PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

ODLOTOWE AGENTKI DLA MŁODZIKÓW

obóz survivalowy, obóz przygodowy, kolonie dla dziewczyn

Wydawałoby się, że każda z Was to zwyczajna dziewczyna! Ale przecież w każdej drzemie ogromny potencjał, który trzeba rozwijać, o który trzeba dbać i który trzeba doskonalić! Stwórzcie z nami sekcję do zadań specjalnych! Waszą misją będzie przekonanie dziewczyn na całym świecie, że każda może zostać superdziewczyną, a kiedyś wspaniałą kobietą: silną, niezależną, samodzielną, pewną siebie, ambitną, wrażliwą, piękną i oczywiście wysportowaną! Uratujmy świat i przekonajmy wszystkie dziewczyny, że ważne są piękna dusza, szczery uśmiech, szeroka wiedza i sprawność fizyczna, a dopiero potem staranny makijaż i modne stroje. Sekcje specjalne, takie jak nasza, szkolone są do precyzyjnego działania w trudnych warunkach!

Podstawowe informacje:

WIEK

Od 8-10 lat

OŚRODEK

"Michasiówka"
w Giewartowie

FAQ

Strefa rodzica

0  PORÓWNAJ

Wydawałoby się, że każda z Was to zwyczajna dziewczyna! Ale przecież w każdej drzemie ogromny potencjał, który trzeba rozwijać, o który trzeba dbać i który trzeba doskonalić! Stwórzcie z nami sekcję do zadań specjalnych! Waszą misją będzie przekonanie dziewczyn na całym świecie, że każda może zostać superdziewczyną, a kiedyś wspaniałą kobietą: silną, niezależną, samodzielną, pewną siebie, ambitną, wrażliwą, piękną i oczywiście wysportowaną! Uratujmy świat i przekonajmy wszystkie dziewczyny, że ważne są piękna dusza, szczery uśmiech, szeroka wiedza i sprawność fizyczna, a dopiero potem staranny makijaż i modne stroje. Sekcje specjalne, takie jak nasza, szkolone są do precyzyjnego działania w trudnych warunkach!

Program obozu

Zajęcia: 5 bloków zajęciowych  dziennie, od 1,5 do 3 godzin każdy, w tym zajęcia specjalistyczne codziennie od 1,5 do 3 godzin.

 

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

UMUNDUROWANIE I MUSZTRA - nie może być inaczej! Każda Agentka posiada supermundur do zadań specjalnych! Pierwszym z zadań będą ćwiczenia z musztry - dwuszereg, trójszereg, kolumna i inne ustawienia, które sprawią, że nic waszego szyku nie jest w stanie zburzyć. Sprawne wykonywanie rozkazów to zasadniczy element każdej strategii! Mobilizujący okrzyk i nie ma takiej drugiej grupy jak nasza!

NOWOŚĆ! TOR ODLOTOWYCH WYZWAŃ – Przyszedł czas na próbę! Tor przeszkód to nie tylko sprawdzian Waszej sprawności fizycznej, ale także test waszej wytrwałości, umiejętności współpracy i szybkości. Na Waszej drodze pojawią się zadania, które musicie pokonać w jak najkrótszym czasie. Powodzenia!

KAMUFLAŻ - podczas tajnych misji musicie być niewidzialne! Sztuka kamuflażu, to podstawa działania grup specjalnych bez względu na miejsce i warunki. Jak poruszać się pozostając niezauważoną? Poznacie tajniki skradania się oraz nabierzecie umiejętności stawania się niewidzialnymi wśród drzew i traw.

SURVIVAL ABC - survival to sztuka przetrwania. Umiejętności nabyte podczas tych zajęć z pewnością przydadzą Wam się nie raz. Dowiecie się jak zbudować zieloną kuchnię, jak przefiltrować wodę i rozpalić ognisko

SZAŁASY I BAZY - zajęcia survivalowe to ciekawy sposób na przedstawienie współdziałania człowieka z naturą, w końcu survival to umiejętność wtapiania się w naturę i współgrania z nią. W trakcie zajęć poznacie różne metody tworzenia szałasów i ziemianek wraz z ich całkowitym kamuflażem. Oczywiście wykorzystujemy materiały znajdujące się wokół.

LEŚNA UCZTA - las to nieograniczone źródło naturalnych darów. Razem wyruszymy po igły sosny, liście pokrzywy lub poziomek, a następnie zaparzymy pyszną herbatkę nad ogniskiem. Wypicie takiej herbaty i wsłuchiwanie w dźwięki lasu to niezapomniane przeżycie. Napawając się pięknym widokiem natury poznamy sekrety leśnych uczt.

NOWOŚĆ! SEKRETY PIĘKNA I RELAKSU - każda agentka od samego rana tryska energią i jest pełna zapału do działania. Poza tym spryt, gracja i elegancja - to gwarancja sukcesu! Razem poznamy tajniki piękna, zdrowego ciała i nauczymy się wyciszać myśli przed bojowymi zadaniami i misjami.

NOWOŚĆ! GADŻETY ODLOTOWYCH AGENTEK – odlotowe agentki to dziewczyny, które zawsze trzymają się razem. Podczas tych zajęć przygotujecie bransoletki przyjaźni, które ozdobią Wasze nadgarstki. Będą znakiem rozpoznawczym podczas obozu i pamiątką na długie lata kiedy wakacyjna przygoda dobiegnie końca.

WIECZORNA GRA TERENOWA - niesamowita przygoda pod osłoną nocy. Wasza drużyna będzie zdana tylko na siebie, konieczna będzie więc współpraca no i oczywiście trochę szczęścia 😉

ZAJĘCIA LINOWE

ZAJĘCIA LINOWE

ZAJĘCIA LINOWE

ZAJĘCIA LINOWE DWIE WIEŻE - zajęcia polegają na zbudowaniu wieży ze skrzynek po napojach. Wieża może osiągnąć imponującą wysokość nawet 15 metrów. Podczas zajęć będziecie mieli okazję wykazać się zmysłem równowagi, precyzją no i oczywiście odwagą 😊

Zajęcia specjalistyczne, prowadzone są przez instruktora zajęć linowych. Przed rozpoczęciem zajęć poznacie regulamin i zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa oraz zostaniecie wyposażeni w kaski i uprzęże. Nad bezpieczeństwem zajęć czuwa i asekuruje Was instruktor linowy Sun Sport, a dopingu udziela wasz wychowawca!

ZAJĘCIA WODNO-PLAŻOWE

ZAJĘCIA WODNO-PLAŻOWE

ZAJĘCIA WODNO-PLAŻOWE

Sezon 2024 ma dla nas wyjątkowe znaczenie i niesie ze sobą liczne zmiany, także w kontekście przygotowania miejsc zajęciowych. Nawet strefa plażowa nie pozostała obojętna na te przemiany, które miały na celu zapewnić naszym obozowiczom pełne korzystanie z uroków Jeziora Powidzkiego w gorące dni. To ogromne szczęście i atut dla naszego ośrodka, że znajdujemy się w sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego, co oznacza, że jezioro objęte jest strefą ciszy. Podczas wypoczynku nie tylko delektujemy się spokojem i pięknem natury, ale także czujemy się bezpieczni z dala od łodzi napędzanych silnikami spalinowymi.

NOWOŚĆ! WODNA ZJEŻDŻALNIA AQUAGLIDE- wodny ślizg to jedna z najlepszych wakacyjnych zabaw wodnych! Tutaj nie ma co się zastanawiać, po prostu wskakuj w strój i widzimy się na plaży! Zobaczymy kto pobije rekord długości wodnego ślizgu.

NOWOŚĆ! SPLASH & PLAY- wodne bitwy, to coś czego nie może zabraknąć w upalne lato! Emocje gwarantowane, jak również to, że na tych zajęciach dosłownie przesiąkniemy dobrą zabawą 😉Szykujemy wodne armatki, okularki do pływania dla bezpieczeństwa i ruszamy na wodną przygodę!

NOWOŚĆ! PLAŻOWANIE – nasza plaża w tym sezonie zachwyci każdego! Wiemy jak kochacie wypoczynek nad jeziorem, dlatego przygotowaliśmy kilka tematycznych stref, tak aby każdy znalazł to czego szuka. Miękki piasek, wygodne leżaki, parasole to idealna strefa dla każdego kto kocha kąpiele słoneczne! Dla tych, którzy wolą ciszę i spokój przygotowaliśmy strefę relaksu z obozową biblioteczką. Nie zabraknie nowości również w strefie animacji i konkursów. W czasie sunsportowego plażowania każdy odnajdzie swój idealny sposób na relaks 😊

NOWOŚĆ! AQUAWAKACJE: JEZIORO, ZABAWA, PRZYGODA - całkowicie nowy wymiar wodnego szaleństwa: nowa jeszcze większa infrastruktura kąpieliska, najlepszy sprzęt do zabaw wodnych, dmuchańce i plażowe zabawki, a nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy Sun Sport.

KAJAKARSTWO podczas zajęć nabędziesz podstawowych umiejętności kajakarskich, dowiesz się jak bezpiecznie zachować się na wodzie, nacieszysz oczy pięknym krajobrazem rozpościerającym się wokół naszego ośrodka oraz poprawisz swoją kondycję! Atrakcyjności tym zajęciom dodadzą przeróżne zabawy na wodzie, których nasi ratownicy znają całe mnóstwo.

WODNY PARK TRAMPOLIN AQUAGLIDE – trampoliny, równoważnie i inne przeszkody połączone z wodnym szaleństwem to naprawdę idealny duet na upalne dni. Potężna dawka emocji gwarantowana.

NOWOŚĆ! FIŃSKI PRYSZNIC - w duchu prawdziwej fińskiej tradycji, udajemy się na chłodzący "prysznic" na świeżym powietrzu 😉

PLAŻOWA STREFA RELAKSU – klimatyczna strefa, która pozwoli na błogie lenistwo i relaks z książką w ręku.

PLAŻOWA STREFA ANIMACJI I KONKURSÓW– kiedy jedni ładują baterie na leżakach, innych napędza dobra zabawa, a na naszej plaży znajdziecie jej całkiem sporo. Gorące rytmy animacji tanecznych, konkursy i zabawy czekają na Was w nowej strefie animacji i konkursów.

PLAŻOWA STREFA GIER ZESPOŁOWYCH – kompleks dwóch pełnowymiarowych boisk plażowych przystosowanych do gier zespołowych między innymi: beach soccer, siatkówka, ringo, badminton, frisbee i wiele innych 😊

BALONIADA – zamienimy piłkę do siatki na baloniki z wodą 😉 Mokry przegrywa 😉

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZE

Obozy dla dzieci, kolonie sportowe, rekreacyjne, to także czas, w którym wspieramy się, wspólnie rozwiązujemy problemy, wyznaczamy nowe cele, aby zabawa na obozie była jeszcze lepsza, a wakacyjne wspomnienia na długie lata pozostały w pamięci. Zajęcia z wychowawcą to czas, który poświęcimy na to, aby lepiej się poznać i zintegrować! W czasie tych zajęć będziemy uczyć jak rozmawiać o swoich emocjach i potrzebach, udowodnimy, że wsółpraca jest kluczem do niejednego sukcesu!

KODEKS OBOZOWICZA - Każdy z Nas ma w sobie coś wyjątkowego 😊 Połączymy siły i udowodnimy, że wiele pomysłów składa się na jeden sukces! Stworzymy zbiór zasad, dzięki którym czas na obozie minie nam w jak najlepszej atmosferze.

