PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PRACUJEMY 9.00-17.00 od pn. do pt. | tel. 602-119-000

PÓŁKOLONIE 2023

Sport, rekreacja, integracja, zabawa! To wszystko i jeszcze więcej czeka na Wasze dzieci tego lata podczas półkolonii SUN SPORT.

W ofercie PÓŁKOLONIE 2023 przygotowaliśmy tak różnorodny program zajęć, że każde dziecko będzie mogło odnaleźć swoją pasję, ujawnić swoje umiejętności i nawiązać nowe znajomości.

A co najważniejsze, wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów, w zabawnej i jednocześnie bezpiecznej atmosferze.

Półkolonie dla dzieciodbędą się w siedzibie SUN SPORT w Kaliszu pod adresem Szlak Bursztynowy 11. To jest ośrodekz pięknym ogrodem i infrastrukturą rekreacyjną, gdzie wśród zieleni, w przyjaznym dla dzieci otoczeniu, będzie można świetnie się bawić i wypocząć.

Podczas Półkolonii każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w aktywnych blokach zajęciowych. Codziennie odbędą się zajęcia zgodne z tematyką półkolonii (czyli zajęcia specjalistyczne) oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne, animacyjne i integracyjne. Skalę trudności zajęć tematycznych dostosowujemy do umiejętności całej grupy.

Zapraszamy na najfajniejsze półkolonie w Kaliszu!

Q Niestety nie znaleźliśmy obozów o wybranych kryteriach, spróbuj ponownie.
X
I