na naszych obozach pierwszej pomocy udziela pielęgniarka, w innych sytuacjach korzystamy z usług najbliższego ośrodka zdrowia/szpitala.

 

Leki możemy przyjąć od Państwa wyłącznie na podstawie zlecenia lekarskiego znajdującego się w karcie (przy transporcie własnym prosimy opisane leki przekazać pielęgniarce, w przypadku transportu zorganizowanego opiekunowi transportu) UWAGA! Jeżeli w karcie kwalifikacyjnej nie ma zlecenia lekarskiego dot. podawania dziecku leku nie możemy przyjąć od Państwa żadnych leków (dot. to także suplementów diety, witamin itp.).

 

Apteczka – posiadamy dobrze zaopatrzoną apteczkę, prosimy więc nie wyposażać dziecka w leki.

ABC sunsportowego podróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA, czyli o czym nie zapomnieć pakując dziecko. Proszę zwrócić uwagę, że na niektórych obozach prosimy o zabranie rzeczy, które nie są standardowym wyposażeniem każdego obozowicza! PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O KREMACH Z WYSOKIMI FILTRAMI, ORAZ SILNYCH ŚRODKACH PRZECIW KLESZCZOM I KOMAROM. Kliknij, przeniesiemy Cię do ABC sunsportowego podróżnika

 

Drodzy Rodzice, w naszych ośrodkach dzieci mają stały dostęp do pitnej wody filtrowanej. Dla wygody proponujemy, aby zabrały ze sobą bidony (prosimy je podpisać), które będą mogły wykorzystywać podczas pobytu i zabierać ze sobą wodę na zajęcia.

Własne jedzenie

ZE WZGLĘDU NA WYTYCZNE SANEPID’u PROSIMY, ABY DZIECI NIE PRZYWOZIŁY ZE SOBĄ W JEDZENIA Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. Na terenie ośrodków znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Na terenie ośrodka nie mogą znaleźć się chipsy, słodkie napoje gazowane, czekolady, ciastka i cukierki czekoladowe.

Facebook, Instagram, Fotobank

Facebook – kliknij

Instagram – kliknij

Zapraszamy Państwa do śledzenia krótkich relacji fotograficznych z naszych obozów zamieszczanych na tablicach Fb i Instagrama.

 

FOTOBANKU zamieszczane będą ZDJĘCIA wykonane podczas turnusu. Tutaj znajdą Państwo szerszą relację oraz możliwość pobrania zdjęć na swój dysk.

 

DO ZOBACZENIA TAKŻE W WIRTUALNYM ŚWIECIE!

KOMUNIKATY DOT. TRANSPORTU ZORGANIZOWANEGO

KOMUNIKAT WYJAZDOWY GIEWARTÓW - TURNUS...

W TYM MIEJSCU, NA 3-5 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM OBOZU POJAWIĄ SIĘ KOMUNIKATY WYJAZDOWE: miejsce zbiórki, godzina wyjazdu z poszczególnych miast

Więcej informacji ORGANIZACYJNYCH nt. transportu znajdą Państwo w STREFIE RODZICA, w zakładce TRANSPORT

KOMUNIKAT WYJAZDOWY MRÓWKI - TURNUS ...

W TYM MIEJSCU, NA 3-5 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM OBOZU POJAWIĄ SIĘ KOMUNIKATY WYJAZDOWE: miejsce zbiórki, godzina wyjazdu z poszczególnych miast

Więcej informacji ORGANIZACYJNYCH nt. transportu znajdą Państwo w STREFIE RODZICA, w zakładce TRANSPORT

X
I