NOWOŚĆ! ZGRANA PACZKA - to unikalne zajęcia o charakterze integracyjnym, w których już od pierwszego dnia obozowej przygody kładziemy nacisk na budowanie silnych więzi wśród uczestników. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i otwartej atmosfery, w której wszyscy czują się komfortowo i są gotowi do współpracy.

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

NOWOŚĆ! SUN SPORT EKSPRES –  zapraszamy was do wzięcia udziału w naszej najnowszej atrakcji - SUN SPORT EKSPRES! To zupełnie nowa gra, która zabierze Was w ekscytującą podróż w poszukiwaniu przygody...i ukrytego skarbu 😊 Na początek - waszym zadaniem będzie odnalezienie mapy. Kiedy już ją w końcu odnajdziecie, ruszycie w ekspresową podróż, by odnaleźć stacje z różnymi zadaniami. To nie tylko wyścig z czasem, to także szansa na wykazanie się zdolnościami zespołowymi i kreatywnością, ponieważ zadania napotkane na Waszej drodze będą wymagały od Was współpracy i pomysłowości. Powodzenia! 😉

STREFA JUMP Z EUROJUMP - głównymi elementami parku trampolin są dwa Eurojumpy, jeden czteroosobowy i drugi dwuosobowy, czyli w tym samym czasie może skakać aż 6 osób. A co to jest Eurojump? To urządzenie, dzięki któremu, osoba zapięta w uprząż może odbijać się od trampoliny na wysokość do 8 metrów. Siła odbicia zależy od predyspozycji fizycznej uczestnika. W strefie Jump znajdują się również batuty i slackline, które z pewnością zostaną wykorzystane przez oczekujących na swoją kolej. Życzymy wysokich lotów.

GOKARTY, HULAJNOGI I TRIKERY – dla tych co uwielbiają hulajnogi, trikery i gokarty mamy świetną informację powiększamy sun sportową flotę to też jazdy będzie jeszcze więcej. Pamiętajcie nie idziemy na łatwiznę – sprzęty napędzamy siłą mięśni.

INTEGRACYJNE EVENTY SUN SPORT

INTEGRACYJNE EVENTY SUN SPORT

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE EVENTY SUN SPORT

PIANA SHOW – taniec i megadużo piany, w której można tańczyć skakać i wygrywać nagrody, idealna impreza na upalne dni. Summer vibes tylko dla obozowiczów Sun Sport.

II EDYCJA! COLOR GAME OF THE DAY- to będzie dzień pełen zabaw, konkursów z wielką grą o najlepszy kolor dnia. Jesteście gotowi? Sprawdźmy za tym jaki kolor otrzymała Wasza strefa. Maszyna losująca …. Wskazuje kolor niebieski, więc koniecznie zabierz ze sobą niebieski element garderoby: koszulkę, spodenki, bluzę lub spodnie.

NOWOŚĆ! FLUOPARTY Z POKAZEM EFEKTÓW ŚWIETLNYCH - na zakończenie wielobarwnych zmagań odbędzie się kolorowa impreza. Nie zabraknie DJa i kolorowych efektów specjalnych.

GIEWARTOWSKA LIGA MISTRZÓW - Wielkie wydarzenie w Michasiówce, które współtworzy cały obóz! Prezentacja medali, drużyn, występy cheerleaderek, a przede wszystkim pełen emocji mecz piłki nożnej z najlepszą strefą kibica w okolicy! Pełna integracja! Uwaga! Zajęcia odbywają się w czasie gdy organizowane jest wyjście wyłącznie dla chętnych dzieci, które będą chciały uczestniczyć w niedzielnej mszy świętej.

MAM TO COŚ – to naprawdę jest COŚ! Niezwykły pokaz talentów, gdzie to Wy jesteście gwiazdami! Specjalnie przygotowana scena, oświetlenie sceniczne, tematyczna scenografia i jury, które będzie Was wspierać i służyć dobrym słowem! Oczywiście nie zabraknie pucharów, statuetek i nagród! Trzymamy kciuki!

ELIMINACJE DO KONKURSU TALENTÓW - Pamiętajcie, że Finał konkursu MAM TO COŚ poprzedzają eliminację! Czekamy na wasze talenty!

ZABAWY INTEGRACYJNE PRZY OGNISKU - wieczór, trzaskający ogień, gitarowe dźwięki i fantastyczna atmosfera wspólnej zabawy.

WIELKI FINAŁ – każde, nawet te najbardziej fantastyczne dni kiedyś się kończą, ale każde zakończenie może być radosne! To czas rozstrzygnięcia konkursów, rozdania nagród i pamiątek, które będą Wam przypominać o pięknym wakacyjnym czasie! To także doskonała okazja by sprawdzić jak w ciągu tych dni widziało Was oko aparatu. Pamiętajcie spiszcie numery telefonów i adresy mailowe wszystkich ulubionych koleżanek i kolegów! W przeciwnym razie cały rok będziecie tęsknić.

WIECZÓR NA PLAŻY – muzyczne pożegnanie wakacji w blasku księżyca. Noc, tafla jeziora, ognisko, przyjaciele i wspomnień czas 😊

SUNSPORTOWE FORUM OBOZOWE - ich szerokie uśmiechy i czerwone koszulki towarzyszą Wam przez cały obóz! Kreatywni, opiekuńczy, zwariowani i zawsze pomocni - WYCHOWAWCY I INSTRUKTORZY. Ciekawi Was co porabiają na co dzień, jakie mają hobby, dokąd podróżują czy mają psa lub chomika? Jaki smak lodów lubią najbardziej? Przygotujcie pytania! Czas poznać ich bliżej, czas waszych pytań i naszych odpowiedzi. Uwaga! Będzie też specjalna runda z wyzwaniami dla niesamowitej kadry Sun Sport 😉

ZAJĘCIA REALIZOWANE PODCZAS DESZCZU

ZAJĘCIA REALIZOWANE PODCZAS DESZCZU

NOWOŚĆ! ZAJĘCIA REALIZOWANE PODCZAS DESZCZU

Jesteśmy przygotowani na każde warunki...nawet te zmienne, atmosferyczne 😊Nie straszne nam chmury deszczu, bo wiemy jedno – nudy nie będzie 😊 Przygotowani na każdą sytuację opracowaliśmy zestaw zajęć realizowanych podczas niepogody!

Zawsze może zdarzyć się, że pogoda nie będzie idealna. Jednak część zajęć możemy realizować także podczas niezbyt sprzyjającej aury, dlatego tak ważne jest, aby wziąć pod uwagę spakowanie odpowiedniej odzieży na każdą pogodę. Poza tym zwykle nie pada non stop 😉 Niektóre zajęcia specjalistyczne np. zajęcia linowe nie mogą być organizowane podczas silnego wiatru lub mocno padającego deszczu, wówczas te zajęcia przesuwamy w czasie, a w zamian realizujemy zajęcia możliwe do przeprowadzenia w terenie lub w miejscach zadaszonych.

KINO 3D - to niezapomniana okazja do odkrywania magii filmowego świata w trzecim wymiarze. Będziecie mogli zanurzyć się w fascynujących historiach, doświadczając wrażeń, które wydają się wydobywać się spod ekranu, dzięki specjalnym okularom 3D. To nie tylko zabawa, ale także świetna okazja do edukacyjnej podróży przez świat filmu!

KARAOKE - to będzie czyste szaleństwo konkursowe,  połączone z występami gwiazd specjalnych, wspólnymi animacjami i śpiewaniem. Prowadzący zadbają o świetną atmosferę i nagrody 😊

SUN SPORT FAMILY - nasza wersja kultowego programu familiada, a specjalna plansza i dwa przyciski to rekwizyty dobrze Wam znane😉 Sun Sport Family nie może się również odbyć bez prowadzącego z wielkim poczuciem humoru. Co do pytań mamy ich całe mnóstwo.

SUNSPORTOWY HAPPY QUIZ – trochę jak w szkole, ale u nas z przymrużeniem oka. Pytania starannie przygotowane dla każdej grupy wiekowej, mogą zadziwić niejednego uczestnika.

UKRYTY TROP - znacie kultową grę w Mafię? Ukryty trop to jej sunsportowy odpowiednik, scenariusz napisaliśmy sami, jesteście ciekawi jak nam poszło? Obiecujemy będzie się działo!

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH - co sezon poszerzamy sunsportową kolekcję  gier planszowych, to też posiadamy gry które doskonale znacie, jak i perełki mniej znane a megafajne. Po prostu uwielbiamy grać, śmiać się i budować ekscytujący klimat, dlatego kiedy tylko możemy, organizujemy turnieje gier planszowych.

SALON GIER (PIŁKARZYKI, CYMBERGAJ, CYBER KOSZ) - w sali gier rozegramy klubowy turniej, podczas którego będzie słychać: głośny doping i świetną muzykę. Dla zwycięzców - nagrody.

WARSZTATY EDUKACYJNE - lato to czas odpoczynku i zabawy z rówieśnikami, ale to także może i powinna być okazja do zdobywania wartościowej wiedzy i umiejętności! A w programie:

Zajęcia z pierwszej pomocy – pierwsza pomoc to niezwykle ważny temat, a my Wam pokażemy, jak można zostać super bohaterem.

Media w życiu – świat mediów jest z nami codziennie. Jak mądrze wykorzystywać media w naszym życiu? I co to właściwie oznacza? Odpowiedzi na te pytania już niebawem!

Mali wielcy odkrywcy– fascynujące kultury i zakątki świata, mnóstwo ciekawostek i zaskakujących informacji, które pozwolą nam stworzyć własną grę podróżniczą!

FOTO CAMERA – śledzicie nas w naszych social mediach? Jeśli tak, to wiecie, że uwielbiamy tworzyć kreatywne filmy i relacje dla Was! Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w tworzeniu kreatywnych video to te zajęcia powinny wam się spodobać 😊 świetna pamiątka z wakacji i spora dawka przydatnej wiedzy!

AKADEMIA SZTUK PRZEPIĘKNYCH – to inspirujące zajęcia, które rozwijają kreatywność i talenty plastyczne młodych artystów. To nie tylko okazja do wyrażenia siebie, ale także do zdobycia nowych umiejętności i tworzenia niezapomnianych dzieł sztuki.

ZGADUJ ZGADULA – to gra drużynowa polegająca na odpowiadaniu na liczne pytania, rozwiązywaniu quizów, krzyżówek a także kalamburów.

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE I STANOWISKA OGÓLNODOSTĘPNE

Realizowane indywidualnie lub w grupach, w zależności od warunków pogodowych, realizacji pozostałych punktów programu i wolnego czasu.

NOWOŚĆ! SUNSPORTOWE PODCHODY – fascynująca rozgrywka drużynowa, podczas której liczy się czas, spryt i poczucie humoru. W nadchodzącej przygodzie, każdy odegra ważną rolę, ale pamiętajcie tutaj najważniejsza jest współpraca.

BUTTONY – buttony, badziki, przypinki – tyle nazw na jedną dobrą zabawę! Rozwijamy swoją kreatywność i tworzymy niezapomnianą pamiątkę z wakacyjnej przygody 😊

NOWOŚĆ! LUMI CORNHOLE - brzmi zagadkowo i nie będziemy rozwiewać waszych domysłów powiemy tylko: ćwiczcie celność 😊

SUPER LIGA – barwny pojedynek drużyn, który ujawni spryt, zapał do rywalizacji. Krzyżówki, quizy i wyzwania! Gotowi?

GRY I ZABAWY SPORTOWE – ostry doping, czasem zagorzała walka i zawsze dobra zabawa podczas unihokeja, gry w krokieta, badmintona czy bule i wielu, wielu innych fantastycznych gier i zabaw... Świetne samopoczucie, przyjacielskie kontakty i wspólna zabawa zapewnione!

STREFA GIER XXL – panuje moda na XS , ale my przekonamy was, że czasem XXL znaczy nadzwyczajnie 😊 Jenga, szachy, warcaby, chińczyk.

SEANS BAJKOWY – filmy dostosowujemy do wieku uczestników, a w trakcie seansu odbywają się konkursy. Warto być czujnym 😊

STREFA BOISK WIELOFUNKCYJNYCH: SIATKÓWKA, TENIS, BADMINTON, A TAKŻE BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ I TAG RUGBY– spróbujemy nie tylko poznać zasady profesjonalnej gry. Doskonalić będziemy ekspresową orientację i błyskawiczną reakcję, a to wszystko na nowej strefie boisk!

NOWOŚĆ! STREFA CHILLOUT’U I RELAKSU - wakacje to idealny czas na wodne szaleństwo, sportową aktywność i spędzanie całego dnia na zabawie. Jednak przychodzi taki czas, nawet w wakacje, że każdy marzy o chwili dla siebie. Zapraszamy was do naszej strefy relaksu, gdzie na leżaczku lub hamaku przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki można rozkoszować się błogim spokojem i naładować akumulatory na kolejny obozowy dzień pełen niespodzianek.

FOTOBUDKA – świetna pamiątka z wakacji! Nasza szafa pełna rekwizytów już czeka!

Jeżeli program ulega zmianie to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

PLAN DNIA

Your Subtitle Goes Here
3

W OŚRODKU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU "MICHASIÓWKA" W GIEWARTOWIE

Terminy i ceny
ODLOTOWE AGENTKI DLA MŁODZIKÓW
(Przygodowy, Survivalowy)
TURNUS DATA LICZBA DNI WIEK UCZESTNIKÓW ZALICZKA PLN CENA W PLN
Turnus 1 23.06-01.07.2024 Sprzedane 9 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2590,00 PLN
Turnus 2 01.07-10.07.2024 Sprzedane 10 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2790,00 PLN
Turnus 3 10.07-19.07.2024 Sprzedane 10 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2790,00 PLN
Turnus 4 19.07-28.07.2024 Sprzedane 10 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2790,00 PLN
Turnus 5 28.07-06.08.2024 Sprzedane 10 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2790,00 PLN
Turnus 6 06.08-15.08.2024 Sprzedane 10 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN 2690,00 PLN
Turnus 7 15.08-23.08.2024 Ostatnie miejsca tylko dla dziewczynekZAREZERWUJ 9 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN PROMOCJA sprawdź jak skorzystać
2190,00 PLN
2590,00 PLN standardowa cena obozu bez promocji
2190,00 PLN najniższa cena z 30 dni
Turnus 8 23.08-30.08.2024 Ostatnie miejsca tylko dla dziewczynekZAREZERWUJ 8 dni 8 - 10 lat 600,00 PLN PROMOCJA sprawdź jak skorzystać
1790,00 PLN
2190,00 PLN standardowa cena obozu bez promocji
1790,00 PLN najniższa cena z 30 dni

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

Your Subtitle Goes Here
3

PROGRAM: zgodny z opisem w zakładce "PROGRAM OBOZU".
ZAKWATEROWANIE DOMKI/POKOJE:

uczestnicy kwaterowani są:

 • w domkach drewnianych składających się z 4 lub 6 pokoi. Przy każdym pokoju znajduje się zadaszony taras. Pokoje w domkach są 5 lub 6 osobowe, każdy ma osobne wejście i własną łazienkę.
 • w domkach drewnianych typu studio z łazienkami. W każdym domku znajdują się dwa pokoje 3 i 5 osobowy. Każdy domek ma taras.
 • w domkach drewnianych 6-osobowych z łazienkami.
 • w pokojach 3-6 osobowych ulokowanych nad klimatyczną, drewnianą stołówką.
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), przy czym dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem.
KADRA: opieka i prowadzenie zajęć.
OPIEKA MEDYCZNA: pielęgniarka lub ratownik medyczny lub umowa z najbliższym ośrodkiem zdrowia.
APTECZKA: wyposażona w podstawowe leki ogólnodostępne.
UBEZPIECZENIE: NNW, na sumę 10 tys. zł oraz KL do 500 zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, a także zwrot kosztów leczenia. Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są tutaj.
POWIADOMIENIA SMS: pozostajemy z Państwem w kontakcie i za pośrednictwem wiadomości sms informujemy m.in. o wysłaniu umowy, o publikacji godzin wyjazdu z poszczególnych miast, przypominamy o terminie płatności itp,
NAGRODY: podczas pobytu na obozie zwycięzcy konkursów i wydarzeń specjalnych otrzymują nagrody.

CENA NIE OBEJMUJE

Your Subtitle Goes Here
3

DIETY SPECJALNEJ:
 • Wegetariańska – bez dopłat
 • Wybiórcza – od 120 zł za turnus - do uzgodnienia szczegóły i ceny
 • Dieta bezglutenowa – dopłata 140 -180 zł za turnus
 • Dieta bezlaktozowa - dopłata 120 zł za turnus
 • Wegańska – dopłata 140 -180 zł za turnus
 • Celiakia – dopłata 200-250 zł za turnus
TRANSPORTU (zorganizowany/własny): patrz zakładka poniżej
WAŻNE, UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI: zalecamy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. choroba dziecka, złamanie) w dowolnie wybranym przez Państwa towarzystwie ubezpieczeniowym. Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość jest firma SIGNAL IDUNA.

.

SPRAWDŹ PROMOCJE

Your Subtitle Goes Here
3

AKTUALNE PROMOCJE I RABATY

WAŻNE ZASADY WSZYSTKICH PROMOCJI OGŁASZANYCH PRZEZ SUN SPORT

Drodzy Państwo,

Nasza polityka rabatowa jest wyrazem naszej wdzięczności za zaufanie, jakim obdarzają nas Państwo od 21 lat! Niezależnie od tego, czy jesteście naszymi Stałymi Klientami czy dopiero rozważacie wyjazd Waszego Dziecka na jeden z naszych obozów, pragniemy, abyście poczuli się wyjątkowo i aby nasza misja była Wam bliska.

Zapraszamy do polubienia naszego FanPage’a na Fb oraz profilu na Instagramie. Może się zdarzyć, że właśnie na Fb  lub Instagramie opublikujemy informacje o rabatach specjalnych.

Wczesny zapis daje Państwu najszerszy wybór imprez, terminów i miejsc. Kolejne dni i tygodnie ograniczają możliwość wyboru.  Jeżeli dokonają Państwo rezerwacji w czasie obowiązywania promocji i spełnią  jej warunki, rabat na pewno znajdzie się w umowie. Muszą Państwo tylko dopełnić wszystkich formalności w terminach wyznaczonych umową.  Decydując się na ten krok muszą się też Państwo liczyć także z tym, że np. za tydzień, miesiąc lub dwa miesiące może zostać ogłoszona promocja, której warunki mogą Państwo uznać za bardziej satysfakcjonujące. Może się jednak również stać tak, że korzystniejszej promocji nie będzie lub nie zostanie ogłoszona już żadna inna akcja rabatowa.

Prosimy pamiętać, że wszystkie warunki danej promocji ogłaszane są w tej zakładce. Jednym z ważniejszych punktów każdych warunków każdej promocji są terminowe płatności (wpłata zaliczki i wpłata pozostałej należności w wyznaczonych umową terminach) oraz terminowe odesłanie dokumentów. Niedopełnienie tych formalności skutkuje anulacją rabatu, a więc końcowa wpłata wzrośnie o kwotę wpisanego w umowie rabatu.

AKTUALNE PROMOCJE

WAKACYJNE BOOM

Zamykamy kolejne turnusy! Skorzystaj z okazji zapełnić dziecku wakacyjną przygodę z rabatem do 450 zł!

 

I. Rabat 450 zł na pozostałe* miejsca na obozach w Giewartowie i Mrówkach podczas następujących turnusów.

 

 Turnus 5 (28.07.-06.08.)

 Turnus 6 (06.08.-15.08.)

 Turnus 7 (15.08.-23.08.)

 

Aby skorzystać z promocji, należy w odpowiednim polu formularzu rezerwacyjnego wpisać kod rabatowy:

 

BOOM450

 

II. Rabat 400 zł na pozostałe* miejsca na obozach w Giewartowie i Mrówkach:

 

 Turnus 8 (23.08.-30.08.)

 

Aby skorzystać z promocji, należy w odpowiednim polu formularzu rezerwacyjnego wpisać kod rabatowy:

 

BOOM400

 

 

* O dostępność miejsc można zapytać telefonicznie – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

 

602-119-000

 

 

WARUNKI PROMOCJI:

 • Dokonanie rezerwacji wyłącznie poprzez formularz rezerwacyjny w terminie od 19.07.2024 do wyczerpania miejsc promocyjnych.
 • Podczas dokonywania rezerwacji wpisanie w odpowiednie pole formularzu kodu rabatowego BOOM400 lub BOOM450.
 • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na konto Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
 • Promocja nie łączy się z innymi rabatami.
 • Nie dotyczy Boskich Wakacji.

 

Już nie ma na co czekać. Sprawdź wolne miejsca na obozach i rezerwuj już dzisiaj:

Zamykamy kolejne turnusy! Skorzystaj z okazji zapełnić dziecku wakacyjną przygodę z rabatem do 450 zł!

 

I. Rabat 450 zł na pozostałe* miejsca na obozach w Giewartowie i Mrówkach podczas następujących turnusów.

 

 Turnus 5 (28.07.-06.08.)

 Turnus 6 (06.08.-15.08.)

 Turnus 7 (15.08.-23.08.)

 

Aby skorzystać z promocji, należy w odpowiednim polu formularzu rezerwacyjnego wpisać kod rabatowy:

 

BOOM450

 

II. Rabat 400 zł na pozostałe* miejsca na obozach w Giewartowie i Mrówkach:

 

 Turnus 8 (23.08.-30.08.)

 

Aby skorzystać z promocji, należy w odpowiednim polu formularzu rezerwacyjnego wpisać kod rabatowy:

 

BOOM400

 

 

* O dostępność miejsc można zapytać telefonicznie – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

 

602-119-000

 

 

WARUNKI PROMOCJI:

 • Dokonanie rezerwacji wyłącznie poprzez formularz rezerwacyjny w terminie od 19.07.2024 do wyczerpania miejsc promocyjnych.
 • Podczas dokonywania rezerwacji wpisanie w odpowiednie pole formularzu kodu rabatowego BOOM400 lub BOOM450.
 • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na konto Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
 • Promocja nie łączy się z innymi rabatami.
 • Nie dotyczy Boskich Wakacji.

 

Już nie ma na co czekać. Sprawdź wolne miejsca na obozach i rezerwuj już dzisiaj:

RABAT ZA POLECENIE

 

RAZEM JEST FAJNEJ! ZABIERZ ZE SOBĄ NA OBÓZ ZNAJOMYCH I OTRZYMAJ 50 ZŁ RABATU ZA KAŻDEGO Z NICH.

 

NOWOŚĆ 2024! Każdy polecony przez ciebie przyjaciel też dostaje 50 zł rabatu!

 

NAJWAŻNIEJSZY WARUNEK: muszą to być osoby, które nigdy wcześniej nie brały udziału w naszych obozach.

 

WARUNKI PROMOCJI:

 • Dokonanie rezerwacji poprzez formularz rezerwacyjny.
 • Podczas dokonywania rezerwacji wybranie nazwy rabatu (Rabat za polecenie) oraz podanie imion i nazwisk znajomych.
 • Podanie przyjaciołom kodu specjalnego, otrzymanego w kopii przesłanej do nas rezerwacji.
 • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na kontro Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
 • Rabat zostanie naliczony, gdy znajomi:

– dokonają rezerwacji obozu tego samego dnia

– wpisze w odpowiednie pole formularza kodu, otrzymanego od polecającego

– dokonają płatności w terminach wyznaczonych umową.

 

 • W przypadku rezygnacji znajomego (podanego w formularzu) z rezerwacji obozu przyznany rabat zostanie anulowany.
 • W przypadku rezygnacji z rezerwacji uczestnika polecającego obozy swoim znajomym, zniżka zostaje anulowana dla wszystkich znajomych.
 • Rabat łączy się z innymi rabatami.
 • Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI.

 

IM WIĘCEJ ZNAJOMYCH ZAPROSISZ, TYM WIĘCEJ OTRZYMASZ!

RAZEM JEST FAJNEJ! ZABIERZ ZE SOBĄ NA OBÓZ ZNAJOMYCH I OTRZYMAJ 50 ZŁ RABATU ZA KAŻDEGO Z NICH.

 

NOWOŚĆ 2024! Każdy polecony przez ciebie przyjaciel też dostaje 50 zł rabatu!

 

NAJWAŻNIEJSZY WARUNEK: muszą to być osoby, które nigdy wcześniej nie brały udziału w naszych obozach.

 

WARUNKI PROMOCJI:

  • Dokonanie rezerwacji poprzez formularz rezerwacyjny.
  • Podczas dokonywania rezerwacji wybranie nazwy rabatu (Rabat za polecenie) oraz podanie imion i nazwisk znajomych.
  • Podanie przyjaciołom kodu specjalnego, otrzymanego w kopii przesłanej do nas rezerwacji.
  • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na kontro Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
  • Rabat zostanie naliczony, gdy znajomi:

  – dokonają rezerwacji obozu tego samego dnia

  – wpisze w odpowiednie pole formularza kodu, otrzymanego od polecającego

  – dokonają płatności w terminach wyznaczonych umową.

   

  • W przypadku rezygnacji znajomego (podanego w formularzu) z rezerwacji obozu przyznany rabat zostanie anulowany.
  • W przypadku rezygnacji z rezerwacji uczestnika polecającego obozy swoim znajomym, zniżka zostaje anulowana dla wszystkich znajomych.
  • Rabat łączy się z innymi rabatami.
  • Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI.

 

IM WIĘCEJ ZNAJOMYCH ZAPROSISZ, TYM WIĘCEJ OTRZYMASZ!

RABAT DLA RODZEŃSTWA

 

PO 50 ZŁ RABATU DLA RODZEŃSTWA (BRATA LUB SIOSTRY) PRZY ZAKUPIE OBOZÓW W SEZONIE LATO 2024

 

WARUNKI PROMOCJI:

 

 • Dokonanie rezerwacji poprzez formularz rezerwacyjny.
 • Podczas dokonywania rezerwacji wybranie z rozwijanej listy nazwy rabatu (Rabat dla rodzeństwa) oraz podanie imienia i nazwiska brata lub siostry.
 • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na kontro Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
 • Rabat nie łączy się z innymi rabatami.
 • Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI
 • Rabat zostanie naliczony, gdy brat/siostra:

– dokonają rezerwacji obozu tego samego dnia

– dokonają płatności w umowach wyznaczonych umową

PO 50 ZŁ RABATU DLA RODZEŃSTWA (BRATA LUB SIOSTRY) PRZY ZAKUPIE OBOZÓW W SEZONIE LATO 2024

 

WARUNKI PROMOCJI:

 

 • Dokonanie rezerwacji poprzez formularz rezerwacyjny.
 • Podczas dokonywania rezerwacji wybranie z rozwijanej listy nazwy rabatu (Rabat dla rodzeństwa) oraz podanie imienia i nazwiska brata lub siostry.
 • Dokonanie wszystkich płatności w terminach wskazanych w umowie (liczy się data wpływu należności na kontro Organizatora). Uwaga! Rabat zawarty w umowie jest warunkowy tzn., brak płatności w wymaganych terminach skutkuje anulacją rabatu.
 • Rabat nie łączy się z innymi rabatami.
 • Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI
 • Rabat zostanie naliczony, gdy brat/siostra:

– dokonają rezerwacji obozu tego samego dnia;

– dokonają płatności w umowach wyznaczonych umową.

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Drodzy Klienci!

 

To dla nas wszystkich niesamowita radość, gdy Państwa dzieci wciąż wracają na nasze obozy.

 

Dziękując za Państwa zaufanie i lojalność wobec firmy SUN SPORT, przyznajemy rabaty dla stałych klientów, których dzieci wyjeżdżały na obozy letnie SUN SPORT przynajmniej jeden raz.

 

 • 150 zł dla każdego MAKSIKLIENTA, a więc takiego, który wyjeżdżał z nami 3-krotnie (rabat naliczany jest przy czwartym wyjeździe)
 • 100 zł dla każdego EKSTRAKLIENTA, a więc takiego, który wyjeżdżał z nami 2-krotnie (rabat naliczany jest przy trzecim wyjeździe)
 • 50 zł dla każdego SUPERKLIENTA, a więc takiego, który jeden raz już z nami wyjeżdżał (rabat naliczany jest przy drugim wyjeździe)

 

Rabaty dla stałych klientów łączą się z innymi promocjami (z wyjątkiem promocji Last Minute, KDR i specjalnych kodów promocyjnych w indywidualnych przypadkach).

Rabaty będą mogły zostać ograniczony do wybranych turnusów lub obozów.

 

 

 

 

WARUNKI SKORZYSTANIA Z RABATU

 

 1. Rezerwacja miejsca poprzez formularz on-line.
 2. Podczas dokonywania rezerwacji wybranie z rozwijanej listy odpowiedniej nazwy rabatu.
 3. Wpłata wszystkich należności oraz zwrot dokumentów w wyznaczonych umową terminach. Rabat wskazany w umowie jest warunkowy, co oznacza, że brak wpłat z wyznaczonych umową terminach (liczy się data wpływu należności na kontro Organizatora) skutkuje automatycznym anulowaniem rabatu.
 4. Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI
 5. Rabat łączy się z innymi rabatami.

KARTY DUŻEJ RODZINY

100 ZŁ RABATU DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY I WLKP. KARTY RODZINY

 

Warunkami skorzystania z rabatu są: 

 1. Należy w formularzu rezerwacyjnym podać nr karty dotyczącej danego uczestnika, a następnie przesłać skan karty uczestnika, którego rabat ma dotyczyć mrowki@sun-sport.pl – obozy w Mrówkach; giewartow@sun-sport.pl  obozy w Giewartowie). 
 2. Wpłata wszystkich należności oraz zwrot dokumentów w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty i zwrotu dokumentów w wyznaczonych terminach skutkuje anulacją rabatu. 
 3. Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. 
 4. Promocja nie dotyczy BOSKICH WAKACJI

AŻ DO 300 ZŁ RABATU!

Transport

TRANSPORT WŁASNY

 1.  W przypadku transportu własnegoprosimy o:
 • przybycie do ośrodka w dniu rozpoczęcia wypoczynku:
 • w Giewartowie między godz. 15.00 a 17.00
 • w Mrówkach do Strefy Junior 13-14 lat między godz. 15.00 a 16.00
 • w Mrówkach do Strefy Młodzieży 14-17 lat między godz. 16.00 a 17.00
 • odbiór dzieci w dniu zakończenia wypoczynku:
 • w Giewartowie między godz. 9.00 a 11.00
 • w Mrówkach do Strefy Junior 13-14 lat między godz. 8.30 a 10.30
 • w Mrówkach do Strefy Młodzieży 14-17 lat między godz. 9.00 a 11.00
 1. Informujemy, że nie zapewniamy opieki nad dzieckiem w przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu.
 2. Jeżeli chcieliby Państwo odebrać dziecko przed dniem zakończenia imprezy prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie kierownika obozów w danym ośrodku najpóźniej na dzień przed datą odbioru.
 3. W przypadku, gdy zamierzają Państwo powierzyć odbiór dziecka innej osobie, konieczne jest udzielenie pisemnego upoważnienia zawierającego co najmniej dane personalne tej osoby, numer jej dowodu osobistego, dane personalne uczestnika, wyraźny podpis rodziców/opiekunów. Kopia upoważnienia powinna zostać dostarczona do biura Organizatora drogą mailową, pocztową bądź osobiście najpóźniej dzień przed zakończeniem wypoczynku. Ponadto osoba upoważniona zobowiązana jest przekazać oryginał upoważnienia Kierownikowi wypoczynku. Wzór upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.
TRANSPORT ZORGANIZOWANY

 

SUNSPORTOWY ROZKŁAD JAZDY
LATO 2024

MIEJSCE WYJAZDU/PRZEJAZDU*

CENA ZA TRANSPORT W DWIE STRONY
( WYJAZD I POWRÓT )
PLN

CENA ZA TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
( WYJAZD LUB POWRÓT )
PLN

KALISZ

190,00

120,00

POZNAŃ

190,00

120,00

ŁÓDŹ (STRYKÓW)

230,00

140,00

WARSZAWA

230,00

140,00

WROCŁAW

230,00

140,00

KATOWICE

230,00

140,00

SZCZECIN

250,00

150,00

* transport odbywa się tylko i wyłącznie pod warunkiem wyjazdu z danego miasta minimum 10 osób!!
miejsca i godziny wyjazdu będą dostępne na 3-5 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy w zakładce komunikaty dla rodziców.

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI TRANSPORTU

INFORMACJE NT. TRANSPORTU

Your Subtitle Goes Here
3
 1. Transport główny z poszczególnych wymienionych w tabeli transportowej miejscowości odbywa się przy grupie minimum 10 osób. Pomimo wskazania konkretnych miast w tabelach transportowych, np. Warszawa, Wrocław, miejsce zbiórki/wyjazdu może mieć miejsce poza granicami miasta (do 30 km). Podyktowane jest to koniecznością uniknięcia utrudnień komunikacyjnych w centrach miast.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania transportu głównego w przypadku zbyt małej liczby uczestników wyjeżdżających z danego miasta – poniżej 10 osób. W takim przypadku biuro proponuje transport z najbliższej miejscowości, z której organizowany jest transport lub umożliwia Klientom transport własny lub proponuje negocjację ceny transportu, która umożliwi wyjazd nawet w przypadku mniejszej niż 10 liczby osób. Oczywiście o tej sytuacji zostaną Państwo powiadomieni e-mailowo.
 3. Odwołanie transportu może nastąpić najpóźniej na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Poinformujemy o tym fakcie drogą e-mailową, na adres podany przez Państwa w umowie.
 4. Zastrzegamy, że miejscem rozpoczęcia i zakończenia przejazdu powinna być ta sama miejscowość.
 5. W przypadku odwołania transportu głównego ze względu na zbyt małą liczbę uczestników i zastąpienia go transportem alternatywnym opłata pozostaje zgodna z cenami w tabeli transportowej.
 6. Prośby dotyczące zmiany transportu (miejsca wyjazdu/powrotu) przyjmujemy tylko i wyłącznie drogą e-mailową, najpóźniej na 21 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy. Wywiązujemy się z nich w miarę możliwości. Przyjęcie e-maila z prośbą o zmianę transportu musi zostać potwierdzone przesłaniem aneksu do umowy. Nie dokonujemy żadnych zmian na podstawie rozmów telefonicznych.
 7. Mogą Państwo zrezygnować z transportu organizowanego przez Sun Sport najpóźniej w terminie do 21 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy. Rezygnacja musi mieć formę pisemną i jej odbiór musi zostać potwierdzony przez pracownika biura.
 8. Rezygnacja przesłana w terminie krótszym niż 21 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy równoznaczna jest z koniecznością poniesienia koszów transportu w wysokości określonej w pkt 4.1 OWU.
 9. Stawki za organizację transportu wskazane w ofercie obejmują koszt transportu w obie strony. Klient może skorzystać z transportu w jedną stronę. Wysokość opłaty wskazana jest w tabeli transportowej przy każdej imprezie.
 10. Transport może odbywać się autokarem lub busem.
 11. Przewóz uczestnika imprezy prywatnymi samochodami pracowników i instruktorów biura SUN SPORT w trakcie trwania imprezy może mieć miejsce przede wszystkim w przypadku konieczności przetransportowania uczestnika do najbliższego ośrodka zdrowia, ale może wystąpić także w innych nadzwyczajnych sytuacjach.
 12. Transport w każdą stronę (wyjazd/powrót) może odbywać się innym środkiem transportu.
 13. Na trasie przejazdu mogą mieć miejsca przesiadki.
 14. Informacja o dokładnym miejscu i godzinie zbiórki oraz o godzinie powrotu z imprezy dostępne będą najpóźniej na 3-5 dni przed rozpoczęciem imprezy.
 15. Komunikaty transportowe – ZOBACZ  SKĄD WYJEŻDŻA TWOJE DZIECKO publikujemy w zakładce pod tą nazwą na 3-5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Pomimo wskazania konkretnych miast w tabelach transportowych, np. Warszawa, Wrocław, miejsce zbiórki/wyjazdu może mieć miejsce poza granicami miasta (do 30 km). Podyktowane jest to koniecznością uniknięcia utrudnień komunikacyjnych w centrach miast. Zwykle, o ile nie nastąpią do lata jakieś nadzwyczajne okoliczności, zbiórki organizujemy:

WARSZAWA - Parking – Decathlon Okęcie Al. Krakowska 81, 02-180 Warszawa

STRYKÓW - Stacja Paliw ARTUS, ul. Sosnowiec 7,  95-010 Stryków

WROCŁAW - Parking Auchan ul. Francuska 6, 55-040 Kobierzyce – STANOWISKO NR 15

KATOWICE - Stacja Shell ul. Mikołowska (naprzeciwko Pałacu Młodzieży)

POZNAŃ - McDonald’s ul. Głogowska 432, 60-995 Poznań

 KALISZ - Parking należący do Zarządu Dróg Miejskich przed starym Tesco ul. Majkowska 28, Kalisz (wjazd od ul. Majkowskiej) – naprzeciwko wjazdu do Przychodni Medix

SZCZECIN - Parking pod trasą zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy, Szczecin

Ze względu na różne możliwości organizacji transportu (czasem transporty łączymy lub odbywają się one osobno do każdego z ośrodków) nie jesteśmy w stanie z dużym wyprzedzeniem poinformować o godzinach wyjazdów/powrotów. Jeżeli zależałoby Państwu na choć orientacyjnej godzinie prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

 

 1. Prosimy o punktualny przyjazd na miejsce zbiórki i punktualny odbiór dziecka po powrocie. Państwa punktualność usprawni naszą pracę i pozwoli pozostałym Uczestnikom dotrzeć do domu lub do ośrodka na czas. W razie niepunktualnego odbioru Uczestnika Organizator może obciążyć Klienta kosztami wynikłymi z opóźnienia.
 2. Podane godziny w rozkładzie jazdy mogą ulec zmianie ze względu na utrudnienia na drogach, złe warunki atmosferyczne, siłę wyższą lub inne sytuacje, na które nie mamy wpływu.
 3. Na uczestników naszych imprez na zbiórkach czekamy do 15 minut.
 4. Jeżeli uczestnik imprezy nie skorzysta z transportu w wyniku spóźnienia się na zbiórkę nie może być to powodem do jakichkolwiek roszczeń.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany godziny odjazdów i przyjazdów oraz zmiany środka transportu, przy czym poinformujemy Państwa o takim fakcie najpóźniej 12 godzin przed terminem wyjazdu/przyjazdu.
 6. Transport odbywa się pod opieką instruktorów lub wychowawców.
 7. Telefon alarmowy w czasie odbywających się transportów jest telefonem komórkowym do pracownika biura, który będzie udzielał wszelkich informacji.
 8. Telefony podawane przez Organizatora do opiekunów jadących z uczestnikami imprez w transportach są dostępne tylko i wyłącznie w trakcie trwania transportu. Wszelkich informacji o organizacji danej imprezy oraz transportu udziela organizator pod nr. telefonu 694/721-785.
 9. Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z:
  – 1 dużej torby (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie powinna przekraczać 20 kg.
  – bagażu podręcznego (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 10. Z uwagi na ograniczoną pojemność luków bagażowych autokarów i busów możemy odmówić przyjęcia bagażu dodatkowego.
 11. Uczestnik powinien przestrzegać i stosować się do przepisów przewozu określonych przez danego przewoźnika. Za wszelkie zniszczenia w trakcie trwania transportu odpowiadają prawni opiekunowie uczestnika imprezy.
 12. Prosimy o natychmiastowe mailowe (i ewentualnie telefoniczne) informowanie nas o zagubionych rzeczach. Prosimy o podanie wszystkich szczegółów ułatwiających namierzenie zguby.
 13. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby transport odbywał się w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami ruchu drogowego.
Co zabrać na obóz

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA

Ponieważ uczestniczyć będziecie w obozach sportowo-rekreacyjnych, podczas których każdy dzień jest bardzo aktywny zabierzcie rzeczy, których nie będzie Wam szkoda poświęcić w imię dobrej zabawy. Wystrzałowe ciuchy tylko na dyskotekę 🙂 Pamiętajcie jednak, że wyjeżdżacie tylko na 8-11 dni więc nie zabierajcie szafy i komody 🙂 Każdy sunsportowicz powinien „dźwigać” swój bagaż, choć tym najmłodszym staramy się pomóc. 

Bagaże dzieci najmłodszych, a także wartościową odzież (kurtki, spodnie, bluzy, buty) prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku.

W sprawie rzeczy pozostawionych na obozie prosimy o e-mailowy kontakt z biurem (Giewartów: giewartow@sun-sport.pl, Mrówki: mrowki@sun-sport.pl). W mailu prosimy opisać zgubę, wskazać turnus i ośrodek, a my postaramy się ją namierzyć 🙂

Pozostawione przez uczestników rzeczy odsyłamy na Państwa koszt. Pozostawioną odzież przechowujemy przez 2 tygodnie po zakończeniu turnusu, po tym czasie przekazujemy ją do instytucji wspierających osoby w trudnej sytuacji. Nie przechowujemy bielizny, kosmetyków, grzebieni czy szczoteczek do zębów.

                       

WSZYSCY POWINNI ZABRAĆ:

STREFA HIGIENY: 

 • szczoteczka do zębów
 • pasta do zębów
 • mydło do mycia rąk (najlepiej mała butelka mydła w płynie)
 • żel pod prysznic
 • balsam do ciała jeśli używasz
 • żel do mycia twarzy
 • krem nawilżający typu nivea, bambino lub inny, który lubisz
 • szampon do włosów
 • odżywka do włosów jeśli używasz
 • szczotka do włosów lub grzebień
 • dla dziewczynek spinki, gumki, opaski
 • ręczniki kąpielowe i plażowe (pamiętajcie, że jeśli nie ma pogody wszystko bardzo wolno schnie minimum 2 ręczniki + 1 na plaże)
 • wilgotne chusteczki jednorazowe jeśli używasz
 • chusteczki higieniczne
 • worki na brudną bieliznę/odzież
 • podpaski higieniczne dla dziewczynek

STREFA ODZIEŻY: 

 • bielizna (proponujemy zabrać większą ilość lub minimum tyle ile dni będziecie na obozie – raczej nie wierzymy, że będziecie mieli ochotę prać:-)),
 • koszulki z krótkim rękawem (około 10 szt.),
 • koszulki na ramiączkach na wielkie upały,
 • piżama,
 • 2 lub 3 koszulki z długim rękawem na zimne dni,
 • krótkie spodenki (minimum 2 pary),
 • długie spodnie (minimum 2 pary),
 • strój sportowy (dres, dziewczynki mogą zabrać legginsy, t-shirt’y, bluzy),
 • ciepłe ubranie (bluzy dresowe lub polarowe, 2 sztuki),
 • cienka bluza i/lub sweter na chłodniejsze wieczory (1 sztuka),
 • kurtka przeciwdeszczowa,
 • koniecznie czapka, kapelusz lub chustka chroniące przed słońcem,
 • strój kąpielowy (przynajmniej 2),
 • odpowiednie buty (adidasy, sandały, klapki do użytku „domowego”, przydać się mogą kalosze),
 • wystrzałowe ciuchy na dyskotekę 🙂

AKCESORIA: 

 • okulary przeciwsłoneczne,
 • pomadkę ochronną lub wazelinę kosmetyczną  (nie tylko dziewczynki 😊 )
 • krem z filtrem 50, środek przeciw komarom, meszkom i kleszczom (najlepiej MUGGA)
 • ciekawą książka na wypadek bezsenności.
 • Mały plecak lub worek w którym możesz zabrać rzeczy na plażę
 • Butelka na wodę szklana lub plastikowa – najlepiej podpisana

UWAGA!

 • Nie zabierajcie: laptopów, konsol, PSP i innych „zabawiaczy” i innych wartościowych przedmiotów (także cennych telefonów komórkowych, słuchawek itp).
 • Bagaże dzieci najmłodszych, a także wartościową odzież (kurtki, spodnie, bluzy, buty) prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku. Jeżeli zdarzy się, że po powrocie dziecka dostrzeżecie Państwo brak części bagażu prosimy o e-mailowy kontakt tylko z biurem w Kaliszu. W mailu prosimy o podanie opisu zagubionych rzeczy.

OBOZY W GIEWARTOWIE:

STREFA MŁODZIKA 8-10 LAT:

ODJAZDOWE WAKACJE

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

ODLOTOWE AGENTKI

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza — patrz strefa rodzica.
 • dodatkowe ubranie na zajęcia survivalowe, którego nie będzie wam szkoda ubłocić, ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem. Przyda się też chusta na głowę, zwana bandaną.
 • na zajęcia tematyczne zabierzcie: wysokie buty sportowe lub trapery w ciemnym kolorze, czarną koszulkę, czarne leginsy i spodenki.
 • strój sportowy i obuwie sportowe
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ ARTYSTYCZNY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • fartuszek lub koszulkę, której nie będzie żal pobrudzić podczas zajęć artystycznych
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

BRYGADA NERF

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • jeżeli uczestnik przywiezie swój sprzęt nerfowy trafia on do depozytu i wydawany jest wyłącznie na czas rozgrywek.
 • buty sportowe i wygodny strój do rozgrywek nerf.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ PAINTBALLOWO – QUADOWY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 •  na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 •  na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz kombinezon paintball’owy zapewnia organizator.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy, zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ TANECZNY DANCE SHOW

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • czarne, długie legginsy i czarne krótkie spodenki.
 • wygodne, sportowe obuwie taneczne.
 • wygodny strój sportowy.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ ZABAW WODNYCH

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • dziewczynki – jednoczęściowy strój kąpielowy.
 • chustka lub czapka z daszkiem, która przyda się na kajaki.
 • okularki do pływania.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

SURVIVALOWA PRZYGODA

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na zajęcia survivalowe: ubranie, którego nie będzie wam szkoda ubłocić,  przynajmniej 2 pary butów (najlepiej ciemne, trapery, mogą też być wysokie buty sportowe), ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem, rękawice robocze, plecak turystyczny/sportowy.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy, zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

Pamiętaj! Zabierz ze sobą niebieską koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

 

STREFA JUNIORA 10-12 LAT:

WAKACYJNY VIBE

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • koszulka, której nie będzie żal pobrudzić podczas zajęć kreatywnych i artystycznych.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

ARCHERY CAMP

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • wygodne obuwie i strój sportowy na zajęcia z archery tag.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

SURVIVAL GIRLS

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowe ubranie na zajęcia survivalowe, którego nie będzie wam szkoda ubłocić ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem. Przyda się też chusta na głowę, zwana bandaną.
 • na zajęcia tematyczne zabierzcie : wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, czarną koszulkę, czarne leginsy i spodenki.
 • strój i buty sportowe.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ PAINTBALLOWO – QUADOWY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 •  na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 •  na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz kombinezon paintball’owy zapewnia organizator.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

 

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

WODNY CHILLOUT

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • dla chętnych okulary do nurkowania.
 • dziewczynki – jednoczęściowy strój kąpielowy.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

OBÓZ MILITARNO-PAINTBALLOWY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz kombinezon paintball’owy zapewnia organizator.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na zajęcia militarne: ubranie, którego nie będzie wam szkoda ubłocić,  przynajmniej 2 pary butów (najlepiej trapery, mogą też być wysokie buty sportowe), ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem, rękawice robocze, plecak turystyczny/sportowy.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy, zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

HOLI DAY BOOM

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • strój i buty sportowe.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Pamiętaj! Zabierz ze sobą czerwoną koszulkę, spodenki i akcesoria na COLOR GAME OF THE DAY

 

OBOZY W MRÓWKACH:

STREFA JUNIOR 12-14 LAT

WAKACYJNY VIBE

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • koszulka, której nie będzie żal pobrudzić podczas zajęć kreatywnych i artystycznych.
 • wygodny strój na wyprawę rowerową.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

TAJNA MISJA

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na zajęcia survivalowe: ubranie, którego nie będzie wam szkoda ubłocić,  przynajmniej 2 pary butów (najlepiej trapery, mogą też być wysokie, ciemne buty sportowe), ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem, rękawice robocze, plecak turystyczny/sportowy 10-20L.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

SZKOŁA PRZETRWANIA

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • na zajęcia survivalowe: ubranie, którego nie będzie wam szkoda ubłocić,  przynajmniej 2 pary butów (najlepiej trapery, mogą też być wysokie, ciemne buty sportowe), ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem, rękawice robocze, plecak turystyczny/sportowy 10-20L
 • koniecznie zabierzcie śpiwór razem z karimatą oraz małą latarkę na noc w lesie.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

 


Uwaga!
 Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

OBÓZ PAINTBALLOWO – QUADOWY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 • na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).


Uwaga!
 Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

WODNE SZALEŃSTWO

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • dla chętnych pianka i okulary do nurkowania.
 • chustka lub czapka z daszkiem.
 • dodatkowe okulary przeciwsłoneczne.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

GIRLS POWER

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowe ubranie na zajęcia survivalowe, którego nie będzie wam szkoda ubłocić ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową z kapturem. Przyda się też chusta na głowę, zwana bandaną.
 • na zajęcia tematyczne zabierzcie : wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, czarną koszulka, czarne leginsy i spodenki.
 • strój i buty sportowe.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

OBÓZ ŻEGLARSKI TOPAZ TAZ

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowy strój kąpielowe i ręcznik.
 • dla chętnych pianka do pływania.
 • Kurtka przeciwwiatrowa.
 • chustka lub czapka z daszkiem.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

RC CARS CAMP

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

 

STREFA MŁODZIEŻY 14-17 LAT

ODDZIAŁY SPECJALNE

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • jeżeli jesteście pasjonatami stylu militarno-survivalowego i posiadacie własny mundur – zabierzcie go ze sobą.
 • ubranie, którego wam nie będzie szkoda ubłocić, czyli podkoszulki, spodnie (co najmniej 2 pary), przynajmniej 2 pary butów (najlepiej trapery, wysokie ciemne buty mogą też być wysokie, ciemne buty sportowe), ciepłe skarpety, ciepłe bluzy, kurtkę przeciwdeszczową. Przyda się też chusta na głowę, zwana bandaną.
 • parciany pasek do spodni munduru.
 • na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod mundur. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator.
 • strój sportowy oraz wygodne buty sportowe.
 • na noc w lesie zabierzcie śpiwór z karimatą i małą latarkę.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

OBÓZ PAINTBALLOWO – QUADOWY

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 • na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, ochronne rękawiczki, wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod mundur. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator.
 • parciany pasek do munduru.
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • małą latarkę na nocny Game House.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy, zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

OBÓZ SPORTÓW WODNYCH

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • dla chętnych pianka i okulary do nurkowania.
 • chustka lub czapka z daszkiem.
 • dodatkowe okulary przeciwsłoneczne.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

OBÓZ ASG

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • jeżeli jesteście pasjonatami stylu militarno-survivalowego i posiadacie własny mundur – zabierzcie go ze sobą.
 • ubranie, którego wam nie będzie szkoda ubłocić, przynajmniej 2 pary butów (najlepiej trapery, mogą też być wysokie, ciemne buty sportowe), ciepłe skarpety, ciepłe bluzy, kurtkę przeciwdeszczową. Przyda się też chusta na głowę, zwana bandaną.
 • parciany pasek do spodni munduru.
 • na zajęcia ASG : cienka czapka lub chustka, cienkie rękawiczki, wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, cienkie ubranie pod mundur. Maskę oraz mundur zapewnia organizator.
 • na noc w lesie zabierzcie śpiwór z karimatą i małą latarkę.
 • strój sportowy oraz wygodne buty na poranną zaprawę
 • środek przeciw komarom i kleszczom (najlepiej mugga).
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

 Uwaga! Nie zabierajcie: noży, finek, scyzoryków, replik broni, ładowarek do akumulatorów. W przypadku posiadania wyżej wymienionych rzeczy zostaną one zdeponowane u wychowawcy.

MŁODZIEŻOWY CAMP: SPORT & RELAX

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 •  na zajęcia quad’owe: wysokie buty: wysokie, ciemne buty sportowe lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.
 • dodatkowy strój kąpielowy i ręcznik.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

AESTHETIC CAMP

 • standardowe wyposażenie każdego obozowicza – patrz strefa rodzica.
 • koszulka, której nie będzie żal pobrudzić podczas zajęć kreatywnych i artystycznych.
 • wygodny strój na wyprawę rowerową.
 • koszulkę, spodenki lub akcesoria w neonowym kolorze na sunsportowy event fluoparty.
 • na terenie ośrodka dzieci i młodzież mają stały dostęp do wody. Bardzo prosimy o zabranie podpisanych bidonów. W ośrodku jest możliwość zakupienia bidonu (o pojemności 250ml i 500ml).

 

Ważne warunki oferty

Dokumenty, płatności, ubezpieczenie

Your Subtitle Goes Here
3
 1. Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną lub na wyraźne życzenie tradycyjną pocztą). Na tej podstawie należy dokonać płatności zaliczki w wysokości minimum 600 złotych od osoby – termin wpłaty jest ściśle wskazany w umowie (do 5 dni). Pozostała kwota powinna znaleźć się na naszym koncie na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy – ten termin także jest ściśle określony w umowie.
 2. Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie (różne sytuacje losowe np. choroba dziecka, złamanie, inne) w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym. Jednym z towarzystw, które oferuje taką możliwość firma SIGNAL IDUNA.
 3. Płatności o których mowa powyżej można dokonywać:
  • przelewem bankowym (krajowym) na wskazany przez Organizatora indywidualny nr konta bankowego, który zostanie przesłany do Państwa w mailu przewodnim wraz z dokumentami, dla przelewów zagranicznych: BANK Pekao SA, NR 80 1240 2946 1111 0010 8481 2693, IBAN: „PL”, kod SWIFT: „PKOPPLPW” Gdy będą Państwo dokonywać wpłaty za imprezę prosimy wpisać w tytule przelewu numer umowy (on jest najważniejszy), w drugiej kolejności imię i nazwisko uczestnika imprezy lub
  • za pośrednictwem usługi szybkich płatności internetowych przypisanych dla kont indywidualnych udostępnionych w serwisie Tpay (System płatności Tpay należy do spółki: Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, plac Andersa 3, 17 piętro, 61-894 Poznań), do której link Organizator udostępnia w odrębnej wiadomości mailowej, lub
  • gotówką albo kartą płatniczą w kasie biura SUN SPORT pod adresem: ul. Szlak Bursztynowy 11, 62-800 Kalisz.
 4. Skan podpisanej umowy oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej należy odesłać w ciągu 7 dni od dnia jej zawarcia (data zawarcia wskazana jest w umowie) na adres: w przypadku imprez w Giewartowie: giewartow@sun-sport.pl, w Mrówkach: mrowki@sun-sport.pl. Oryginały dokumentów pozostają w Państwa posiadaniu. UWAGA! Skan prawidłowo wypełnionej i terminowo odesłanej do biura karty kwalifikacyjnej jest warunkiem przyjęcia dziecka na obóz.
 5. Okresowo ogłaszamy na stronie internetowej  akcje promocyjne. Skorzystanie z rabatu jest możliwe tylko wówczas, gdy Klient dopełni łącznie wszystkich warunków ściśle określonych w promocji. Do warunków tych należą m.in.: określony termin dokonania rezerwacji, wskazanie w formularzu rezerwacyjnym rabatu, z którego chcą Państwo skorzystać, dokonywanie wszystkich wpłat w terminach wyznaczonych umową, terminowe odesłanie dokumentów i inne warunki wskazane w warunkach akcji promocyjnych. Naruszenie warunków akcji promocyjnych skutkuje automatycznym anulowaniem przyznanego wcześniej rabatu.
 6. Faktury wystawiamy na podstawie deklaracji złożonej w formularzu rezerwacyjnym wypełnianym przez Państwa on-line. W przypadku, gdy taka deklaracja nie została złożona w chwili rezerwacji imprezy, konieczne jest przesłanie maila z prośbą o wystawienie FV na adres finanse@sun-sport.pl . Można to uczynić najpóźniej w ciągu 14 dni od zakończenia imprezy. UWAGA! FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i w ciągu 14 dni od zakończeniu imprezy. FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta. Bardzo prosimy o precyzyjne ustalenie w zakładzie pracy na kogo ma zostać wystawiona FV (rodzica, dziecko, zakład pracy).
 7. Jeżeli po zawarciu umowy, chcą Państwo dokonać jakichkolwiek zmian np. tematyki obozu, daty wyjazdu, transportu, to konieczne jest wysłanie do nas w tej sprawie e-maila. Dopiero na podstawie takiego pisemnego wniosku możemy dokonać aneksowania umowy. Aneks otrzymują Państwo e-mailem i prosimy o jego niezwłoczne podpisanie i odesłanie.  
 8. W przypadku wątpliwości Organizatora dotyczących informacji zawartych w dostarczonej przez Państwa karcie kwalifikacyjnej Organizator może konsultować je z lekarzem współpracującym. Po zasięgnięciu jego opinii podejmujemy decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w wypoczynku. 
 9. Wszystkie imprezy organizowane przez Sun Sport odbywają się przy grupie minimum 10 osób. Odwołanie imprezy z powodu braku wymaganego minimum uczestników może nastąpić nie później niż 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. W takim wypadku proponujemy przepisanie uczestnika na inny tematycznie obóz organizowany w tym samym terminie lub proponujemy zamianę terminu wyjazdu lub zwracamy wpłaconą przez Państwa kwotę tytułem organizacji obozu. 
 10. Uprzedzamy, że w przypadku rażącego niestosowania się uczestnika do regulaminów, poleceń kadry instruktorskiej, a zwłaszcza w przypadku spożywania alkoholu, palenia tytoniu lub zażywania narkotyków lub substancji o podobnym działaniu, zastrzegamy sobie prawo do skreślenia uczestnika z listy uczestników wypoczynku. O podjętej decyzji niezwłocznie Państwa powiadomimy. Wówczas zobowiązani Państwo będą do niezwłocznego odebrania uczestnika na własny koszt i nie będzie możliwe żądanie zwrotu opłaty za niewykorzystaną część wypoczynku. 

Rezygnacja z udziału w imprezie

Your Subtitle Goes Here
3

1.Zgodnie z Warunkami uczestnictwa mogą Państwo w każdym czasie zrezygnować z udziału w imprezie. Rezygnacja musi mieć formę pisemną (e-mail przesłany do biura lub listownie na adres siedziby firmy). Wówczas są Państwo zobowiązani, zgodnie z zapisami umowy, do zapłacenia opłaty za odstąpienie od umowy w imprezie turystycznej w wysokości zależnej od tego, w jakim czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej doszło do odstąpienia od umowy:

 • 50 zł w przypadku odstąpienia od umowy w terminie powyżej 50 dni przed rozpoczęciem imprezy,
 • 10 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 49 a 40 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,
 • 20 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 39 a 30 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,
 • 30 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 29 a 21 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,
 • 50 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 20 a 15 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,
 • 70 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie pomiędzy 14 a 8 dniem (włącznie) przed rozpoczęciem imprezy,
 • 90 % wartości umowy w przypadku odstąpienia od umowy w terminie poniżej 8 dni przed rozpoczęciem imprezy.

2. Zachęcamy do skorzystania z usług dowolnego towarzystwa ubezpieczeniowego, z którym będą Państwo mogli zawrzeć polisę Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wyjazdu. Jednym z towarzystw, które świadczy taką usługę jest firma Signal Iduna. Koszty rezygnacji dotyczą przede wszystkim sytuacji losowych, m.in. takich jak choroba dziecka, złamanie, a także koszty przerwania udziału w imprezie. 

Zasady użytkowania telefonów komórkowych przez uczestników naszych imprez

Your Subtitle Goes Here
3

Zależy nam, aby uczestnicy naszych obozów zbudowali relacje koleżeńskie, nawiązali kontakt z grupą rówieśniczą i dostrzegli, że w realnym świecie człowiek jest bardzo interesujący i wartościowy. Program obozów jest bardzo bogaty i wypełnia każdy dzień turnusu. Chcemy, aby telefon służył wyłącznie kontaktowi z rodzicem. Mamy nadzieję, że podzielają  Państwo nasze zdanie. Prosimy więc o rozmowę z dziećmi i przedstawienie poniższych zasad korzystania z telefonów i innych gadżetów elektronicznych:

 

KONTAKT PIERWSZY: dzieci, które będą korzystały z transportu organizowanego przez nasze biuro wykonają do Państwa telefon zaraz po przyjeździe do ośrodka. W tym dniu wychowawca zbierze telefony po obiadokolacji.

 

KOLEJNE KONTAKTY: dzień 2, dzień 3 obozu w:

GIEWARTOWIE: w godzinach 17.00-17.45

MRÓWKACH: w godzinach 13.30 - 14.30

 

DZIEŃ PRZEDOSTATNI obozu w:

GIEWARTOWIE: w godzinach 15.00-15.45

MRÓWKACH: w godzinach 13.30 - 14.30

 

WAŻNE: Jeżeli z jakiegoś powodu uznają Państwo, że konieczny jest częstszy kontakt, możliwe jest ustalenie indywidualnych zasad kontaktu z dzieckiem. Wówczas prosimy o ustalenie dni i godzin w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem obozu (nr publikujemy przed rozpoczęciem turnusu w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW). Taki indywidualnie ustalony kontakt odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu wychowawcy. Dziecko będzie mogło rozmawiać tak długo, jak będzie tego potrzebowało i w sytuacji, w której nikt (także wychowawca) nie będzie mu przeszkadzał. Bardzo prosimy o niezabieranie drogich aparatów telefonicznych.

W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNUSU WIECZOREM LUB NAJPÓŹNIEJ NASTĘPNEGO DNIA DO GODZINY 12.00 otrzymają Państwo sms od wychowawcy, który w ten sposób przekaże Państwu swój numer kontaktowy. Sms zostanie wysłany na numer podany przez Państwa w formularzu rezerwacyjnym.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z KIEROWNIKIEM, WYCHOWAWCAMI, PIELĘGNIARKĄ każdego dnia między 15.00 - 15.45. Prosimy również do korzystanie z wiadomości sms, jeżeli będzie taka potrzeba. Numery telefonów zostaną opublikowane na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW przed rozpoczęciem turnusu.

Zdanie oraz odbiór telefonu, tabletu (oraz innych gadżetów elektronicznych: GoPro, aparatów fotograficznych, PSP i inne) dzieci/młodzież potwierdzać będą podpisem, przy czym gadżety elektroniczne (GoPro, aparaty fotograficzne, PSP i inne) wydane zostaną w ostatnim dniu obozu. Telefony wraz z ładowarkami oraz inne gadżety elektroniczne przechowywane będą w zamkniętej szafie. Ewentualne użytkowanie wymienionych gadżetów (GoPro, APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH, PSP I INNYCH) PROSIMY USTALAĆ W INDYWIDUALNEJ ROZMOWIE Z KIEROWNIKIEM OBOZU.  PROSIMY, ABY DZIECI NIE ZABIERAŁY WARTOŚCIOWYCH PRZEDMIOTÓW, W TYM TAKŻE DROGICH APARATÓW TELEFONICZNYCH, SZCZEGÓLNIE MŁODZIEŻ.

Opieka medyczna, karta kwalifikacyjna, zachorowania

Your Subtitle Goes Here
3
 1. Przez pojęcie opieki medycznej wymienionej w oferowanych świadczeniach w ramach imprezy rozumie się pomoc doraźną w przypadku zdarzeń, zachorowań, mających miejsce w trakcie i miejscu trwania imprezy, związanych z zagrożeniem zdrowia i życia uczestników oraz orzeczeniem o zdolności do dalszego uczestnictwa w imprezie. Rodzice/opiekunowie dziecka będącego w trakcie jakiegokolwiek leczenia zobowiązani są przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające możliwość udziału w imprezie turystycznej o charakterze sportowo-rekreacyjnym.
 2. Opieka medyczna dotyczy wyłącznie Uczestników, którzy nie ukończyli 18 roku życia i podlegają ubezpieczeniu w NFZ.
 3. W sytuacji, w której uczestnikowi udzielona zostaje pomoc lekarska, w wyniku której lekarz wystawia receptę, koszt zakupu leków ponoszą rodzice/prawni opiekunowie dziecka. Przesyłamy Państwu mailem skan paragonu, na podstawie którego prosimy o dokonanie przelewu na nasze konto.
 4. W przypadku braku możliwości skorzystania z porady lekarskiej w ramach NFZ kierownik lub wychowawca skontaktuje się z Państwem telefonicznie. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę to skorzystamy z prywatnej porady lekarskiej. Na podstawie wystawionego przez lekarza dokumentu poniosą Państwo koszty takiej wizyty.
 5. Rodzice lub prawni opiekunowie uczestnika imprezy mają obowiązek zawiadomić Organizatora oraz zaznaczyć w Karcie kwalifikacyjnej wszelkie dysfunkcje dziecka. W przypadku ukrycia jakichkolwiek wad psychicznych lub fizycznych utrudniających sprawowanie opieki nad uczestnikiem imprezy rodzic/opiekun prawny może zostać zobowiązany do natychmiastowego odbioru uczestnika lub poniesienia kosztów i przejęcia na siebie odpowiedzialności za skutki wynikające z tego tytułu.  Organizator może odmówić przyjęcia uczestnika na obóz, jeżeli nie ma pewności co do możliwości zapewnienia mu bezpiecznego wypoczynku.
 6. Rodzice/opiekunowie dziecka przewlekle chorego, obarczonego dysfunkcjami, dziecka posiadającego silną alergię, dziecka, które w czasie krótszym niż 6 miesięcy od zakończenia rehabilitacji przed rozpoczęciem imprezy doznało złamania itp. zobowiązani są przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające możliwość udziału w imprezie turystycznej o charakterze sportowo-rekreacyjnym.
 7. W przypadku konieczności sprawowania stałej opieki nad uczestnikiem obozu z powodu zachorowania, złamania, bądź konieczności umieszczenia go szpitalu rodzic/opiekun prawny ma obowiązek przejęcia opieki nad dzieckiem w ciągu 24 godzin. W przypadku gdy opieka w tym terminie nie zostanie przejęta, rodzic/opiekun prawny może zostać obciążony kosztami indywidualnej opieki zorganizowanej dodatkowo dla uczestnika. 

Wiek uczestników, zagubione rzeczy, kieszonkowe

Your Subtitle Goes Here
3
 1. Samodzielny wyjazd dziecka w przypadku imprez letnich jest możliwy wówczas, gdy dziecko ukończyło lat 8.  
 2. W ofercie określamy przy poszczególnych imprezach wiek uczestnika, dla którego dany obóz jest przeznaczony. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, kierując się swoją wiedzą dotyczącą specyfiki imprez, ośrodków oraz doświadczeniem podejmujemy ostateczną decyzję co do przyjęcia dziecka na obóz.
 3. Liczebność grup: liczba uczestników wypoczynku pozostających pod opieką jednego wychowawcy nie może przekraczać 20 osób. W przypadku grupy z dziećmi do 10 roku życia oraz grupy mieszanej, w której są dzieci do 10 r.ż., liczba uczestników pozostających pod opieka jednego wychowawcy nie może przekraczać 15 osób.
 4. Ewentualna zmiana profilu obozu dokonywana na miejscu, w ośrodku, w trakcie trwania turnusu, spowodowana życzeniem rodzica/opiekuna prawnego dokonywana jest tylko w miarę dostępności miejsc i nie powoduje zwrotu różnicy w cenie, może natomiast wiązać się z dodatkową opłatą w przypadku wyboru profilu droższego.
 5. Zalecamy deponowanie pieniędzy i wartościowych przedmiotów w trakcie trwania imprezy u instruktora – opiekuna grupy. Sun Sport zastrzega, że w przypadku niezdeponowania pieniędzy i wartościowych przedmiotów u instruktora, odpowiedzialność za ewentualne zgubienie lub kradzież może być wyłączona.
 6. Zalecamy podpisywanie imieniem i nazwiskiem wartościowej odzieży dziecka. To ułatwia odnalezienie zagubionych rzeczy. Odzież pozostawiona w ośrodku odsyłana jest na Państwa koszt.
  Prosimy przesyłać e-maile dotyczące pozostawionych na obozie rzeczy najpóźniej w ciągu tygodnia od zakończenia turnusu na adres e-mail biura w Kaliszu. Zagubione rzeczy przechowujemy do 2 tygodni po zakończeniu turnusu. Po tym terminie rzeczy przekazywane są do instytucji wspomagających osoby w trudnej sytuacji życiowej.
 7. W mailu prosimy podać wszelkie szczegóły, umożliwiające odnalezienie zagubionych przez dziecko rzeczy.
 8. Zalecamy, aby nie zabierać wartościowej odzieży i gadżetów elektronicznych, których posiadanie wykracza poza warunki i potrzebę imprezy.
 9. Ze względów bezpieczeństwa zabraniamy zabierania przez uczestników obozów urządzeń elektrycznych typu suszarka, prostownica, lokówka, grzałka, czajnik itp

Posiłki, diety

Your Subtitle Goes Here
3

 

W każdym ośrodku uczestnicy otrzymują 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Godziny posiłków wskazujemy w planie dnia zamieszczonym przy każdym z obozów. Dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem.

 

W GIEWARTOWIE I MRÓWKACH stworzyliśmy dla Państwa dzieci jadłospis, który pozwala nam wprowadzać etapami zasady racjonalnego żywienia, opartego na naturalnych produktach. Naszych dostawców staramy się weryfikować i kupować produkty najwyższej jakości. Do każdego posiłku włączamy jak najwięcej warzyw, owoców i zdrowych produktów w zachęcającej formie. Zupy, sosy są zagęszczane warzywami oraz śmietaną, nie mąką. Ograniczyliśmy do minimum spożycie cukru zastępując go często miodem lub ksylitolem. Podajemy zawsze świeże, smaczne, dobrze doprawione potrawy. Nie podajemy jedzenia z puszek, nie korzystamy z kostek rosołowych, wykorzystujemy wyłącznie naturalne przyprawy i mieszanki warzywne bez glutaminianu sodu. Podajemy czystą wodę lub wodę z cytryną, pomarańczami i miodem zamiast napoi gazowanych, słodzonych soków itp. Ciepłe napoje to herbata, prawdziwe kakao i kawa zbożowa. Stosujemy wyłącznie jogurty naturalne najlepszej jakości i na ich bazie przygotowujemy desery.

 

Ze względu na częste kontrole Sanepid’u prosimy, aby dzieci nie przywoziły ze sobą zapasów jedzenia, napojów, słodyczy. Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. W każdej chwili mogą otrzymać wodę lub wodę z sokiem. Na terenie ośrodków znajdują się sklepiki, w których można dokonać drobnych zakupów. Produkty w nich sprzedawane są świeże i zawsze odpowiednio przechowywane. Chipsy, napoje gazowane, cukierki, czekolada itp. przewożone przez dzieci często są konsumowane w całości dnia pierwszego, co niejednokrotnie kończy się bólami brzucha lub dzieci nieumiejętnie przechowują żywność, która się psuje lub którą atakują wszędobylskie owady :).

 

DIETY W przypadku potrzeb wynikających z zachowania diety, konieczne jest zaznaczenie tego faktu w formularzu rezerwacyjnym, a następnie szczegółowe pisemne ustalenia zawarte w karcie kwalifikacyjnej. Maile w sprawie ustalenia szczegółów diety prosimy kierować: giewartow@sun-sport.pl (dot. pobytu w ośrodku w Giewartowie) lub mrowki@sun-sport.pl (dot. pobytu w ośrodku w Mrówkach). Przykładamy ogromną wagę w przygotowanie diet specjalnych tym bardziej, że niektóre z nich wymagają specjalnych warunków sanitarnych, oddelegowania jednej osoby do ich przygotowania, a także zakupów w wyspecjalizowanych sklepach.

 

DIETY SPECJALNE (dodatkowo płatne):

 • Celiakia – dopłata 200-250 zł za turnus
 • Dieta bezglutenowa – dopłata 140 -180 zł za turnus
 • Wegańska – dopłata 140 -180 zł za turnus
 • Wegetariańska – bez dopłat
 • Wybiórcza – od 120 zł za turnus - do uzgodnienia

Zakwaterowanie

Your Subtitle Goes Here
3

 

Z uwagi na  konieczność uwzględniania m.in. płci dzieci, ich wieku oraz próśb dotyczących wspólnego zakwaterowania wybór domku czy pokoju pozostaje w gestii organizatora. 

 

Prośby o wspólne zakwaterowanie przyjmujemy wyłącznie drogą e-mailową. Prosimy o wysłanie maila w tej sprawie zaraz po dokonaniu wpłaty zaliczki i odesłaniu dokumentów. Oczywiście wszystkie dzieci, które mają razem zamieszkać muszą być już zapisane. Nie weryfikujemy próśb o wspólne zakwaterowanie. Oznacza to, że zakładamy, że rodzice działają w porozumieniu, a zatem wystarczy, że z grupy rodziców tylko jeden rodzic wyśle do nas taką prośbę. WAŻNE! Muszą Państwo otrzymać od nas mailowe potwierdzenie przyjęcia takiej prośby. Tylko to gwarantuje wspólne zakwaterowanie dzieci. Prośby przyjmujemy najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Jeżeli wyślą Państwo taką prośbę później postaramy się spełnić prośbę, ale może się zdarzyć, że nie będzie to możliwe. Zmiany zakwaterowania na miejscu w ośrodku często są niemożliwe. Maile z prośbą o wspólne zakwaterowanie prosimy kierować: giewartow@sun-sport.pl (dot. pobytu w ośrodku w Giewartowie) lub mrowki@sun-sport.pl (dot. pobytu w ośrodku w Mrówkach).

 

W przypadku ośrodków w Giewartowie oraz Mrówkach standard domków oraz pokoi nad stołówką jest jednakowy. W Giewartowie nad stołówką zamieszkują instruktorki, dlatego najczęściej kwaterujemy tam dziewczynki. Zaspokaja to ich częstą potrzebę kontaktu, szczególnie w przypadku najmłodszych uczestniczek naszych obozów.

 

Biorąc pod uwagę chęć stworzenia dzieciom poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego, przynależności do grupy wiekowej oraz podobnych potrzeb, kwaterujemy w jednym domku/pokoju/pawilonie równolatki, ewentualnie różnica wieku może wynieść rok. W szczególnych wypadkach dwa lata i jest to spowodowane najczęściej prośbą o wspólne zakwaterowanie rodzeństwa, kuzynostwa lub znajomych. I tutaj kolejna sprawa: prosimy zastanowić się nad prośbami dotyczącymi wspólnego kwaterowania dzieci w mocno zróżnicowanym wieku (rok i więcej). Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że przynosi to więcej rozczarowań i nieporozumień niż radości i często kończy się koniecznością rozkwaterowania dzieci.

 

W każdym z ośrodków prócz wyznacznika wieku i płci uczestników ważnym argumentem przy zakwaterowaniu jest ta sama grupa zajęciowa. W miarę możliwości dążymy do tego, aby w jednym miejscu zakwaterowania mieszkali uczestnicy tego samego obozu. Nierzadko jednak, z uwagi na konieczność dopasowania wieku i płci, w jednym domku/pokoju/pawilonie mieszkają uczestnicy 2 lub 3 obozów.

 

Priorytetem dla nas jest komfort psychiczny i emocjonalny dzieci, a o tym decyduje nie miejsce zakwaterowania, a przede wszystkim kontakt z rówieśnikami i wychowawcą. Jeżeli podczas turnusu dojdzie do jakiegoś konfliktu, którego mimo naszych starań nie uda się rozwiązać, w miarę możliwości przekwaterowujemy dzieci.

 

Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii i jednocześnie zapewniamy, że system ten opracowany został na podstawie wieloletniego doświadczenia, rozmów z pedagogami, psychologami i dziećmi.  

 

 

OŚRODEK W GIEWARTOWIE   

W ośrodku Michasiówka w Giewartowie stworzyliśmy dwie strefy:

 • Strefę Młodzika 8-10 lat
 • Strefę Juniora 10-12 lat

uczestnicy kwaterowani są w ramach stref:

 • w domkach drewnianych składających się z 4 lub 6 pokoi. Przy każdym pokoju znajduje się zadaszony taras. Pokoje w domkach są 5 lub 6 osobowe, każdy ma osobne wejście i własną łazienkę
 • w domkach drewnianych typu studio z łazienkami. W każdym domku znajdują się dwa pokoje 3 i 5 osobowy. Każdy domek ma taras
 • w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami, zlokalizowanymi na piętrze budynku pięknej, klimatycznej stołówki.

UWAGA! Wybór miejsca zakwaterowania należy do Organizatora. Jednak będziemy strać się spełniać Państwa prośby. Trzeba je jednak przesłać do nas drogą e-mailową, najpóźniej 14 dni przed wyjazdem i otrzymać od nas pisemne potwierdzenie.

 

OŚRODEK W MRÓWKACH   

W ośrodku Sun Sport w Mrówkach stworzyliśmy dwie strefy:

 • Strefę Junior 12-14 lat
 • Strefę Młodzieży 14-17  lat

uczestnicy kwaterowani są w ramach stref:

 • w domkach murowanych typu studio (domki składają się z dwóch pokoi: 7 i 3 os. oraz dwóch łazienek), każdy domek posiada taras lub
 • w domkach murowanych 6 os. łazienkami i tarasami lub
 • w pokojach zlokalizowanych w pawilonie, 4-7 osobowych z łazienkami, każdy pokój posiada balkon.

UWAGA! Wybór miejsca zakwaterowania należy do Organizatora. Jednak będziemy strać się spełniać Państwa prośby. Trzeba je jednak przesłać do nas drogą e-mailową, najpóźniej 14 dni przed wyjazdem i otrzymać od nas pisemne potwierdzenie.

Upoważnienia do odbioru dziecka

Your Subtitle Goes Here
3
 1.  

W przypadku, gdy zamierzają Państwo powierzyć odbiór dziecka innej osobie, konieczne jest udzielenie pisemnego upoważnienia zawierającego co najmniej dane personalne tej osoby, numer jej dowodu osobistego, dane personalne uczestnika, wyraźny podpis rodziców/opiekunów. Kopia upoważnienia powinna zostać dostarczona do biura Organizatora drogą mailową, pocztową bądź osobiście najpóźniej dzień przed zakończeniem wypoczynku. Ponadto osoba upoważniona zobowiązana jest przekazać oryginał upoważnienia Kierownikowi wypoczynku. Wzór upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.

Zdjęcia, Facebook

Your Subtitle Goes Here
3

Na naszej stronie facebookowej zamieszczamy króciutkie relacje fotograficzne, czasem filmowe z naszych obozów. To fantastyczny sposób, abyście mogli Państwo poczuć atmosferę naszych obozów, podejrzeć jak bawią się dzieci, jak zdobywają nowe doświadczenia i przeżywają wyjątkowe chwile 🙂Na Instagramie sun_sport_obozy pojawiać się będą relacje filmowe, a na sunsportowym YouTube po zakończeniu sezonu mogą być dostępne relacje filmowe.

Organizator dokumentuje przebieg turnusu za pośrednictwem fotografii lub nagrań video udostępnianych Klientowi w formie elektronicznej w zamkniętej galerii określonych turnusów pod adresem: https://fotobank.sun-sport.pl/

Sun Sport zastrzega, że nie mogą Państwo poza wizerunkiem własnym lub własnego dziecka, w żaden sposób upubliczniać zdjęć osób trzecich. 

OGLĄDAJĄCY TEN OBÓZ SĄ TAKŻE ZAINTERESOWANI

ODJAZDOWE WAKACJE

ZOBACZ OFERTĘ

OBÓZ ARTYSTYCZNY

ZOBACZ OFERTĘ

OBÓZ TANECZNY DANCE SHOW

ZOBACZ OFERTĘ

NIE WIESZ JAKI OBÓZ WYBRAĆ?

Odezwij się do nas, pomożemy Ci wybrać najlepszy obóz dla Twojego dziecka.

GIEWARTÓW

giewartow@sun-sport.pl
664 178 883

MRÓWKI

mrowki@sun-sport.pl
602 119 000
X
I